Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (323. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.390
Cevap
221
Favori
1.004.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
80. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bendeki sıralı sistem 6 ay önce 6300 e taktırmıştım dolar euro yükseldiği için artmıştır fiatlar. Sıvı sistem taktırmadım. Ayda 2000 km yapıyorum benzinde binemez satardım direk araç kg ve beygirine göre iyi ortalaması var ancak yakıt pahalı maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yldrmm1 Y kullanıcısına yanıt
    ayda 2000 km yapamam allahtan :) sıralı sıstem 9 bın olmustur heralde tesekkur ederım
  • canbey_bjk C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Arkadaşlar malum indirimler oldu. Eski kasa ile yeni kasa arasında çok fark varmı eski kasa fiyatları çok uygun tavsiye edermisiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Eski kasa yeni kasa değilde, son çıkana makyajlı kasa diyebiliriz.Arada çok büyük farklar yok çünkü.hatta makyajsız kasa daha güzel bence, özellikle orta konsolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Eski kasa yeni kasa değilde, son çıkana makyajlı kasa diyebiliriz.Arada çok büyük farklar yok çünkü.hatta makyajsız kasa daha güzel bence, özellikle orta konsolu.

Çok teşekkürler peki apple carplay kullanma imkanı varmı bayi bana apple carplay kullanamazsınız dedi doğrumudur bşr çözümü yokmu acaba

• ÖTV indirimlerinden sonra fiyat alan varmı aranızda arkadaşlar???
  • tolgauslu06 kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Bugün icap nöbetçisi olmam nedeniyle kısa bir zaman ayırıp Denizli Turkuaz Otomotive uğradım, izlenimlerim şunlar:
    1. ÖTV indirimi uygulaması satış görevlisi elemanları fazlasıyla şımartmış, iki gün önce sinek avlayan bayinin 20 yaşındaki hiçbir şeyden anlamayan, muhtemelen lise mezunu-orta seviye elemanı bana (30 yıllık doktorum, halen profesörüm, 15. otomobilimi kullanıyorum) böcek muamelesi yaptı, son derece kaba davrandı, canım sıkıldı iki dakika aracı inceleyip, fiyatları sorup ayrıldım,
    2. Ben eşim için elite crdi 4X2 (liste fiyatı 171.000- TL olan) bakmaya gitmiştim, ilk olarak peşin mi alacaksınız diye sordu (anlamadım ki, ben krediyle alsam sanki banka bunlara o parayı vermiyor mu?), sonra da o aracı hiçbir yerde bulamayacağımı söyledi, 4X4 olanına peşin desteğiyle 185.000- TL fiyat verdi, aslında fiyat bence gayet iyi de, adamların tavrı çok canımı sıktı, test sürüşü ister misiniz diye bile sormadı, onu bırakın bir bardak çay bile teklif etmedi, üstelik diğer marka muadil araçları çok saçma gerekçelerle ve acemice karalamaya çalıştı,
    3. Aracı showroom'daki ilk değerlendirmemle beğendim, malzeme kalitesi fiyatına göre çok iyi gibi geldi bana. Gözlemlediğim eksiklikler: direksiyonun arkasındaki vites kumanda kolları olmayışı (ben şu anki arabamda sürekli kullanıyorum ve çok pratik buluyorum); torpido gözünde kilit olmayışı (kaç yıllık golfte bile var); sürücü koltuğu ayarlarının manuel oluşu (bu segment ve bu pakete yakışmamış); arka koltuk için havalandırma kanalı var ama şarj soketi yada USB de olsa iyi olurdu.
    İyi günler dilerim.

• Fiyatlar düştü, yurdum insanı 2. Eli daha yüksek fiyata satıyor. Uyarınca da sıfır alın o zaman şeklinde müthiş zeka! Ürünü cevap veriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yldrmm1

Bendeki sıralı sistem 6 ay önce 6300 e taktırmıştım dolar euro yükseldiği için artmıştır fiatlar. Sıvı sistem taktırmadım. Ayda 2000 km yapıyorum benzinde binemez satardım direk araç kg ve beygirine göre iyi ortalaması var ancak yakıt pahalı maalesef
    Hocam sizce sıvı sistemmi, sizin taktırdığınız mı? Ekonomi açısından ve fiyat açısından yaklaşık sanırım. Ben de çok aradayım.

