Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frkndgnr -- 23 Şubat 2021; 13:6:48 >

• you had one job. Delphi dersi veriliyor ve bilmiyorsan belkide mezun olmamalısın
  • Bir alt mesajdaki saygisizliktan oturu siliyorum cevabi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaramazovX -- 21 Mayıs 2018; 1:38:23 >
  • mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frkndgnr -- 23 Şubat 2021; 13:6:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkndgnr

silinsin
    Bu bilgi değil. sen baya ödevini senin yerine yapacak. Zamanını ve bilgisini senin yerine feda edecek birini arıyorsun. Başarılar. Benim tek söylemek istediğim, işin delphi öğrenmek. onu yap. Hazıra konma. Bunun sana zerre faydası olmayacka. sonra mezun olunca sistemi suçlayacaksın hatta belki hocalarını bize bir şey öğretmedi diye oysa sadece bu derste programlamayi çözsen. Biraz kod okur yazar olsan hayatında bi çok sorunu rahat çözecesin. Ödev senden sadece 2 şeyi bilmeni bekliyor. Bir kontrolün, "event"ini dinlemeyi ve bir değeri bir kontrole atamayı. Bunu bir saat herhangi bir delphi kitabında zaman geçirsen bile öğrenirsin. Üstelik delphi bilmesen bile yaparsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 21 Mayıs 2018; 10:14:48 >
    Soru programcılık sorusu bile değil, Delphi IDE nasıl kullanılır sorusu. Konu sahibi şimdi bana da kızar mı 'çözeceksen yaz, çözmeyeceksen boş yapma' diye :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frkndgnr -- 23 Şubat 2021; 13:7:4 >
    aynen
  • bence de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.