Şimdi Ara

d&r'dan kitap sipariş ettim kaç günde gelir(geldi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
66.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu hafta İlknokta'dan 78 liralık alışveriş yaptım, 11 liralık kitap iptal edildi 67 liraya düştü 5 lira kargo girmişler. Çok sinirlendim mail attım, dönüş olmayınca telefon açtım telefonda güzelce ilgilendiler. Hemen baktı sistemden bugün size bununla ilgili dönecektik zaten, o 5 lira kargoyu sistem kendsii ekliyor maalesef 75 lira altına düşünce bunu engelleyemiyoruz, faturayı kesmeden önce buradan düzeltiyoruz biz onu dediler. D&R'da da farklı bir durum olacağını hiç sanmam.
  • Selam. Kargoyu bana kitlediler, 8,50 tl istanbul içi kargo ücreti ödedim. Üstelik talep ettiğim dergi yerine yanlış dergi geldi, istediğim kitap ayraçları gelmedi. Sadece kitap siparisim doğruydu onu becermişler diye sevindim. Açıkcası yirminin üzerinde alışveriş yaptığım DR bu kez beni mağdur etti, aradım söyledim siparişi iptal ediyorsunuz bide kargoyu bana kesiyorsunuz diye, sistem öyle diyor.

Yanlış gelen dergi ve kitap ayraçlarım için bir kayıt açtılar, dergiyi onlara geri göndermemi istediler. Kargoya vereceğim bakalım. He ama dr ye her zaman güvenim tam çünkü mağdur edeceklerini düşünmüyorum. Ayraçları göndereceklermiş bir kaç gün içinde. Sadece kargoyu bana kesmeleri moralimi bozdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 2 Şubat 2014; 13:18:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Selam. Kargoyu bana kitlediler, 8,50 tl istanbul içi kargo ücreti ödedim. Üstelik talep ettiğim dergi yerine yanlış dergi geldi, istediğim kitap ayraçları gelmedi. Sadece kitap siparisim doğruydu onu becermişler diye sevindim. Açıkcası yirminin üzerinde alışveriş yaptığım DR bu kez beni mağdur etti, aradım söyledim siparişi iptal ediyorsunuz bide kargoyu bana kesiyorsunuz diye, sistem öyle diyor.

Yanlış gelen dergi ve kitap ayraçlarım için bir kayıt açtılar, dergiyi onlara geri göndermemi istediler. Kargoya vereceğim bakalım. He ama dr ye her zaman güvenim tam çünkü mağdur edeceklerini düşünmüyorum. Ayraçları göndereceklermiş bir kaç gün içinde. Sadece kargoyu bana kesmeleri moralimi bozdu.

Demek ki hiçbir şirkete güven olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Selam. Kargoyu bana kitlediler, 8,50 tl istanbul içi kargo ücreti ödedim. Üstelik talep ettiğim dergi yerine yanlış dergi geldi, istediğim kitap ayraçları gelmedi. Sadece kitap siparisim doğruydu onu becermişler diye sevindim. Açıkcası yirminin üzerinde alışveriş yaptığım DR bu kez beni mağdur etti, aradım söyledim siparişi iptal ediyorsunuz bide kargoyu bana kesiyorsunuz diye, sistem öyle diyor.

Bende yaklaşık 3 hafta önce 6 kitap sipariş etmiştim ama 4 gün hala tedarik sürecinde olarak gözüküyordu, mail attım Yabana Doğru kitabını tedarik edememişler diye uzamış diğerlerini yolladılar ,Yabana Doğruyu da 2 gün sonra gönderdiler.Şöyle birşeyde var yılın son ve ilk ayları biraz sıkıntı oluyor tedarikte çünkü d&r dan baya alışveriş yaptım sıkıntı yok paketlemeleride güzel.

Ama kargoyu size itelemeleri olmamış

• quote:

Sistem böyleyse siz düzeltin deyin, şikayetvar'a falan yazın hakkınızın peşinden gidin lütfen okurken ben sinirlendim. Böyle bir şey yapmaya hakları yok, ona emin olabilirsiniz. Hatta Borçlar Kanunu'na göre sistemde stokta olan kitabı vs. yok deyip tek taraflı iptal etme hakları bile yok.

Sistem kendi ellerinde ne de olsa tüketici 3 kuruş için hakkını aramaz diyerek böyle kaç kişiyi mağdur ediyorlar kimbilir. Hepsine çok sağlam beddua ediyorum ben böyle olunca, umarım tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 2 Şubat 2014; 14:09:18 >

• @Hitokiri Battousai
    Telafi ederler umarım.

@aso2
    Bende güveniyorum hocam bakalım ya düzeltirler umarım hatalarını.

@GencayA

Sorma valla hocam.
  • Selam, kaç gündür ne dergim ne ayracım geldi bugün aradım sizin gelmeyen ürün olarak beats kulaklık yazılmış dediler Ya ne alakası var dedim saçmalamayın benim faturamda yazıyor mu öyle bir ürün dedim, arkadaş ürün kodunu yanlış yazmış bu yüzden iadesi yapılmamış dedi. Bir kaç güne gelir ben düzelttim dedi.

Arkadaş yok ya, soğudum valla.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.