• azad_van A kullanıcısına yanıt
    Sıvı sistemle benım taktırdığım sistem arasında 6 ay önce yaklaşık 5 bin tl fark vardı bu farkı vermeye değmezdi bana göre. Uzun araştırmalar sonucu bu sistemde karar kıldım iyikide taktırmışım diyorum. Sıvı sistemlerde görülen marş uzaması marj takılması sorunları yok çok şükür. Benzin sarfiyatı çok çok az. Aradaki fiyat farkını amorti süresinide hesap ettim ve vsi 2 di sistemini taktırdım öneririm kesinlikle

• kemal020 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

2 hafta oldu 4X2 Dizel Elit aracımı alalı. Kredi konusunda sorunuza yanıt vereyim: Hyundai anlaşmalı kredi kullanırsanız faizi çok düşük ama aracın fiyatını yükseltiyorlar. Direk Banka anlaşması yapıldığı için siz kendi imkanlarınızla Banka ile iletişim kursanız bile sistemde otomatik çıkıyor ve sıkıntı yaşıyorsunuz. Ama anlaşmasız bir bankadan yüksek faiz oranı ile kredi çekebilirsiniz. Ben aldığımda verdiği indirim daha fazla olduğu için kredi kampanyasından faydalanmadım.

4x2 4x4 e göre daha uygun olduğundan ve tüketimi daha düşük olduğundan bulunmuyor. 4x4 satmaya çalışıyorlar.

Dediğiniz eksiklikler ile ilgili görüşlerinize katılıyorum. Arkaya bir tablet vs koyduğunuzda orta konsolda ve arkada hiçbir giriş yok. Ya bagajdan alacaksınız ya da ön konsoldan ki oda kablo kirliliğinden başka bir şey değil.

Koltuk ile ilgili de söylediğinize katılıyorum. Hafızalı olmasa bile mekanik olabilirdi.(Elite Plusda öyle)

Vites kulakçıkları performans ile ilgili. Yani performans odaklı kişiler öyle kullanmayı tercih eder diye düşünüyorum. Ben arada manuel vites ile değiştiriyorum.

Torpido kiliti de benim için çok önemli değil çünkü torpido soğutma var. O kısmı genelde bebek için kullanıyoruz.

Ama boyut, bagaj, statik dönüş farları, büyük cam tavanı, segmentinde üst donanımda olan deri koltukları, spor görüntüsü, 8' Apple Car Play destekleyen ve çok işlevsel bulduğum ekranı...

Bu arada ses sistemi de emsal araçlarına göre iyi.

Sonuç olarak baktığınızda fiyatına göre artıları çok olan bir araç.

• Ve Tosunun son hali...

Farlar değişti. Kısa Xenon Philips, Uzun LED Philips, Dönüş Farları LED Philips.
    HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak DEMİRAL

Ve Tosunun son hali...

Farlar değişti. Kısa Xenon Philips, Uzun LED Philips, Dönüş Farları LED Philips.
    Xenon lar muayeneden geçmiyor diye biliyorum, far yıkama ve yükseklik ayarı zorunlu diye biliyorum, bilginiz varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgauslu06 -- 5 Kasım 2018; 22:11:25 >

• 0 model Makyajsız 4x4 elit plus red pack modelini ayırttım 1-2 güne evrak işlemlerini tamamlayarak aracı teslim alacağım bendeki fiat 500l livingi takasa sokarak aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak DEMİRAL

2018 Metalik Kum Beyazı 1.6 Dizel Otomatik Elite 4X2 - Krom Kapı Eşikleri - Tuscon yazılı yan basamaklar - Seramik Kaplama = 183.500 TL
    Burak bey ötv indirimiyle sizin aldığınız versiyonda iskonto oldu mu bilginiz var mı?

• tolgauslu06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Evet direk halojen farlarda ağır kusurdur.
    Ancak mercekli farda durumlar farklı, karşı tarafın gözünü almada merceklerin ışığı kesmesi sebebiyle önceki aracımda hafif kusur sayılmıştı 2017 de. Velev ki sıkıntı olursa, herhangi bir kesme biçme yapılması. Ücretsiz olarak eski ampüle dönüştürebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuna4242

Burak bey ötv indirimiyle sizin aldığınız versiyonda iskonto oldu mu bilginiz var mı?

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Ben ÖTV'siz aldım. 123.000 TL lere gelmişti. Şuan ÖTV de indirim var evet ama net fiyatına zam yaptıklarından, ÖTV siz halini 126-127 TL altına vermiyorlar.
  • Merhaba Arkadaslar;
    Bende makyajli kasa 4X4 dizel 1.6 tucson Elite paket ile aranıza katıldım.Aracı perş yada cuma teslim alıcam.Tucson yazılı yan basamaklar,seramik kaplama,altına zivt kaplama,yan ve aynalara krom kaplama ile 181.250 ye geldi.En büyük çekincem şu şanzıman ısınma problemi.2018 tucsonlardada var mı bu problem.Etrafınızda 2018 tucson be DCT şanzıman ile sıkıntı çeken oldumu?
  • Makyajsız 4x4 elit plus red pack Aracım bugün bayiye geldi yarın evrak işleri var perşembe inş. teslim alacağım araç muhteşem heyecanla bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.