Şimdi Ara

[ARŞİV] Divinity: Original Sin Classic Edition %99 Türkçe Yama - BETA v0.4 (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
895
Cevap
45
Favori
93.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ufak bir sorum var. Belki sorunu yaşamışsınızdır diye soruyorum. Enc edition oynuyordum ve çok kritik yerlerde ing olmaya başladı oyun. O yüzden classic editionda tekrar başladım. Canımı sıkan bir şey oldu. Normalde NPC sesleri var fakat diyaloğa girdiğimde normalde konuşma sesleri birden gitti. Classic editionda npc sesleri yok mu? konuşma sesleride sonuna kadar açtım yinede ses yok
  • Lorkhan00 L kullanıcısına yanıt
    Standart edition da sesler yok. Ben oynarken de yoktu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 2 Kasım 2016; 23:16:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle teşekkür ederim yama çalışmanız için.
    classic edition bulamıyorum almak için, Enhanced Edition alsak yamayı yinede kullanabilir miyiz ?
  • enc versiyonu alinaca klasikte geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enhanced Edition Full Türkçe Olaydi iyidi. Sende Haklisin Sosyal Hayatinda Bir ton iş varken Buna degermi :D bunu yapman bile takdire şayan Cok teşekkür Ederiz.. Topluma büyük oyunlar kazandirdin ! Her daim devamini dilerim.
  • Oyun bu değil mi?
    http://store.steampowered.com/app/230230/?l=turkish

Daha öncede görmüştüm %50 indirim var diye almamıştım %75 geldiği gibi almayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar Enhanced edt. için gereken kurulumu tam anlayamadım ve yanlış yaptım sanırım oyunu açınca new game , settings vb. tıklanmıyor kapalı gibi duruyor . Açık bir şekilde anlatacak yada yardımcı olabilecek var mı ?
  • optiko O kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun vardı. Bir çözüm bulamamıştım. Sonra gidip Classic Edition'u oynadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: optiko

Arkadaşlar Enhanced edt. için gereken kurulumu tam anlayamadım ve yanlış yaptım sanırım oyunu açınca new game , settings vb. tıklanmıyor kapalı gibi duruyor . Açık bir şekilde anlatacak yada yardımcı olabilecek var mı ?

Enhanced edit icin Kurulum yaptiginda %65 kesim Türkçe oluyor Anlayacagin.. Clasic editionu full oynarsin :)
  • çalışma için teşekkürler osx e kuramaz mıyız?
  • satırlar açık .xml yani metin belgesinin içinde, kodlar uyum sağlıyorsa kullanırsın, karşılaştır arşivin içinden çıkan dosyayı sendeki dosyayla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

satırlar açık .xml yani metin belgesinin içinde, kodlar uyum sağlıyorsa kullanırsın, karşılaştır arşivin içinden çıkan dosyayı sendeki dosyayla...

Arsivi goremedin galiba sadece .exe dosyasi var.

• Kurulumu boş klasöre çıkar veya winrarla aç göreceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Kurulumu boş klasöre çıkar veya winrarla aç göreceksiniz.

Tesekkurler windows bilgisayar lazim olacak o zaman

• alternatif olarak kullandığın işletim sisteminde exeleri extract edecek uyguamalar olması lazım(7zip, winzip, winrar gibi), setup winrar ile hazırlandı açmak zor olmasa gerek.
  • Sıkıştırma programlarıyla kolaylıkla açabilirsin.
  • Türkçeye çevirdiğiniz için teşekkür ediyorum.Yoksa 30 lira çöpe gidiyordu.
  • Sayenizde bu güzel oyunu oynadım, elinize saglik

• quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

quote:

Orijinalden alıntı: optiko

Arkadaşlar Enhanced edt. için gereken kurulumu tam anlayamadım ve yanlış yaptım sanırım oyunu açınca new game , settings vb. tıklanmıyor kapalı gibi duruyor . Açık bir şekilde anlatacak yada yardımcı olabilecek var mı ?

Enhanced edit icin Kurulum yaptiginda %65 kesim Türkçe oluyor Anlayacagin.. Clasic editionu full oynarsin :)

Ben oyunu steamden almak istiyorum ve classic editionda echanced olarak geçiyor. Steamden classic edition olarak oynayamıyor muyuz ?
  • JipiaxPhoenix kullanıcısına yanıt
    Bunun açıklamasını sıkça yaptık. Oyunun tek sürümü satın alınıyor, ancak her iki sürümde kütüphaneye ekleniyor. İstediğinizi indirebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.