Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZvAnA -- 2 Aralık 2020; 17:13:13 >

• Doğru söylüyorsun senin gibi tiplerden güzel şeyler anlamam gerekirdi art niyetliyim sanırsam biraz.
    Senin gibi tipler yüzünden forumda fırsatçıdan geçilmiyor bizede yüzlerine gerçekleri söylemek düşüyor tabiki.
    En azından fırsatçılık yapmıyorum düşüncemi yüzüne karşı söylüyorum, senin gibi tipler yüzünden açık sölü ve dobra insanlar çok azaldı forumda herkes stokçuluk ve fırsatçılık peşinde ne diyeyim Allah akıl fikir versin.
  • Kartın orjinal fanı yok onu neden fiyattan düşmediniz blok fiyatını ekledinizde.
  • combo2009 kullanıcısına yanıt
    Satın alırken bana da fanların fiyatını düşselerdi ben de düşerdim. Zaten senin gibi tipler için değil kart.
  • ZvAnA kullanıcısına yanıt
    Düşüp satıyorlar zaten dikkat edersen ayrıca kişinin şahsına hakaret sana bir şey kazandırmaz aksine küçük düşürür
  • Ne hakareti. Hakaret yok, tanımlama var. Zaten mesajlarınızdan,sadece ilan baltalamak ya da başlıkları trollemnek için dolanan biri olduğunuz belli. Kendinden bloklu bir kartı fanı yok diye fanlı modellerden daha ucuza satıldığını söylediğinize göre. Hepdiburada'ya da söyleyin bunu bakayım ne diyecekler. Daha fazla komik olmayın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZvAnA -- 30 Kasım 2020; 5:22:16 >
  • Doğru söylüyorsun senin gibi tiplerden güzel şeyler anlamam gerekirdi art niyetliyim sanırsam biraz.
    Senin gibi tipler yüzünden forumda fırsatçıdan geçilmiyor bizede yüzlerine gerçekleri söylemek düşüyor tabiki.
    En azından fırsatçılık yapmıyorum düşüncemi yüzüne karşı söylüyorum, senin gibi tipler yüzünden açık sölü ve dobra insanlar çok azaldı forumda herkes stokçuluk ve fırsatçılık peşinde ne diyeyim Allah akıl fikir versin.
  • 3500 liraya normal fanlı soğutmalı kartların satıldığı yerde EK Bloklu kartı 4000 liradan satışa koydum, pazarlık da alıcısına göre yapılır. Ama senin gibi 1080'den 1080Ti'ye geçmek için gördüğü her başlığa aklınca fiyat düşürmek için saçma sapan mesaj atan adamları da zaten forum ahalisi anlıyor. O yüzden hadi canım başka kapıya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZvAnA -- 30 Kasım 2020; 11:4:57 >
  • Rx 6800 xt veya 3080 alacağım ne 1080ti ı sadece blok var diye baktım ilana ayrıca hangi kapıya gideceğim benim sorunum fırsatçılık yapanları ilgilendirmez
  • Alırken öldürün satarken fırsatçılık yapın çok yakışmıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.