Şimdi Ara

Dip - İlker Kaleli & Neslihan Atagül (PuhuTv) | BİTTİ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
10
Favori
11.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizideki olay şu izliyoruz ama bir türlü hakım olamyoruz olaylara .

Biri biriyle konuşuyor ama aralarındaki bağlantı ne bilmiyoruz böyle bağlantı kuramayınca benim izleyesim kaçıyor. S
  • Ya ben hiçbir şey anlamıyorum ya dizi hiçbir şey anlatmıyor ya da o kadar yavaş anlatıyor ki takip etmiyorum.kısacası hiçbir şey anlamadım.Bir şahsiyet olmadı maalesef gözümde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cucuy

Ya ben hiçbir şey anlamıyorum ya dizi hiçbir şey anlatmıyor ya da o kadar yavaş anlatıyor ki takip etmiyorum.kısacası hiçbir şey anlamadım.Bir şahsiyet olmadı maalesef gözümde.

İzleyiciye çok bir şey göstermiyor , en azından bir karakter gözünden ne olup bittiğini anlayalım diyoruz ama sanırım karakterlerde aynı şeyi biliyor bizle. Ayrıca çok fazla depresif bir dizi. Aslında fikir güzel. İntihardan kurtaran bir adam var ve bunun yanında kemik bir hikaye var. Örneğin ilk bölümlerde bazı intihar edecek kişiler ile diyaloglar güzeldi ama bunlarda yok ilerleyen bölümlerde. Biraz kara mizah olsa ana karakter bu kadar depresif olmasa çok güzel olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: El Cucuy

Ya ben hiçbir şey anlamıyorum ya dizi hiçbir şey anlatmıyor ya da o kadar yavaş anlatıyor ki takip etmiyorum.kısacası hiçbir şey anlamadım.Bir şahsiyet olmadı maalesef gözümde.
    dizi tamamen malum partinin propaganda dizilerinden,tabii direkt göze sokarak yapmıyor alttan alttan biz süper gücüz ama önümüzü kesiyorlar len kafasında
  • Dizide herkes felsefeci.Böyle havalı cümle kurmaya çalışmalar,esrarengiz hava katmalar falan

Bir de diyaloglar çok monoton gidiyor.Sanki düz metin okuyorlar gibi.Uzun zamandır böyle balon dizi izlememiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Dizide herkes felsefeci.Böyle havalı cümle kurmaya çalışmalar,esrarengiz hava katmalar falan

Bir de diyaloglar çok monoton gidiyor.Sanki düz metin okuyorlar gibi.Uzun zamandır böyle balon dizi izlememiştim
    Aforizma kasma olayı bu dizi için değil, Şahsiyet için geçerli.

Diyaloglar sadece İlker ve Neslihan için geçerli. Dizinin eksi yönlerinden biri hazırcevap bir ikili oluşturmaya çalışmalarından kaynaklanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

dizi tamamen malum partinin propaganda dizilerinden,tabii direkt göze sokarak yapmıyor alttan alttan biz süper gücüz ama önümüzü kesiyorlar len kafasında

Alıntıları Göster
    Harbiden benim de aklıma geldi bu azıcık propagandaya kayan yerler var.
  • Dizi final yapıyor fragmanı yayınlandı

• Final fragmanı yayınlanmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha öncede yazmıştım. İlk 2 bölümde kurgunun zayıf ve ağır olduğu , karakter tanıtımında zorluklar olduğundan bahsettim. bi kaç bölümdede ağır ilerlemiş olacakki final kararı doğru olmuş.

Şahsiyet öyle mi? İlk bölümden herşey açık açıktı, iyi gidiyor. Konusu Dip'ten daha ağır olmasına rağmen.
  • Final kararı değil zaten 8 bölüm planlanmıştı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yayın tarihi belli mi hocam?
  • Bu cuma 2 bölüm de geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Eyyyyy-vallah.. süper haber sağol
  • hem şahsiyet hem dip olmamış bence.
  • Dip 8 şahsiyet 12. Bu kadar erken bitirmenin amacı nedir?

• noxiousu kullanıcısına yanıt
    Hocam Kafka'nın dönüşümü 74 sayfa, Tolstoy'un Savaş ve Barış'ı 1800 küsür sayfa. Onun gibi bi şey bence.
  • onu demek istemedim, iki dizi de çok erken bitiriyor. Bu erken bitirme planına anlam veremedim.

• İşte kısa yazılmış diziler oldukları için değil mi hocam? Yoksa herhangi bir aceleye getirme mi hissettiniz?

Kısa yazılma sebebi elbette bütçe vs. olabilir. Ama belki de sadece kısa bir projedir.

Mesela Patrick Melrose diye bir dizi başladı, çok sağlam bir dizi, imdb puanı da 8,3 şu an. Sadece 5 bölüm sürecek çünkü o formatta kurgulanmış.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.