Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1061. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10591060106110621063
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resident Evil 5 alsam platinde yardımcı olacak var mı coop oynayarak?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Resident evil 3 platinlemek istiyorum da platinleyen arkadaşlar birkaç tüyo verebilirmi
  • Merhabalar. Usa Psn den alınan Resident Evil 2 oyununu Tr hesabımdan oynayacağım. Usa Psn den All Rewards Dlc sini alsam, Dlc den gelen bonuslar Tr hesabımdan oynarken gözüküyor mü acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre00 -- 25 Nisan 2020; 23:57:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Merhabalar. Usa Psn den alınan Resident Evil 2 oyununu Tr hesabımdan oynayacağım. Usa Psn den All Rewards Dlc sini alsam, Dlc den gelen bonuslar Tr hesabımdan oynarken gözüküyor mü acaba?
    Merhabalar, maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jutdxx

Resident evil 3 platinlemek istiyorum da platinleyen arkadaşlar birkaç tüyo verebilirmi
    bu rehberden yardim alabilirsiniz. speedrun içinde verdiğim linkdeki videoyu takip edebilirsiniz

https://www.powerpyx.com/resident-evil-3-remake-trophy-guide-roadmap/

https://www.youtube.com/watch?v=X1Uxi3jiK8U&feature=youtu.be

• https://psnprofiles.com/trophy/3765-goat-simulator/25-the-flapmaster

Keçi oyununda şu THE FLAPMASTER kupasında takıldım kaldım. Deli edecek beni. Oyunu indirdiğime pişman oldum
  • FF 7 Remake Hard mod bitiren var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

https://psnprofiles.com/trophy/3765-goat-simulator/25-the-flapmaster

Keçi oyununda şu THE FLAPMASTER kupasında takıldım kaldım. Deli edecek beni. Oyunu indirdiğime pişman oldum
    Efsane kupa çok zor gectim. Gecilmez degil :) youtubede millete sandalye firlattiran kupa. Sakin sabir istiyor.

• Merhabalar, benimde 21 platin kupam var şimdilik, birde %100 DARK SOULS™: REMASTERED Steam var. Eklemek isteyen olursa psn: brkbjk steam de aynı kullanıcı adı.

Bloodborne
    Crash Bandicoot
    Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back
    Crash Bandicoot 3: Warped
    DARK SOULS™: REMASTERED
    DARK SOULS™ Ⅱ: Scholar of the First Sin
    DARK SOULS III
    Days Gone
    eFootball PES 2020
    God of War
    God of War III Remastered
    Horizon Zero Dawn
    inFAMOUS™ First Light
    inFAMOUS Second Son™
    Marvel's Spider-Man
    MediEvil
    Resident Evil 2
    Resident Evil 3
    Sekiro™: Shadows Die Twice
    The Order: 1886
    Until Dawn™

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbjk -- 8 Mayıs 2020; 22:36:23 >
  • Herkese selamlar.
    Mortal kombat 11i platinlemek icin tek kupa kaldi.
    O da strateji tutorial bitirmek.
    Sadece 2 hareket kaldi ancak 10gundur yapamiyorum,parmaklarim agridi denemekten.
    Onerisi olan varmidir

• dogi1907 kullanıcısına yanıt
    MK11’i platinleyeli belki bir yıl olmuştur, tutorialdaki hareketleri anımsayamıyorum ama hareketin belli yerlerinde zamanlama hatası yapıyor olabilir misin?
    Youtubeda bunlar için öğretici videolar illa ki vardır, onları izlersen hatanı tespit edip yaparsın diye düşünüyorum.

• Şuana kadar platinlediklerim sırasıyla god of war / bloodborne / days gone / spiderman, en zoru bloodbornedu tabi ki :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Platinleyen arkadaşlar, oyuna başlamadan önce kupa listesine bakıp mı oynuyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BayCicik kullanıcısına yanıt
    Bazı oyunların missable trophyleri olabiliyor o yüzden bakmak faydalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayCicik

Platinleyen arkadaşlar, oyuna başlamadan önce kupa listesine bakıp mı oynuyor?
    Eğer bakmazsan, ilk oynayışta kaçıracağın kupalar olabiliyor. Gereksiz yere işi uzatmamak için mecburen bakıyoruz/bakılmalı. Tabi senaryo kupalarına bakmıyorum. Zaten gizli oluyorlar ve genelde ilk sıralarda oldukları için kazayla da bakma riski pek olmuyor.

• Bu arada 166. Platin kupamı Lords of the Fallen oyunundan kazandım. İlgilenen olursa (1 kişi bile olsa) hazır oyun aklımda taze durumdayken, Türkçe kupa rehberini hazırlamayı düşünüyorum. Oynamayı düşünen veya ileride oynarım, sen yine de yap diyen varsa cevabını bekliyorum :)

Uncharted 4 için oluşturduğum kupa rehberine aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. Konuyu, daha fazla göze hitap etmesi için sürekli güncellemeye çalışıyorum. Yazıları vb renklendirip, düzeltiyorum... Mobilde, kupa görsellerinin neden büyük gözüktüğünü bir türlü çözemedim. Onu da görmezden geleceğiz artık :(

Uncharted 4: A Thief's End Türkçe Trophy/Kupa Rehberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 3 Mayıs 2020; 21:57:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Bu arada 166. Platin kupamı Lords of the Fallen oyunundan kazandım. İlgilenen olursa (1 kişi bile olsa) hazır oyun aklımda taze durumdayken, Türkçe kupa rehberini hazırlamayı düşünüyorum. Oynamayı düşünen veya ileride oynarım, sen yine de yap diyen varsa cevabını bekliyorum :)

Uncharted 4 için oluşturduğum kupa rehberine aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. Konuyu, daha fazla göze hitap etmesi için sürekli güncellemeye çalışıyorum. Yazıları vb renklendirip, düzeltiyorum... Mobilde, kupa görsellerinin neden büyük gözüktüğünü bir türlü çözemedim. Onu da görmezden geleceğiz artık :(

Uncharted 4: A Thief's End Türkçe Trophy/Kupa Rehberi
    Eline, emeğine sağlık kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

Eline, emeğine sağlık kardeşim.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler Mehmet Abi :) Psn Profiles rehbeleri kadar olmasa da, Türkçe bir kaynak oluşsun istiyorum
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık rehberi görünce aklıma geldi %70'e kadar açmıştım tekrardan başlayayım.Diğer oyunları platinlemiştim bir bu kalmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan3734

Eline sağlık rehberi görünce aklıma geldi %70'e kadar açmıştım tekrardan başlayayım.Diğer oyunları platinlemiştim bir bu kalmıştı.
    Rehberde çoğu bilgiyi açıkladım ama yine de takıldığınız bir nokta olursa, konu altında sorabilirsiniz. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım

Bunu söyleme sebebim, rehberi kusursuz yapmaya çalışmak. Anlaşılmayan noktaları düzeltmek...
  • 
Sayfa: önceki 10591060106110621063
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.