Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4762. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: commagene
1 Kayıtlı Üye ve 30 Misafir - 31 Masaüstü
5 sn
235.537
Cevap
1.165
Favori
11.787.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47604761476247634764
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan döviz alan var mı bende almayı düşünüyorum tam zamanı gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nicotr kullanıcısına yanıt
    9a geri firlar lutfen olmasin

• muhalafet başta olsa dolar 4 lira.yönetim hatalarından bu duruma geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Aynen öyle mesela cuma günü 5000$ dolar alan arkadaş tamamen forumun gazına gelerek aldı
    4-5 kere grafik paylaştık her an çöker diye. Tek bir habere bakar diye. Kimse kusura bakmasın müstehak. Taştaş geçerken düşüneceklerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da rahip olayına döndü yok mu başka istifa ettirelecek bakan 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Ya bugün 8.25'den dolar alana ne diyorsun şaka gibiler

• quote:

Orijinalden alıntı: kuasudba

uzun vadede yine artacak.
    ama haklısın.

gerçi öyle oynak bir piyasa ki, çoğu kişi taklaya geldi.

8,03 oldu.

Aaah ah satmadık ki :D

• White Death kullanıcısına yanıt

Bugün 4te kabine toplantısı var.2-3 tane daha değişecek gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satmadık zarardayiz ama uzun vadeli düşünüyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Ya bugün 8.25'den dolar alana ne diyorsun şaka gibiler
    Üzülüyorum. Faiz’de artarsa altın kapıları kan olabilir.

• Zeen kullanıcısına yanıt

5000 dolaresss iyimiş. hayrına 100 ateşlesene 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Benimde ufak bir dolar hesabı varda şimdiye kadar hiç bozmaya kalkmadım. alışım 5,60-5.70 civarıydı doğru hatırlıyorsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Beratın el çektirilmesinin abd seçimleri ile net alakası var.Biden daha oturmadan bişeyler olacağını sezen yada istihbaratını alan yönetim pozisyon almaya geçti.İlk önce Murat Uysal daha sonra da Berat gitti sıra Hakan Atilla'da.Ocak'tan sonra Halk Bank davası tekrar açılacak.

Ben de nedenin kesinlikle bu olduğuna inanıyorum. Trump ile bizim yönetim arasındaki bağlar her zaman iyiydi. Zaman zaman ABD gücünü gösterme amacı ile yaptırım uygulasa bile ( rahip olayı vs ) Trump ile çıkarlar aynı doğrultuda olduğundan herkes güllük gülistanlık devam ediyordu. Ama Biden bizim yönetimin tam tersi kafada biri. Çıkarlar uğruna anlaşmak imkansız. Zaten geçmişten günümüze Biden ortadoğu projesinin her alanındaydı. Başkanlık ile yetkileri genişledi. Irak'ın sözde demokrasi olaylarının gizli kahramanı. Ben Biden'dan ciddi yaptırımlar bekliyorum Türkiye adına. Zaten ABD'nin sömürgesi olduğumuz bu son seçimle netleşti. Adamların seçimini, adamlardan daha çok takip ettik.

Berat Albayrak ekonomi sebebi ile değil büyük ihtimal bu seçim sonucu nedeni ile koltuğu bıraktı. Sadece kılıf hazırlanmaya çalışılıyor.

• Doların herkes için hayırlı olması için olması gereken seviyeler 4-5 arası.Hem turist sayısı azalmaz hem ihracat azalmaz hem de bu ülkenin insanları en azından birşeylerin sahibi olabilir

• Ulan berat gitsen bir türlü gitmesen başka türlü zarar ettiriyorsun 25K zarar var(kardan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 9 Kasım 2020; 14:32:6 >
  • 2,5 hafta önce 8,26 dan almıştım..paramız tabiki değerlensin ama şuan hem dolar hem tl kaybettiriyor.. bari faiz artsada ona göre pozisyon alınsa..boşta durunca zaten eriyor para..

• ulan çok merak ediyorum, berat gidince ne yaptılarda tl değer kazandı, gitmeden yapaydı bari rezil olacağına :D

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

Ne dediysek o... Piyasa birbirini gazlamakla değil gerçeklerle yorumlanır.

Neyse... haklı olmanın verdiği gururu yaşayarak bir keyif çayı içeyim.

• Bahçeliden gelecek olası bi erken seçim çağrısı sürpriz olmaz artık

• Gün içinde 7,99'a düşmüştü ama sonra 8,06'ya çıktı, şu an 8,04. Saat 16:00'daki toplantının sonucu çok şeye gebe olabilir. YTD.

• 
Sayfa: önceki 47604761476247634764
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.