Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.144
Cevap
79
Favori
18.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beşiktaşlı mısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fb gs bjk tamam ts li aranıyor lütfen pm den irtibat kurun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan_1070 -- 14 Ağustos 2018; 17:29:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe için ortak olabilirim pm atın.
  • Galatasaray maçları için ortak arayanlara ortak olabilirim. Eski ve referanslı üyeler önceliklidir..
  • getreal230 G kullanıcısına yanıt
    542 602 25 24 fb üyeligi için varım trbzonlu arakdaşta var
  • caneryendi C kullanıcısına yanıt
    543 844 26 23 gs
  • utanmadan toplam fiyat yerine 49 tl yazmışlar 49 tl vermek yerine 49 tl yi internet paketime koyup 4K ip tv izlerim be
  • Bjk liyim 4 ekrana ortak olurum

• iyo kullanıcısına yanıt
    Görüntü kalitesi kötü smart tvlerde geçen sezon izliyordum 4k tvde tüplü ekran yayını resmen,şimdi IP tv üyeliğim var cam gibi görüntü net.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Görüntü kalitesi kötü smart tvlerde geçen sezon izliyordum 4k tvde tüplü ekran yayını resmen,şimdi IP tv üyeliğim var cam gibi görüntü net.
    hangi iptv yi kullanıyorsunuz takılma vs var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcuzmanii -- 16 Ağustos 2018; 4:52:47 >
  • bur0 kullanıcısına yanıt
    smart tv kullanmıyacaksan bence gerek yok 4 ekrana.
  • Arkadaşlar, UEFA maçlarını beIN SPORTS Türkiye aldı diye biliyorum ama Digiturk Play, Digiturk gibi sitelerde hâlâ adı bile anılmıyor. İnternet bağlantım barbat olduğu için IP TV'ye de bulaşmıyorum (internet hızım 5.4 Mbps oluyor maksimum). Ki zaten 100 Mbps bağlantısı olan kişiler bile donma problemi yaşıyor. Tüm IP TV satıcıları da sorunu yurt dışı çıkışlarında buluyor. Bu yüzden de tek çare olaraj Digiturk Play almayı düşünüyorum ama Şampiyonlar Ligi muamması yüzünden beklemedeyim.

Ace Stream kullanan var mı? Tüm sezonu bu platformla izleyebilir miyiz?

Bir de geçen sene 1200K/1800K ayrımı vardı. Şu anda bu konuda herhangi bir bilgi yazmıyor. Artık sadece smart TV farkı mı var? Görüntü kalitesi 3 ekran ve 4 ekranda aynı mı? Eğer ikisi de aynıysa, bilgisayarı TV'ye bağlayarak da izlerim. Ne de olsa yılda ₺72 gibi bir fiyat farkı oluyor ikisi arasında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

Arkadaşlar, UEFA maçlarını beIN SPORTS Türkiye aldı diye biliyorum ama Digiturk Play, Digiturk gibi sitelerde hâlâ adı bile anılmıyor. İnternet bağlantım barbat olduğu için IP TV'ye de bulaşmıyorum (internet hızım 5.4 Mbps oluyor maksimum). Ki zaten 100 Mbps bağlantısı olan kişiler bile donma problemi yaşıyor. Tüm IP TV satıcıları da sorunu yurt dışı çıkışlarında buluyor. Bu yüzden de tek çare olaraj Digiturk Play almayı düşünüyorum ama Şampiyonlar Ligi muamması yüzünden beklemedeyim.

Ace Stream kullanan var mı? Tüm sezonu bu platformla izleyebilir miyiz?

Bir de geçen sene 1200K/1800K ayrımı vardı. Şu anda bu konuda herhangi bir bilgi yazmıyor. Artık sadece smart TV farkı mı var? Görüntü kalitesi 3 ekran ve 4 ekranda aynı mı? Eğer ikisi de aynıysa, bilgisayarı TV'ye bağlayarak da izlerim. Ne de olsa yılda ₺72 gibi bir fiyat farkı oluyor ikisi arasında.
    Avrupa ligi ve şampiyonlar ligin'in yayın haklarının kimde olduğu belirsiz. Henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Ace Stream ile izlersin fakat doğru linki bulman lazım. Yalnız onun içinde yüksek internet gerekiyor. Eğer 5000k veyahut 9000k kalitede yayınları izleyeceksen. Bazı yayınlarda ise reklam oluyor sağda solda o keyif vermiyor.

Bu sene yayınlar sabit 1800k. Sadece 3 ekran ve 4 ekran farkı var.

Eğer benim gibi kaliteye düşkün isen digiturk play tavsiye etmiyorum. Smart tv de yayın cacık gibi duruyor.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle beIN SPORTS Türkiye'de olduğuna dair haberler var. Tüm maçların aynı platformda olması güzel olur. Sanırım bu olay resmileşince, spor extra kategorisine eklerler UEFA maçlarını. 3 ekran ve 4 ekrana ₺10-15 eklerler en az.

Ace Stream'de link bulma olayı zor mu? En azından Şampiyonlar Ligi maçları için link bulsam, Süper Lig'i Digiturk Play'den izlesem de olur. 5.4 Mbps internetle kullanılmaz mı diyorsunuz Ace Stream?

Geçen sene 1800K'lık paketten derbi maçlarını izliyordum. Benim için gayet yeterliydi görüntü kalitesi. Zaten internet bağlantım da malum. Televizyon da 720p olunca, 1800K normal oluyor benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

Büyük ihtimalle beIN SPORTS Türkiye'de olduğuna dair haberler var. Tüm maçların aynı platformda olması güzel olur. Sanırım bu olay resmileşince, spor extra kategorisine eklerler UEFA maçlarını. 3 ekran ve 4 ekrana ₺10-15 eklerler en az.

Ace Stream'de link bulma olayı zor mu? En azından Şampiyonlar Ligi maçları için link bulsam, Süper Lig'i Digiturk Play'den izlesem de olur. 5.4 Mbps internetle kullanılmaz mı diyorsunuz Ace Stream?

Geçen sene 1800K'lık paketten derbi maçlarını izliyordum. Benim için gayet yeterliydi görüntü kalitesi. Zaten internet bağlantım da malum. Televizyon da 720p olunca, 1800K normal oluyor benim için.
    Eğer almış olsaydı şimdiye kadar açıklanırdı diye düşünüyorum ama bunların mantığı çözemedim.

Zor değil ama 4-5 Mbps internet hızı ile izlemen zor diye düşünüyorum. Yalnız denemekte fayda var. (PM)

• TS ve GS li ortaklar aranıyor. 3 ekran smart tv yok.

Adam bulduk. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozturkali1984 -- 19 Ağustos 2018; 13:25:24 >
  • Fb icin ortak arayan varsa olabilirim ?

• Arkadaşlar Yüksek kalite (4 Ekran ) pakete Beşiktaşlı 3. ortak aranıyor. Kişi başına 180 TL düşmektedir.

• Alınık Bursa Kayseri Maçı tek maç denemelik dgply hesap

Lütfen PM atınız ?

Daha önce de yazmıştım 33 Bursa maçı için ortaklığa girebilirim ?
  • Haftalık digiplay nasıl kazanılıyordu?

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.