Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
34 Misafir (3 Mobil) - 31 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.497
Cevap
1.165
Favori
11.785.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
41. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 54315432543354345435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: radko

Ucu açıktan ziyade vaka sayılarının düşmesine bağlı topu valiliklere atıcak yeni allınan kararla hafta hafta değerlendirilecek.

Şu an için İstanbul,Ankara,İzmir,Hatay,Urfa,Antalya,Bursa bu ve bir çok büyük şehirde bu hafta için açılma söz konusu değil vakalar artışta ve mutasyonlu virüs sebebiyle artmakta böyle devam ederse bu ay bile açılmayabilir yani esnafı düşüncek durumda değiller.

Deniz kıyısında 5 yıldızlı otelleri olan bütün illerde yasaklar kalkacak. Mecbur. Döviz girişi için yapmak zorundalar.

• Oteller açık ki zaten döviz getirecek turistlerin hepside yasaktan muaf zaten.
  • radko kullanıcısına yanıt

valilik vs bunların lafıyla hiçbirşey olmuyor bunu artık ülkede herkes biliyor. Sayın CB ne derse o..

topu çevirmeye gerek yok.

Akşam göreceğiz. ben güveniyorum kendisine :)

• quote:

Oteller açık ki zaten döviz getirecek turistlerin hepside yasaktan muaf zaten.

Yasaktan muaflar ama il içinde gezip restoran cafe bar gezecekleri yerler yok. Potansiyeli yükseltmek için hayatı normale döndürmek zorundalar Antalya Muğla Mersin gibi yerlerde...

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Peki hocam,ben aldığım bilgileri paylaştım.

Okulların tekrar ertelenmeside tesadüf değil bu gün açılcaktı normalde fakat mutasyonlu virüs büyük şehirlerde yükselişini görmezden gelemediler.
  • otellerde bir kısıt yok zaten.

yabancı turist ise yasaklardan muaf.

otellerde yer yok istanbul çevresinde fiyatlar *3. geçen meraktan baktım 3-4 haftasonrasına gün veriyor.

ki bu oteller normalde full olması imkansız oteller.

ayrıca sistem şöyle işliyor

haftasonu otel rezervasyonu yapıyorsunuz, bu rezervayon begelsi ile cuma akşamı yada cmtesi sabah çıkyıorsunuz gez dola serbest sonra pazar günü de yine bu belge ile evinize geliyorsunuz.

otelde yemek yiyorsunuz restoranda mis gibi bir kısıt yok. sadece cmtesi akşamı canlı müzik yasak, cuma var ama :)

otelin etrafında "wallahi markete gidiyorum" poşeti ile dolaşmak da serbest hoş zaten orada denetleyen bir merci de yok o ayrı.

özetle otel tarafında problem yok, deli gibi para basıyorlar kış dönemi şartları için 2019 kışında bu kadar para kazanmamışlardır net.

ha 2020 de zarar ettiler eywallah birşey demiyorum. ama çifte standardın kralı var burda.

neyse yazacak çok şey var da, neremiz doğru durumundayız..

ben artık bıraktım, batan batar kalan kalır walla hiç dert etmiyorum artık..ülke şartları bencil olmayı öğretti bana..

• Altın ne olacak böyle acaba üzecek gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Hocam kripto parada kalp krizi geçirirsin :) kripto para adamda tansiyon falan bırakmaz... :))

Alıntıları Göster

bir var bir yok olan para çünkü elinde birşey yok garantin yok.

Bir gün 1 milyon oluyor ertesi gün 100 bin olur yada 10 milyon garantisi yok.

• Halk bank olayı felakete yol açarsa yandık

https://twitter.com/t24comtr/status/1366327350997118978?s=21
  • quote:

Halk bank olayı felakete yol açarsa yandık

Devlet boyutunda zarar görmeyiz. O kadar uzun boylu değil. Hiç bir şeyden haberi olmayan milleti cezalandırmak amerikanın haddine değil. Anck kişileri cezalandırabilir. Halkbank suçlu değil zaten kararlara imza atanlar suçlu ve amerikan mahkemesi o kişileri araştırıyor. Bütün ihale de rahmetli eski maliye bakanına kalacak gibi görünüyor. Amerika kamu bankasını cezalandırma hadsizliği yapıp koca ülkeyi karşısına almak istemez. Öyle bir aptallık yapmaz.

• Eeey Amerika deriz korkuturuz sonra de mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Kaça düşerse altını almak lazım :D

Daha kaça düşsün istiyorsunuz 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  Bu seviyeden elimdeki mevcut kadar gram almış olsaydım keyiften tüm gün ekran karşısında sırıtırdım...

• quote:

Eeey Amerika deriz korkuturuz sonra de mi?

Amerikanın ortasında türk asıllı birisinin patlattığı bomba yüzünden Türkiye ye komple savaş açılırmı?

• Yüksek faiz yüksek enflasyon yüksek kur 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• quote:

Halk bank olayı felakete yol açarsa yandık

bidon ne telefonlara çıkıyormuş ne de herhangi birşeye cevap veriyormuş. trump gibi konuştuk çözdük olayları bitti, bidon halkbanka acımaz

• Redeemertr kullanıcısına yanıt
    Korkutucu bi durum.
  • Amerika teşvik paketi ne zaman çıkacak? Bazıları geçen hafta cuma çıkacak diyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Devlet boyutunda zarar görmeyiz. O kadar uzun boylu değil. Hiç bir şeyden haberi olmayan milleti cezalandırmak amerikanın haddine değil. Anck kişileri cezalandırabilir. Halkbank suçlu değil zaten kararlara imza atanlar suçlu ve amerikan mahkemesi o kişileri araştırıyor. Bütün ihale de rahmetli eski maliye bakanına kalacak gibi görünüyor. Amerika kamu bankasını cezalandırma hadsizliği yapıp koca ülkeyi karşısına almak istemez. Öyle bir aptallık yapmaz.

Alıntıları Göster

Öyle bir aptallık yapmaz derken, koca ülke bunun hesabını Amerikadan sorar diye mi yoksa bu bizim temennimiz hatta ricamız mı :)

• 
Sayfa: önceki 54315432543354345435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.