Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (204. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.144
Cevap
66
Favori
234.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HalilAltun

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

quote:

quote:

quote:

indirimin nedeni bohemianın 15. yılı olmasıymış. heralde ayıp olmasın diye indirim yaptılar dayz ye. gerçi arma 3 te %40 indirime girmiş şuan acayip bi şekilde alasım var. free weekend diyo deniyeyim bari.

al kaçırma download ediyor şuan yarına dalıyoruz altis life'a

altis lifeların hiçbirine giremedim. bütün slotlar whitelist istiyo. breaking point modu deneyeyim dedim indir indir bitmiyo. 7 gb oldu nerdeyse oyundan fazla yer kaplıyo mod.

Altis life ' da sivil bölümüne tıklaman gerekiyo. Sivil sembolünün üstüne tıklayacaksın ilk yani. Zahid steam den yardımcı olurum. Bende breaking yüklüyorum şimdi.

altis lifeada breaking pointede girmeyi başardım ama sonuç olarak mapi beğenemedim. breaking pointe girdim koş babam koş hiçbiyere ulaşamadım çıktım başka servera girdim onda da koş koş hiçbiyer bulamadım kapadım. altis lifetada herkes kendi serverını kurmuş kendince eğleniyo orda da pek zevk alamadım. vazgeçtim arma 3 almaktan buda optimizayson özürlüymüş bide. ama dayzye göre grafik ve kontroller olarak çokdaha iyiymiş. ben böyle devasa boş maplere alışamıyorum ya. 36$ ı yaz indirimlerine sakladım

aslında tam aksini söylüyorlar, dayz sa ile kıyasla daha dolu bir map diyorlar. Şu da var ki map boyutu daha büyük. Neyse girip göreceğiz. Birşey sorucam allaşkına kaç mb bu breaking point'in boyutu bi baksana ?

6 gb oyun. map daha dolu ama şöyle; mesela etraf alabildiğine boş arazi ama tektük evler var sağda solda. dayzde ise sadece ağaçlar var. ben neredeyse sırf mapi yüzünden almaktan vazgeçtim

• Arma 3 Free weekend'den faydalanmak isteyenler varsa bence ilk olarak Battle Royale modunu denesin, son günlerin en beğenilen modu oldu.

Ben şahsen DayZ varken Breaking Point'e pek girmiyorum, Altis bu iş için pek uygun değil gibi, Chernarus dan çok daha büyük bir harita, Chernarus 180 km², Altis ise 270 km², ben Breaking Point'i DayZ kadar sevemedim.

Ayrıca DayZ SA tamamlandığında mod yapımına açık olacak diye biliyorum, bu durumda Arma 3'ün popüler modlarının büyük kısmını DayZ de görebiliriz.

• http://www.youtube.com/watch?v=7Lbp36cjlVY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 18 Mayıs 2014; 12:46:42 >

• DayZ oynamak için 2 mbps internet yeterli olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

http://www.youtube.com/watch?v=FZ19rREgnDQ

Bana uzak düşmana yakın olsun böyle takım arkadaşları
  • quote:

Gülmekten yerlere yattım inanın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Section8

quote:

Gülmekten yerlere yattım inanın :D

1:05'in devamında ağladım gülmekten

• Beyler benim karakter evin altına girmiş nasıl girdiyse çıkamıyorum.5-6 tane farklı server a girdim hepsinde evin altında doğuyor.Nasıl kurtulurum buradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Praétorian -- 17 Mayıs 2014; 2:09:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Praétorian

Beyler benim karakter evin altına girmiş nasıl girdiyse çıkamıyorum.5-6 tane farklı server a girdim hepsinde evin altında doğuyor.Nasıl kurtulurum buradan

Duvarın hemen önünde koşar haldeyken serverdan çıkmayı deneyin, 3-4 defa başıma geldi bu şekilde çıktım.

• Beyler yaz indirimlerinde iner mi sizce oyunun fiyatı?
  • quote:

bu arkadaş kimse oyunu silsin

• Silahı olup evin altında kalan arkadaşlara kendi kurtulma yöntemimi söyleyeyim. Toki binasının içinde kalmıştım ve ne yaptıysam çıkamadım. Silahla ateş edip zombileri yanıma topladım bana vurmak için yanıma geldiklerinde beni ittirdiler binadan dışarı attı beni. Zaten zombiler kolaylıkla binanın içine giriyor. Silahı olan arkadaşlar böyle kurtulmayı deneyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invictusx

Beyler yaz indirimlerinde iner mi sizce oyunun fiyatı?

Aynı fiyata tekrar düşebilir. Fazlası olmaz büyük ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

quote:

Aldım hadi hayırlısı Steam id invictustr
    o olmazsa Invictus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shoote®

Silahı olup evin altında kalan arkadaşlara kendi kurtulma yöntemimi söyleyeyim. Toki binasının içinde kalmıştım ve ne yaptıysam çıkamadım. Silahla ateş edip zombileri yanıma topladım bana vurmak için yanıma geldiklerinde beni ittirdiler binadan dışarı attı beni. Zaten zombiler kolaylıkla binanın içine giriyor. Silahı olan arkadaşlar böyle kurtulmayı deneyebilir.

bugZ a kullanma klavuzu lazım bunların hepsini bir araya toplayıp bir kitap çıkartsınlar önce onu okuyup sonra oynayalım
  • quote:

quote:

quote:

o olmazsa Invictus

Ben de alacağım büyük ihtimal. Hayırlı olsun. Ekleyeyim sizi. Arkadaş gerek bu oyunda.

Bu arada iki id de çıkmadı. Siz ekleyin beni isterseniz.
    Id:xoyuncu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 17 Mayıs 2014; 12:42:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

o olmazsa Invictus

Ben de alacağım büyük ihtimal. Hayırlı olsun. Ekleyeyim sizi. Arkadaş gerek bu oyunda.

Bu arada iki id de çıkmadı. Siz ekleyin beni isterseniz.
    Id:xoyuncu

http://steamcommunity.com/profiles/76561198074598242

cıktı mı boyle?

• quote:

Silahı olup evin altında kalan arkadaşlara kendi kurtulma yöntemimi söyleyeyim. Toki binasının içinde kalmıştım ve ne yaptıysam çıkamadım. Silahla ateş edip zombileri yanıma topladım bana vurmak için yanıma geldiklerinde beni ittirdiler binadan dışarı attı beni. Zaten zombiler kolaylıkla binanın içine giriyor. Silahı olan arkadaşlar böyle kurtulmayı deneyebilir.

Silahım var ama mermisi yok Bu kadar bug dolu oyun görmemiştim daha önce helal olsun yapımcılara valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Praétorian

quote:

Silahım var ama mermisi yok Bu kadar bug dolu oyun görmemiştim daha önce helal olsun yapımcılara valla.

Duvarların içinde kalma sorunu bi sonraki güncelleme ile çözülecek denildi bakalım göreceğiz.

• bende ikinci kez aldım dayzi bu kez steamdan, ilkinde kar edeyim diye forumdan birinden aldım oyundan da olduk paradan da

neyse ikinci alışım uğurlu geldi ilk kez ölmeden havalimanına ulaştım silah falan aldım elime çok mutluyum ancak bu seferde gömleğimi değiştiriyim dedim içinde de magnumun mermileri vardı gömleği çıkardım eski gömlek ortadan kayboldu tabii içinde ki mermilerde..

yanlız oynuyorum birlikte oynamak isteyen olursa oynayabiliriz.

http://steamcommunity.com/id/gopgop99/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 17 Mayıs 2014; 13:16:55 >

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.