Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Vanished Man
1 Kayıtlı Üye ve 32 Misafir - 33 Masaüstü
5 sn
233.105
Cevap
1.147
Favori
11.664.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1144 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam zaten anlık müdahale ile düşecek bir noktada değiliz ve dediğiniz gibi rezervler eriyor.

Benim demek istediğim çok öncesinden önlem alınmasıydı.Yani doların 2.5 seviyelerinin altında tutulması ile bu kur sıçramaları bir şekilde halledilirdi.3'leri bile görmememiz lazımdı.

Zamanında piyasalarda bolca bulunan dolar doğru değerlendirilse idi kur problemi en aza indirgenirdi ama hükümet ne düşündü,ne hesap etti bilmiyorum.Bilinen şey ise yanlış yaptıkları.
  • Her ay veya 2 ayda bir maaşınızın 3te 1 ile dolar almaya başlayın ben daha önceden de uyarmaya çalıştım ama takan olmadı.
  • Ohh suyundanda koysunlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elk.De

quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Hani 2 haftaya kur düşüyordu ?
    Ne iş ?

nisan 2017 de dolar 2,60 seviyelrinde olacak.

Hedefte 2023 zaten, milleti oyalayın anasını satim verin ileri ki tarihlere hep termini. Önümüzdeki nisan görüşmek üzere.
  • Gece dolar ve euro resmen cosmustu bi kac saat icerisinde 10 15 kurus artmıştı neyseki biraz dizginlenmis şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Gece dolar ve euro resmen cosmustu bi kac saat icerisinde 10 15 kurus artmıştı neyseki biraz dizginlenmis şimdi

büyük ihtimalle merkez bankası müdahele etti. ama gücümüz anca buna yetiyor. psikolojik sınır olan 3'ün altına düşüremiyoruz, çünkü elimizde o kadar döviz rezervi yok. fed faiz arttırırsa dolar 4'den aşağı inmez. işte o zaman 2001 krizini özler hale geliriz. 14 senede 1 fabrika kurmazsan, yabancı parayla ekonomi idare etmeye çalışırsan sonucu bu oluyor.
  • Dolar 5 tl ye en geç 2019 a kadar dayanmış olacak diye tahmin ediyorum. Sene 2012 bir arkadaşım dolar 4 lira olacak bi kaç seneye demişti inanmamıştım. Sebeplerini açıklamıştı, Erdoğanın ekonomisi çöküyor demişti. Araç alımlarındaki ötvyi arttırmalarının sebebi merkez bankasının dolar rezerverlni stabil tutmak istemesiyle alakalı. Her alınan İphone samsung cep telefonu veya Bmw mercedes gibi tüm ithal ürünlerin ülkeye girdisi bize zarar veriyor.
  • dolar alın dolar 180 tl olucak avro 350 tl sterlinde 780 tl felan olucak

parayada 9 sıfır eklenecek (altı sıfır atılmıştı)
  • Bu surecte Euro Dolar'i ezecektir. Paralari Euro'da tutun. Dolar dunya piyasalarinda deger kaybedecek. Herzamanki temennimi yineliyorum;
    Dolar 4.60, Euro 5.00 olsun. Anlasin millet anyayi konyayi, eyiye giden ekonomiyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 9 Kasım 2016; 12:53:24 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dunsparce

Doları olan düşünsün bizene

Bu ülkeye her halt dolar/euro ile girdiği için senide ilgilendiriyor.
  • 2023 BOR AKICAK MUSLUKTAN AZ SABIR

• Türkiye'yi yönetenler, vakti zamanında;

Eğitimde, öğretimde, üretimde, ar-ge de, inovasyonda, uluslararası pazarlamada ve uluslararası marka oluşturmada G.KORE ve TAIWAN neler yapmış, örnek alınıp bire bir aynısı uygulansaydı, belki bizden de bir cacık olurdu. Bizim de, ekonomimizi ayakta tutacak uluslararası markalarımız olurdu.

O tren kaçtı, şimdi ne olacak kimse bilmiyor. Bekleyip göreceğiz. Arap dan, İranlı dan gelecek paraya el açmış durumdayız. Şuan resmen dünyanın dilencisi konumundayız.

Siyasiler her gün, "Allah rızası için sıcak para getirin, Allah rızası için bize de yatırım yapın." şeklinde, yalvarırcasına demeçler veriyor.

Vakti zamanında kendi yatırımını kendin yapmazsan böyle dilenirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 9 Kasım 2016; 14:14:40 >
  • ben hep 50tl lik alıyorum beni etkilemiyor
  • Eurolar türkiye gönderilmeye hazır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 36 -- 9 Kasım 2016; 14:18:47 >
  • Duble yol nasıl güzelmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Gezi olaylarında 2 kuruş artınca kıyameti koparmışlardı faiz lobisi diye. Şimdi hangi lobiden dert yanacaklar acaba?

İyiki 3 gibiyken parayı dolara gömmüşüm iyi kar ettim ben en az 3.20 bekliyorum öncesinde de çıkmam. Bu seviyeden param olsa yine girerim. Yatırım tavsiyesi değildir!!

Gezi provokasyonunun tahmini zararı ne kadardı ?

sadece 2 kuruş mu yükselmiş dolar ve hükümet abartmış !?

ayrıca dolar 2.72 ülke batıyordu hani ?

Senin paran var dolara yatırmışsın, boş ver hükümeti kendi işine bak

Ak parti ile yada hükümet kadrosu ile bu haber üzerinden yarışamazsın .

14 yıllık iktidarın karşısına , başbakan binali yıldırımın son sözünü hatırlatarak " ne çıkartabiliyorsun " önemli olan budur.

Parası olan dolar aldı kar etti , olmayan da zaten iktidara oy veriyor . Sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leipold

Bu surecte Euro Dolar'i ezecektir. Paralari Euro'da tutun. Dolar dunya piyasalarinda deger kaybedecek. Herzamanki temennimi yineliyorum;
    Dolar 4.60, Euro 5.00 olsun. Anlasin millet anyayi konyayi, eyiye giden ekonomiyi

14 Yıldır anladı zaten " chp " ile olmuyormuş bu işler,

Tarihe bakarsan da 1969

Ekonomi kötü ve sen mutluysan bak işte burada YANLIŞ var

Mesele ağaç değil arkadaş ! Sen halen anlamadın mı?

• doların yükselmesi ekonomimizin gücünü gösteriyor arkadaşlar sakin biraz biz dünya deviyiz avrupa kıskanıyor bizi 3. köprümüz var hem dolar 10 lira olmuş ne olacak sanki biz tl kullanıyoruz zaten ne kaldı şurda 2023 e lozanda bitecek arkadaşlar hem bor var bor
  • Elk.De kullanıcısına yanıt
    Nisan 2017de dolar 2.6 olsun sana 1000 dolar vericem, o derece guvenmiyorum dedigine.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.