Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2980. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
26 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.537
Cevap
1.165
Favori
11.787.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29782979298029812982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BluePassenger

Size cevap veren diğer iki arkadaşta gerçekten çok güzel cevaplar vermişler.
    Benim genel fikrim şayet temmuzdan önce paraya ihtiyacım olmasa olan paramın hepsine gram altın alırım.
    İlerki tarihte neden altının yok demeyin bilsemki yarın altın 1.000 tl olacak alamam çünkü param yok ama olsaydı kesinlikle altın alırdım.
    Tşk arkadaşlar saolun fikirleriniz için paramı ikiye katlarım diye düşündüm bi an :) peki dolar 2 ye 3 e düşermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ManyetikRenozans M kullanıcısına yanıt
    Abd ekonomisi bizimkinden kötü bi duruma düşerse dolarda 3 e düşmez ama bi ihtimal bunu konuşmak bile mantıklı gelmiyor

• ManyetikRenozans M kullanıcısına yanıt
    Abd ekonomisi bizimkinden kötü bi duruma düşerse dolarda 3 e düşmez ama bi ihtimal. bunu konuşmak bile mantıklı gelmiyor

• Ekonomiye bak. Şuan yine yukarı hareketlendi. Birileri güzel para vuruyor.

• Yüksek miktarda parası olanlar vurgunu yaptı. Senin benim gibi amatör yatırımcılar da silkenen keriziz.
  • quote:

Benim genel fikrim şayet temmuzdan önce paraya ihtiyacım olmasa olan paramın hepsine gram altın alırım.
    İlerki tarihte neden altının yok demeyin bilsemki yarın altın 1.000 tl olacak alamam çünkü param yok ama olsaydı kesinlikle altın alırdım.
    Tşk arkadaşlar saolun fikirleriniz için paramı ikiye katlarım diye düşündüm bi an :) peki dolar 2 ye 3 e düşermi

• quote:

Tşk arkadaşlar fikirleriniz için peki 3 e yada 2 ye düşermi?

• quote:

Tşk arkadaşlar fikirleriniz için peki 3 e yada 2 ye düşermi?

• Jackal78 kullanıcısına yanıt
    En sevdiğim üye olabilir forumdaki
  • 226 dan altin alayim dedim hesaba girene kadar 228,5 oldu Tekrar duser mi acaba.

• Dolar dün gece anlık 5.2795'e değmiş.
  • Millet hala düşerken döviz alma peşin de, seçimlerden iktidar partisi kayıpsız çıkarsa ilk ekonomik tedbir sabit kur olabilir mi diye soruyor insan kendine.ya da seçimden sonra piyasaya büyük miktar da para girecek.
  • Bizde piyasalar açıldığında, sabah 9 civarı dolar 5.28'e düşmüş.

5.30 gibi çok güçlü bir direnç bir anda kırılmış.

• hacim çok fazla bugün, dünün hacimine şimdiden ulaştı neredeyse.
  • Ekonominin içine ancak böyle edilebilirdi.

Hani .ıçmak deyimiyle birebir örtüşüyor diye düşünüyorum. 5 dakika önce 5.33 olan dolar biranda 5,41 oluyor. Ne olduğu belirsiz. Hangi yatırımcı gelecekte yatırım yapacak şu ekonomiye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Millet hala düşerken döviz alma peşin de, seçimlerden iktidar partisi kayıpsız çıkarsa ilk ekonomik tedbir sabit kur olabilir mi diye soruyor insan kendine.ya da seçimden sonra piyasaya büyük miktar da para girecek.
    Ahaberden mı duydunuz bunlari En kritik seçim 24haziranda yapıldı ve AKP kazandı. 2 ay sonra olanları hepimiz yaşadık. O seçim zamanida patates soğan sıkıntısı vardı 9 ay geçti hala var. Daha soğan patates fiyatlarını dengeleyemeyen bir oluşumun ülke ekonomisini düzeltmesini bekliyoruz.

• Bu swap işinin başımıza ne işler açacağının kısacak özetini yapmış Atilla Yeşilada videonun 2:35 ile 3:30 arasında anlatıyor durumu..
    https://www.youtube.com/watch?v=lnVWzCCxURY&feature=em-uploademail
  • Sabahtan 5,33 le girdik bakalım hayırlısı...

Memleketin içine edenler yok dolar boz diyenler sayesinde alım gücümüzün birikimlerimizin içine ettiler.
    Daha saatine 5,43 leri gördü.

Gördük milliyetçi geçinenleri dolarları 6,5 liradan bozdular.
    Keşke bizde 2015 lerde bassaydık dolara paraları 2 ye katlamıştık şimdiye...
  • Alım fırsatını verdiler şimdi yükselişte neredeyse gün başlangıcından bu yana %2 artış var . Ki bence bugün 5.5 üstünde kapatır . MB boşa kürek çekiyor . Dolar düşüyor borsa yükseliyor borsa düşüyor dolar çöküyor , kurdan önce borsanın önemli olduğunu bildikleri için de şu an elden bişey gelmiyor artık .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir sAAT Bakamayacagim.
    Emir girişlerini yaptım.
    Tfx olmasa zordu. Tavsiye edilir

• 
Sayfa: önceki 29782979298029812982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.