Şimdi Ara

Daha Kararlı Windows 10 Deneyimi İçin SAC Güncelleştirme Kanalını Kullanın / Build: 19041.572 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
43
Favori
61.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaptığım ayar ı aşağıda gösterdim sanırım doğru. Duraklat kısmına değer girmedim. Ertelemeyi daha fazla uzatmaya ihtiyaç olmuyor sanırım.

Daha Kararlı Windows 10 Deneyimi İçin SAC Güncelleştirme Kanalını Kullanın / Build: 19041.572Daha Kararlı Windows 10 Deneyimi İçin SAC Güncelleştirme Kanalını Kullanın / Build: 19041.572

• B H D R B kullanıcısına yanıt
    Evet şuan ayarınız doğru gözüküyor.

Şuan bu ayar sizi sürekli CBB dalında tutacak. 1703 sürümü CBB dalına geçtiğinde Windows Update üzerinden yüklenecek ve kurulacak.

Oradaki değer girilen yer gün cinsinden CBB sürüm yayınlandıktan sonra daha fazla ertelemek isterseniz giriliyor.
  • Teşekkürler.
  • Ben de aynı durum var 14393.1066 yüklendi 1703 updateye gelmedi bende yukarıdaki gibi gurup ilkeleri sayfasını açtım güncelleştirmeleri geciktir kısmına geldim türkçe olarak güncel dal seçeneği çıktı aynı yukarı daki gibi 0 yaptım sonra update den güncelleştirmeleri denetle dedim bu sefer

x64 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Creators Update Gizlilik Ayarları (KB4013214) çıktı
  • Fatihvize F kullanıcısına yanıt
    Bu güncelleştirmeyi yükleyin daha sonra size Creators Update'ı yüklemek isteyip istemediğinizi soran bir ekran gelecek

Bunlar ile uğraşmak istemiyorsanız aşağıdaki sayfadan Hemen güncelleştirin diyerek Creators Update sürümüne yüklsetmenizi yapabilirsiniz.
    https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10ISO/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 12 Nisan 2017; 17:25:4 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    o sayfa da CB(Güncel dal) seçeneğini işaretledim sayıyı ise 0yaptım CBB güncellemesi çıktığında alabilecek miyim peki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatihvize -- 12 Nisan 2017; 17:27:59 >
    Evet CB seçeneğini işaretleseniz de CBB sürüm çıktığında Windows Updateden alabilirsiniz. Yani CB olarak ayarladınız diye CBB dalından yayınlanan toplu güncelleştirmeler yüklenmemezlık yapmaz.

Oradan ayarladığınız CB yada CBB dalları özellik güncelleştirmelerinin sunum dalları ile alakalıdır.

Özellik güncelleştirmeleri ilk yayınlandığında CB dalından yayınlanır. Ortalama 4 ay sonra CBB dalından tekrar yayınlanır.

Sizin ayarladığınız ayar CB ise bir sonraki özellik güncelleştirmesi (1711) CB dalından yayınlanınca yüklenir. Bu ayar zaten varsayılan ayardır.

Daha Kararlı Windows 10 Deneyimi İçin SAC Güncelleştirme Kanalını Kullanın / Build: 19041.572

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 12 Nisan 2017; 17:35:59 >

• Çok teşekkürler. Son bir şey soracam mazur görün 1607 ye yükselttikten sonra dosyaları koru seçeneğini işaretleyerek temiz kurulum yapmıştım yani bilgisayarı 0 lamıştım. 1703 e yükselttikten sonra da mı yemiz kurulum yapmak gerekir. 1607 ye yükselttikten sonra temiz kurulum yapmış sonrasında bir sıkıntı yaşamamıştım
    Temiz kurulum yapmak gerekmeyebilir. Yani çok sorun yaşarsanız sorunlardan kurtulmak için yapabilirsiniz. Sorun yoksa temiz kurulum yapmanıza gerek yoktur.
  • 14393.1066 yapısında yeni fark ettiğim bir sorun var. Klavyesinde ses açma kapama tuşu olanlar test edebilir mi? Aynı sorunu yaşayanlar Geri Bildirime destek oyu verirse sevinirim.

Daha Kararlı Windows 10 Deneyimi İçin SAC Güncelleştirme Kanalını Kullanın / Build: 19041.572

Geri Bildirim Linki:https://aka.ms/Oyxown (Edge ile açınız)

• güncelleme update üzerinden geldi aşağıdaki ad altında

Windows 10, sürüm 1703 özellik güncelleştirmesi.
    Tamamdır hayırlı olsun. 1607 CBB sürümünden 1703 CB sürüme geçiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 12 Nisan 2017; 19:39:24 >
  • Telemetry nedir, zararı var mıdır? Kapatılabilinir birşey midir? Konuya hakimseniz bu konuda da bir rehber faydalı olacaktır.Teşekkürler.
  • Hocam güncelleme şuanda production aşamasında mı dağıtım yapılıyor yoksa hala pilot'da mı?
  • 1607 sürümü Production aşamasındadır. 1703 sürümü şuan için Pilot'dur.
  • raver kullanıcısına yanıt
    Video'yu buldum. iyi seyirler

https://channel9.msdn.com/Events/Ignite/Australia-2017/WIN212

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 16 Nisan 2017; 14:26:14 >
  • Hocam benim windows sürümü Daha Kararlı Windows 10 Deneyimi İçin SAC Güncelleştirme Kanalını Kullanın / Build: 19041.572 sizin dediğiniz gibi,

Daha Kararlı Windows 10 Deneyimi İçin SAC Güncelleştirme Kanalını Kullanın / Build: 19041.572 seçtim ve bu şekilde hata verdi

• Petegrus kullanıcısına yanıt
    Şuan kullandığınız sürüm RS1'in çok eski bir CB sürümüdür. Önce kullandiginiz sürümü CBB sürüme (14393.1066) güncelleyin sonra özellik güncelleştirmesi ayarını iş için güncel dal aylarına alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Şuan kullandığınız sürüm RS1'in çok eski bir CB sürümüdür. Önce kullandiginiz sürümü CBB sürüme (14393.1066) güncelleyin sonra özellik güncelleştirmesi ayarını iş için güncel dal aylarına alin.

bu sürümü eylül 2016 da kurmuştum. ozaman cb cbb mevzusunu bilmediğimden sürekli kararsız sürüme yükselmesin diye dws programı ile windowsu hadım ettim defender yüzünden windows güncellenmiyor

dws defenderi yok etmiş :D manuel olarak çözüm bulamazsam cbb rs2 sürümünü bekler temiz format atarım şuanda windowsda bi sıkıntım yok çok şükür.

• Murat Bey Merhaba Windows 10 Pro 1607 14393.969 Kullanıyorum. Bu Konudaki Bazı Ayarları Yapınca Belki Yanlış Yaptım Gelişmiş Seçenekler de özellik Güncelleştirmelerini Geciktir yazısına tıklayamıyorum.Daha Kararlı Windows 10 Deneyimi İçin SAC Güncelleştirme Kanalını Kullanın / Build: 19041.572

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral-18 -- 20 Nisan 2017; 11:8:39 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.