Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1060. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1st ranked match win: adı üstünde sıralı maçlarda yani ranked bir maç kazan

Ranking recognition: 10 tane sıralı, ranked maç yap. Kazan kaybet farketmez.

Ace signing: bir tane siyah oyuncu çıkan top aç. Bu kolay. 100 coinlik Haftanın oyuncuları agentlarında bolca cıkıyor. Bunu hemen alırsın.

One of our own: bir oyuncunu level 10 yapmalısın. Sırf kupa için yapacaksan kıytırık bir fulbolcuyu antreman menüsünde xp bas yada antrenör bas.

Eye for talent:altın yada siyah bir oyuncu cıkaracaksın scoutlardan.bu biraz zorlayabikir belki. Bu bize her maç sonu verilen agentlar var ya hem onları hemde ihaleden aldığın toplarla 3’lü 2’li kombin ederek garanti altın yada siyah cıkarman gerekiyor. Uğrasıcan. Ha ben garanti 1 toplu altın vardı en kolay yöntem ve ucuzduda ama şimdi hangi scout toptu hatırlamıom:)

Global giants: takım gücün 3000 yada üzeri olacak. Bu zamanla yapılır. Haftanın oyuncularında bolca hormonlu gücü yüksek oyuncular gelecek. Kullan yada kullanma birikince bütün oyuncuları yedeklere varana kadar bi takıma koy takım gücün 3000’i geçince kupa sende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Eye for talent biraz zorlayacak gibi

• lethee0 kullanıcısına yanıt
    Bi bakındımda eye for talentı nasıl yaptığımı buldum.
    Scout ayarlarında 4 yıldızlı milliyeti tanzanya olan scotu arama yapın. İhalesi açılmışsa görünecektir. O an yoksa başka zaman illaki olacaktır. Sadece tek scout ile başka scout yada toplara gerek kalmadan direk altın oyuncu çıkıyor ve kupa geliyor. çokta pahalı değil. İçinden 80’lik bi siyahi oyuncu cıkıyor. Fazla gp garcamadan alabilirsin. Ha yokunu bilmiyorsanda aradığın kupalar için youtube a yaz kesin video cekip atan olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Platinledim ama sildim. Bi dahada elime almam. Danışmak istediğin bişi varsa sorabilirsin ama boost yapmam evde kavga cıkıyor pes açılınca.
    Neden çıkıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    Sanki bilmiom😄 bu myclub sağlam sinir istiyor. Kendini tutabilen biri değilim bu oyunda. Hanımda bunu oynamada ne oynarsan oyna diyor. Bikaç kere şarteli indirmişliği var xD

• şu arka arkaya 6 maç kazanılan kupada indirdiğini düşünsene şarteli
  • Death Stranding %100
  • ac odyssey' de island hopper kupasını açan biri nasıl yaptığını anlatabilir mi adalarda görev kalmadı bir de kum saatli görevler işliyor mu
  • kayakuk kullanıcısına yanıt
    Kum saatli görevler hangileriydi unuttum ama Pephka, Hydrea, Melos, Euboea ve Skyros’ta geçen görevlerden toplam 20 tanesini yapman gerekiyor. Bu adalarda 20’den fazla görev var, muhtemelen gözden kaçırmışsındır.
    Not: Bounty ve contractlar sayılmıyor, Arena görevleri sayılıyor

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Hocam onları biliyorum zaten ilkte hydrea daki görevi kaöırdım melostaki mi yaptım direk ama görev yok şuan her yeri açtım arenaya girdim bu arada ama daha oyunu falan bitirmedim

• kayakuk kullanıcısına yanıt
    Öyleyse oyunu bitirmeden adalarda görev kalmadı yazmışsın üst mesajında
    Oynamaya devam et, görevler açılır

• Suplex City kullanıcısına yanıt
    ben indireyim yapalım beraber hocam isterseniz
  • akuma zorluğu istemiyor diye hatırlıyorum.Hileler için bethesda hesabı lazımdı galiba.
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    bende aynısını yaşadım dili ingilizce yapınca olmuştu.
  • hellbalde ve plagues tale platinledim sırada jedi fallen order
  • Division 1 boostlamak istiyorum varsa oynayacak toplanalım
  • Merhaba herkese. Resident Evil 2'yi platinlemek istiyorum ama zorluğundan/geriliminden bir türlü oynayamıyorum. Bana yardımcı olabilecek var mı? Karşılık olarak Injustice 2 pri hak verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lumennia

Merhaba herkese. Resident Evil 2'yi platinlemek istiyorum ama zorluğundan/geriliminden bir türlü oynayamıyorum. Bana yardımcı olabilecek var mı? Karşılık olarak Injustice 2 pri hak verebilirim.
    Sana da merhaba dostum. Acaba beklediğin tam olarak nedir ?
  • Red Faction 2 Platin

Ps2 zamanlarında en çok sevdiğim oyunlardan biriydi. Ps4'te platini alıp, dijital de olsa koleksiyona eklemek harika oldu.

• GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    Hardcore modları 2 karakter için de, 4th survivor, frugalist, minimalist, a carbon footprint kupalarını kendim asla yapamam. onlar için yardim arıyorum.

• 
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.