Şimdi Ara

CS:GO skinleriniz ALINIR - En Yüksek Fiyat Garantisi ile TF 2 KEY : 45.50 TL ALINIR (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.045
Cevap
9
Favori
43.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sağlıcakla kalın..
  • Güvenilir alıcı kendisine hydra glove case hardened ft sattım. Parayı hesabıma 5 dk geçmeden yatırdı, daha önce kendisiyle ticaret yapan arkadaslarım aracılığıyla buldum kendisini, güvenilir birisi teşekkür ederim.
  • Teşekkürler , konumuz günceldir..

Hayırlı ramazanlar
  • Fiyatlar güncellenmiştir. Bizden fiyat almadan satmayın iyi akşamlar
  • Konumuz günceldir , Bizden fiyat almadan işlem yapmayın .. herkese iyi akşamlar
  • Konumuz günceldir
  • Konumuz günceldir, Teşekkürler
  • Hocam atlanta 2017 cobblestone hatıra paketini kaçtan alırsın
  • Merhabalar, konumuz günceldir.

Herkese iyi forumlar sağlıcakla kalın
  • 2650 TL'lik alışveriş gerçekleşti. Arkadaş güvenliir ve ilgili. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz...
  • 2275 TL'lik alışveriş yaptık.Skinleri gönderdikten 5 dakika sonra para hesabıma geçti.Güvenilir bir arkadaş
  • Üzerindeki çıkartmaları da dikkate alarak özelden fiyat verebilir misiniz?

• Arkadaşa 7000 liralık envanteri teslim ettim. Kontrolunden sonra 5 dakika içinde para hesabıma yattı. İlk alışverişimizdi ve gayet sorunsuz geçti. Satımda da alımda da güzel fiyatlarla çalışan bir arkadaş. Hızlı ve güvenilir. daha ne istersiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FFadeleSS -- 19 Haziran 2020; 19:26:29 >
  • Merhabalar yorumlar için çok teşekkürler,konumuz güncelliğini korumaktadır

• Hocam karambit night ft icin fiyat verebilir misin, bir de yapi krediye havale yapiyor musun ?
  • Oida kullanıcısına yanıt
    1260 TL hocam , Finansbank , kuveyt türk , teb , halkbankasından işlem yapabilirim , yapı kredi için pazartesi hesabınıza düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: theknightelf

1260 TL hocam , Finansbank , kuveyt türk , teb , halkbankasından işlem yapabilirim , yapı kredi için pazartesi hesabınıza düşer
    1300 TLde el sikisirsak özelden ulas bana hocam
  • @theknightelf Merhabalar pm attım.
  • Biraz önce 556 Adet key sattım.
    İlgili, dürüst, sabırlı bir arkadaş kendisine buradan da çok teşekkür ederim.
  • Konumuz her zaman günceldir, telefon numarasından bana her daim ulaşabilirsiniz.

Teşekkür ediyorum hayırlı geceler.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.