Şimdi Ara

DRIVECLUB™ >>>DRIVECLUB BIKES>>> (834. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.888
Cevap
81
Favori
469.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 832833834835836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Drima

Efsane Kupası yani kariyerin son yarışı. 9 yıldızlı 3 ayrı yarış ömrümden ömür yedi.
    Ciddi zor, altın ve 9 da 9 yapabildim ilk seferde ama stres yaptırdı..
    Arabalar hiper olduğundan kontrol pamuk ipliği, hızı aşırı kesiyor diye fren yardımını da kapattım

Çok zordu ama şahne final oldu. Ara ara açıp oynayacağım yarış oyunu olarak gönlümde tahtını kurdu Driveclub

Sony kazuyu o kadar çok koruyor ki böyle mükemmel bir yapımın ipini çektiler. Nasıl olsa yoshida ile arkadaşlar kankası. Driveclub 2 ile kariyer modu ve global club sistemini geliştirerek yüklenselerdi efsane bir seriye dönüşürdü oyun.

• Valla PS4'te pre order yapacağım tek yarış oyunu olur ikincisi gelirse..

Tadı damağımda kaldı. İkinci oyunda DLC olarak Hikayeli bir kariyer yaparlarsa şenlenir buralar
    Bikes DLC'sini alayım mı bilemedim, benim olayım araç ve tek Bike yetiyor nasıl olsa bana.. En iyisi böyle devam.
  • Oyunun en düz halini almış oluyorum sanırım bende. ??
     DRIVECLUB™  >>>DRIVECLUB BIKES>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eonmg -- 16 Ekim 2017; 16:58:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Driveclub+season pass+bikes genişlemesi alarak aranıza katıldım. Aslında önce ana paketi aldım. Dün akşam oynayınca kalanını da almaya karar verdim. Gran turismo bana çok profesyonel geliyor.Zaten simulatör ama gerçek araç kullanırken bile bu kadar zorlanmıyorum.Eğlenemiyorum oynarken. Driveclub GT gibi gerçekçi grafiklere sahip ama çok hassasiyet istemiyor. Virajlarda gazı kökleyebiliyorum. Benim de yarış oyunundan beklentim buydu.
  • 2016ta season pass dahil almıştım bu oyunu. Uzun süre sonra oyuna gireyim dedim Nissan skyline ın eklendiği vs. 2 dlc daha gelmiş. 2si toplam 12 lira ediyor şu anda(finish line ve no limits). Season pass var ama o kilitli son çıkan 2 paketi almaya değer mi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 18 Ekim 2017; 2:28:2 >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Hocam o arabaları seviyor ve genelde yarışları o sınıftaki arabalarla yapıyorsanız kaçırmayın derim.
  • Arkadaşlar season pass sonradan gelen bi kaç dlcyi içermiyordu.Hala böyle bir durum var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JonnyCaqe kullanıcısına yanıt
    Ben yeni aldım season pass la birlikte. 2 dlc oyun içinde kilitli store işareti vardı. Tanesi 5,99 tl den alarak açtım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Şu ana kadar hava olayı denk gelmedi. Daha başlardayım bakalım merakla bekliyorum.

tek yarış seçeneğinden bütün hava şartlarını istediğin gibi ayarlayabiliyorsun arkadaşım , niye bekliyorsun ki
  • stalker7777 kullanıcısına yanıt
    Bekledim ve oyunun kendi turları bitince DLC yarışlarına geçtim. Doğrusunu söylemek gerekirse hava şartları eklenince efsane oldu oyun. Gerçekten mükemmel görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Bekledim ve oyunun kendi turları bitince DLC yarışlarına geçtim. Doğrusunu söylemek gerekirse hava şartları eklenince efsane oldu oyun. Gerçekten mükemmel görünüyor.

ne saçma sapan oyunlar seriye bağlamışken (misal, milestone firması , yıllardır ısrarla yarış oyunu diye türlü çeşit çöpler çıkarmayı sürdürebiliyor.)Bu oyunun stüdyosuna kilit vurulması inanılmaz bir şey , sony resmen bindiği dalı kesti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker7777 -- 20 Ekim 2017; 16:24:2 >
  • stalker7777 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Sony yazık etti.

• Bir de yanılmıyorsam bu adamlar motorstorm diye başka bir efsanenin de yapımcılarıydı, yazık kere yazık.
  • GT Sport’dan iyiydi bu oyun ama PS’yi Kazu bunağı parsellemiş, her oyunda çöpleşen GT dışında yarış oyunu çıkmaz bu konsola.

• Arkadaşlar birkaç yorum gördüm. Plus için olan Season Pass paketini aldığımızda, Plus bitince kullanamıyormuşuz. 15 günlük deneme Plus ile almıştım ve 15 günlük süre doldu. Herhangi bir sorun yok. Tüm Season Pass içerikleri açık. O Yorumu okuyunca korkmuştum ama bir sorun yok.

• Arkadaşlar driveclüp aldım fakat 2 kumandayla oynayabiliyormuyux

• quote:

Orijinalden alıntı: The Shawshank

Arkadaşlar driveclüp aldım fakat 2 kumandayla oynayabiliyormuyux

hayır
  • beyler oyun makinanın yanında hediye geldi. yaklaşık 1 saat oynadım sonra 18 gb update çekmeye başladı. Update atmadan oyuna giremez miyim sonuçta kutulu oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Shawshank

Arkadaşlar driveclüp aldım fakat 2 kumandayla oynayabiliyormuyux

Driveclub dır o

Clüb olsa duramassın

• DriveClub'ı geçtiğimiz hafta aldım, sevdiğim bazı arabalar DLC olarak sunuluyor ve ayrı ayrı DLC'ler. Season Pass almak daha mantıklı gibi görünüyor, DriveClub Bikes hariç her şeye sahip oluyor muyum Season Pass alınca? Season Pass gibi içerikler de sanırım indirime girebiliyor, Black Friday'i bekleyeceğim...

Ayrıca, DriveClub Bikes'ı almaya değer mi?
  • 
Sayfa: önceki 832833834835836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.