Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
28 Misafir - 28 Masaüstü
5 sn
235.497
Cevap
1.165
Favori
11.785.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AP görüşmeler dursun diye görüş bildirecek. O zaman dolar yine yukarı çıkacak. Ayrıca fed faiz artırımı garanti gibi. Birkaç günlük aşağı düşüş olabilir lakin uzun vadede 4 e kadar yolu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu aksam saat 19 da saray da ekk toplantisi olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an yaşananlar normal.
    2023'te Dolar 0,50 TL olacak Elhamdülillah

• yine yukarı yonlu 3.39 dan acıldı bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmwBL

Chp gelirse dolar 1 lira olur

Hocam bunu neye dayanarak söyleyebiliyorsunuz? CHP 'nin olası iktidarlık döneminde izleyeceği ekonomik politikalardan biraz bahsedebilir misiniz?

Yanlış anlaşılmasın, ben hiç bir parti için koşturmadım bu güne kadar ancak elimi kesseler sağ partiye oy atmam. Dolayısıyla bu güne kadar seçimlerde CHP'ye oy atmak durumunda kaldım. Yani normal şartlarda onu da atmak istemem ancak bu AKP belasından kurtulma ümidi ile kullanıyoruz oyları. Günümüz siyaseti malesef tekele döndüğü için sonuç bu. Sadece cumhurbaşkanlığı seçiminde boş oy attım. Yani tanımadığım etmediğim, huyunu suyunu bilmediğim Mısır göçmeni bir adama tabi ki oy atmayacaktım. Kemal efendi akıllı olacak, sol görüşlü insana "tıpış tıpış" dersen avucunu yalarsın. O yöntem biatçı sağ kültüründe olur, Sayın Kılıçdaroğlu önce bunu bi bilecek.

Neyse konu dağılmasın. Bakın bir siyasi partinin reklamını yapıyorsunuz ve diyorsunuz ki CHP iktidar olursa dolar 1 TL olacak. Bunun dayanaklarını açıklarsanız sevinirim. Yoksa çıkıp da Cem Uzan gibi saydırmak kolay iş.

• Mahalle yanarken o saçını tararmış.
  • Dolar 4.60, Euro 5.00 olsun
  • yaren2023 kullanıcısına yanıt
    Bence yine alt banta bir inecek şu toplantıdan sonra (ve gündeme tekrar gelme ihtimali soğuyana kadar) ama en geç Aralık'a kadar tekrar bu 3.39 seviyelerini bulup sonrasında da ucu göğe doğru grafiğini devam ettirecek. Zaten Aralık'ta da bir gündem bir yılbaşı falan derken unuturuz 3.5u görürüz

Yatırım tavsiyesi değildir; paranız varsa bence ayıkta kalın tasarruf yapın hiç yapmadığınız kadar

• TEKRAR YAZIYORUM.

14 YILLIK AZILI BİR MUHALİF OLARAK, GEÇİCİ BİREYSEL OLARAK DOLAR SATIŞI YASAKLANMALI.
    BÜYÜK YAPTIRIMLAR OLMALI.
    KAMUDA AĞIR TASARRUFLARA GİDİLMELİ. BU TASARRUFLAR DOLAR OLARAK OLMALI, PİYASAYA İNATLA TÜRK LİRASI SALINMALI.
    TÜRK LİRASI BANKA MEVDUAT FAİZLERİ ARTTIRILMALI HALK PARASINI ALTINA/TL YE GÖTÜRÜLMELİ.

TÜRK PARASI ÜZERİNDEN ACİL GÜNEŞ VE RÜZGAR ENERJİSİ %15 BANDINA KADAR ÇEKİLECEK YATIRIMLAR YAPILMALI.
  • Kişisel hırsların ve mezhepçiliğin ülkeyi getirdiği hal budur.

Hala çıkıpta dış kaynaklı diyebiliyorlar, çok zor günler geliyor.

Borçlanmayın!
  • Türkiye'deki ve meksika daki para değeri kaybı ABD'ye rekor getirdi.
    Yandaş yalaka bazı yazarlar "bize ne dolardan" diyordu.

http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1948479-abdde-dow-jones-endeksi-ilk-kez-19-000in-uzerinde
  • Arkadaslar CB altina endeksliyelim falan demis bu ne anlama geliyor altin yükselirse TL yükselecek düşerse TL düşecek mi yani?

• _OlguN_ kullanıcısına yanıt
    Dolar satisi yasaklanmasi nasil bir tedbirdir ya kacinci yuzyilda yasiyorsunuz allah askina, bilgisayar satisi, araba satisi, petrol satisida yasaklansin sonucta bunlarda dolarla aliniyor sonuc olarak hickimse birsey almasin satmasin ekonomimiz mukemmel olur bu mudur sonuc

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Oda durumun farkında dışardan dolar gelmiyor bari içerdeki doları toplayalim diye düşünüyor dolarını sakin bozdurma dolar yükselecek gibi

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Meali bizim paranin degeri catir catir dusecek ama siz altin uzerinden farki cok goremeyeceginiz icin kamuoyu olusturmayip canimizi sikmayacaksiniz demek,
    Oldu olacak kazak tengesine endeksleyelim sonucta 1 TL 99 kazak tengesine esit artik kizamiyorum bile boyle seylere vallahi gulup gecilecek bir ulke oldu bayagi bayagi milletin akliyla dalga geciyorlar hakettigimiz gibi yonetiliyoruz.

• Baska bir arkadas daha yazmista vallahi yazmadan edemeyecegim su ulkenin ekonomik durumuyla, kotu gidisatiyla ilgilenen yine ulkenin genel durumu itibariyle durumu hallice iyi olanlar, bu krizden yine en cok etkilenen en asagi kesimdekiler olacak, orta kesimde etkilenir yukaridakiler yine coktan tedbirlerini almistir ama en cok etkilenecek kesimin en cok destegi yine krizi yaratanlara vermesi ancak bu ulkede yasanir, diyecek, anlatacak birsey kalmadi, anlamaniz icin artik ac kalmaniz gerekecek baska yolu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

TEKRAR YAZIYORUM.

14 YILLIK AZILI BİR MUHALİF OLARAK, GEÇİCİ BİREYSEL OLARAK DOLAR SATIŞI YASAKLANMALI.
    KAMUDA AĞIR TASARRUFLARA GİDİLMELİ. BU TASARRUFLAR DOLAR OLARAK OLMALI, PİYASAYA İNATLA TÜRK LİRASI SALINMALI.
    TÜRK LİRASI BANKA MEVDUAT FAİZLERİ ARTTIRILMALI HALK PARASINI ALTINA/TL YE GÖTÜRÜLMELİ.

TÜRK PARASI ÜZERİNDEN ACİL GÜNEŞ VE RÜZGAR ENERJİSİ %15 BANDINA KADAR ÇEKİLECEK YATIRIMLAR YAPILMALI.

Pazertesi gel Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisinde başla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

TEKRAR YAZIYORUM.

Komünizme geçtik de haberim mi yok dolar satmayı yasaklamak nedir

• dolardan bize ne dolsa ne olur dolmasa ne olur

demişti bir büyüğümüz
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.