Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Knisath

2 handend ile kastın sword ise ikiside değil ya da bow ise.

şu anda bütün klaslarda en iyi dps vuran destro inferno staff ve light cloth.

illaki stamina tabanlı oyunu onayacağım diyorsan medium armor çift dagger veya sword.

a pardon hocam sword kastetmiştim. ikiside değil derken karakter oluşturma ekranında dragonknight kılıç kalkan şeklinde görünürken ,templer elinde two handed sword görünüyor .
  • dr.halil kullanıcısına yanıt
    karakter oluşturma ekranı rastgele koyuyor onlara bakmayın.

Şu anda en çok kabul gören dps oyun stili light armor ve destro hangi klas olursa olsun. Daha sonra nightblade çift elli dagger stamina ile dps yapacaksanız..Onun dışında diğer bütün silahlar işe yaramaz ne kullanırsanız kullanın.

Böyle şey olur mu diyebilirsiniz ama öyle , zaten şirket buna çözüm için yeni skiller koyacak undaunted ağacına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frozen Grenadier

arkadaşlar oyuna başlangıçta nasıl gitmemi önerirsiniz?
    şu an alışma sürecindeyim şuursuz gibi etrafta dolanıp görev yapıyorum
    birde skill puanları nasıl dağıtmamı önerirsiniz? dragon knight oldum ve 3 ana skill ağacının dışında otun böceğin da ayrı skill leri var sanırım. puanları tek bi ağaca mı odaklamalıyım yoksa karışık işime yarayanları mı açmalıyım?
    birde envanterdeki potion vs leri kullanmak için envanteri açmamız mı lazım illa kısayol tuşlarına atayamıyor muyuz?

Hocam hangisi hosunuza daha cok gidiyorsa onu kullanin. Yanliz size tek onerim uc ana skill agacindan her birinden en az birer tanesini skill bariniza koyun ki siz level atladikca o skill dallari da level atlasin. Yoksa ilerde sikinti cekersiniz. Ozellikle baslangicta suınu yapin diyebilcegim bir sey yok. Gorev yapin ilerledikce cozersiniz zaten craftingi falan. Yanliz levelinizdan yuksek gorevleri yapmayin derim sonra leveliniz artinca gorev bulma sikintisi cekersiniz.

• quote:

karakter oluşturma ekranı rastgele koyuyor onlara bakmayın.

Şu anda en çok kabul gören dps oyun stili light armor ve destro hangi klas olursa olsun. Daha sonra nightblade çift elli dagger stamina ile dps yapacaksanız..Onun dışında diğer bütün silahlar işe yaramaz ne kullanırsanız kullanın.

Böyle şey olur mu diyebilirsiniz ama öyle , zaten şirket buna çözüm için yeni skiller koyacak undaunted ağacına.

Hocam light armomr+staf konusunda haklisiniz da arkadaslari daha ilk levellardan light armora falan yonlendirirsek oyundan cabuk soguyabilirler bence, sonucta tank takilmak isteyen adam napsin sopayi elbiseyi falan Veteran bolgelerine gecene kadar bir sorun yasayacaklarini zannetmiyorum ben.

• Cyrodiil icin PVP dizilimi yazar misiniz ? NB Shadow/Siphon ve Medium armor arti dual wielder ım.
  • Dünden beri geçemediğim bir quest vardı. Zindan içinde keystone ları bir türlü bulamadım.
    Bug olduğunu düşünerek bugün ticket açtım. Müşteri temsilcisi 10 dk sonra hemen döndü.Uzun bir süre (30-35dk ) sorunumla ilgilendi.
    Mail adresime talimat listesi gönderdi teker teker uyguladım ve sonuç alamadım.

Bunun üzerine oyun içinde gm benimle iletişime geçti.(SS'de görebilirsiniz) Quest'in olduğu mekana beni ışınladı.O zaman sorunun benden kaynaklı olduğunu anlamıştım.
    Zindanın içinde keşfetmediğim bölgeler vardı.Ve bu bölgeler beni keystone'ların olduğu yere götürüyordu.

İşin özü verdiğim paranın karşılığını fazlasıyla alıyorum ;burada yazılan olumsuz görüşleri de zerre önemsemiyorum.Bütün bunlar da benim için yeterli.

• Veteran Group Dungeonlar fazla zor gibi geldi bana. V4-V6 arasi bir grupla girdik 2 sefer ve normal moblar bile bize çok çektirdi. İki seferde gruptakiler pes etti. Bunla ilgili sonraki update de birsey yapilir mi ?
  • obisidan shard skill ine nasıl level aldırabilirim
    diğerleri 4 oldu ama bu 1 de kaldı
  • All Hail The King kullanıcısına yanıt
    şu anda oynadığınız veteran content zaten kolay hali

oyun ilk başladığında benim v10 olanlar 3-4 saat sadece 1 boss kesmekle uğraştı veteran dungeonlarda .Daha fazla kolaylaştırmayacaklar
  • quote:

şu anda oynadığınız veteran content zaten kolay hali

oyun ilk başladığında benim v10 olanlar 3-4 saat sadece 1 boss kesmekle uğraştı veteran dungeonlarda .Daha fazla kolaylaştırmayacaklar

Bosslar zaten kolay tarafı. Taktiğini öğrendin mi yaparsın. Normal olanlar daha zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

obisidan shard skill ine nasıl level aldırabilirim
    diğerleri 4 oldu ama bu 1 de kaldı

birde crafting skillerinde hireling açıyor musunuz?
  • Oyuna yeni başlayıp, hızlı level atlamak isteyenler için güzel bir rehber.....

http://www.elderscrollsturk.com/forum/index.php?topic=2751

• katılabileceğim bir türk guildi var mı?
  • quote:

katılabileceğim bir türk guildi var mı?

Ebonheart tarafındaysanız kullanıcı adınızı gönderin.

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

katılabileceğim bir türk guildi var mı?

Ebonheart tarafındaysanız kullanıcı adınızı gönderin.

daggerfall açmıştım
  • Merhabalar. Şu sıralar MMO'lara geri dönmek istiyorum, fakat bir türlü istediğim tadı veren bir oyun bulamadım. Baya bi Skyrim oynamıştım bu yüzden ESO denemek istiyorum. Fakat sistemimin yetmeyeceğinden korkuyorum.

Ram 4gb
    İşlemci i5 1.8ghz 4 çekirdek
    Gpu nvidia Geforce 710m

Bir de oyunu nereden satın alsam en ucuz gelir? İndirebileceğim için key satın almak istiyorum sadece.

• hireling skillerini kullanan var mı?
  • g2a.com da 20 dolara kadar düşmüş eso güvenilir bi sitemidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overmedia

g2a.com da 20 dolara kadar düşmüş eso güvenilir bi sitemidir ?

hocam site zaten epey güzel geldi gözüme ssl sertifikalı epey detaylı bi site şuraya bakılırsa güvenli bir site yorumlara dayanarakhttp://www.allkeyshop.com/blog/forum/trusted-stores-1/is-g2a-com-trusted/
  • quote:

hireling skillerini kullanan var mı?

Ben kullanıyorum ve oyunu oynayanların %90'ı da kullanıyordur. Hatta alt karakter açıp sadece bu skillere verenler var. Sanırım işe yarar mı kaygısıyla sordun bu soruyu o yüzden açmanı şahsen öneririm.

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.