Şimdi Ara

Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.628
Cevap
151
Favori
109.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ASFALTAZ

Bu işlerden anlıyorsanız al-sat yapın yoksa (bence konu sahibi arkadaşın şansı yaver gitmiş o da anlamıyor) kısa sürede kar edemezsiniz segwit'ten önce LTC aldım 1LTC=122₺ filandı bugün 1LTC 100₺ bile etmiyor ben zaten uzun düşündüğüm için sıkıntı etmiyordum ama dediğim gibi dump pump için uzman olmak gerek ki zaten adamlar bot yazıyor artık kendileri bile yapmıyor

Şöyle açıklayayım bu işle uğraşanların çoğu yazılımdan ve elektronikten anlarlardır iyi bir ekonomisti bile çok kolay harcayabilirler ve yapıyorlar da sisteme çekilen bazı zenginler paralarını kaybediyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler illa üyelik almamiz gerekiyor mu bitit den. Nasil bitcoin alabilirim bu isi dusunuyorum siz anliyor gibisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: pixelllll

quote:

Orijinalden alıntı: ASFALTAZ

Bu işlerden anlıyorsanız al-sat yapın yoksa (bence konu sahibi arkadaşın şansı yaver gitmiş o da anlamıyor) kısa sürede kar edemezsiniz segwit'ten önce LTC aldım 1LTC=122₺ filandı bugün 1LTC 100₺ bile etmiyor ben zaten uzun düşündüğüm için sıkıntı etmiyordum ama dediğim gibi dump pump için uzman olmak gerek ki zaten adamlar bot yazıyor artık kendileri bile yapmıyor

Şöyle açıklayayım bu işle uğraşanların çoğu yazılımdan ve elektronikten anlarlardır iyi bir ekonomisti bile çok kolay harcayabilirler ve yapıyorlar da sisteme çekilen bazı zenginler paralarını kaybediyorlar.

Haklısınız hocam çok fazla entrika dönüyor markette anlık anlık sakin ve kararlı olmanız gerekiyor, duygularınızla hareket etmemeniz gerekiyor en uç tepede aldınız hafif düşmeye başladı diye panik halinde satmamanız lazım sabırlı olmanız lazım. Çünkü çoğu kişi trading botlarla oynuyor anında bir işlem sokabiliyor kitaba ve anındada geri satabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiny Titan

Para kazanmak bu kadar kolay olamaz

Eğer kaybolsada üzülmüyeceğiniz kenarda köşede bir birikiminiz varsa eğer bir yatırım portfolyosu yapıp %50 xrp %25 sia %25 ltc gibi bir alım ve yeteri kadar zaman beklerseniz kolay zengin olmak.

• Biz sana sermayeyi verelim hocam sen yatır karı bölüşürüz :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ClassımDeğilsin kullanıcısına yanıt
    Pasta büyüyor o yüzden böyle kar ediliyor. Senin benrim gibi yeni katılanlar olduğu sürece öncekiler kar edecektir.

• Mesajim bulunsun güzel konu arastirip bir deneme yapabilirim.

• Hep çekinmişimdir bu piyasadan. 3 ayda bir yatırım yapacağım diye karar veririm sonra vazgeçerim.

Fakat bu sefer deneyeceğim yaklaşık 200-250lira ile. Duruma göre devam ederiz.

Dikkat etmez gereken hangi konular var? Cüzdan işi nasık oluyordu?

• Bir zamanlar Cryptsy vardı, ansızın kapattı gitti, öyle kaldık. Böyle de bir riski var.
  • Konu güzel,öncelikle konu sahibinin eline sağlık. Sormak istediğim soru hocam bugün saat 12-1 sıralarında alınacak olan deneyimsiz biri için al-sat yapacak hangi altcoin olabilir? Alınacak miktar=100 TL'lik olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Eamun

Konu güzel,öncelikle konu sahibinin eline sağlık. Sormak istediğim soru hocam bugün saat 12-1 sıralarında alınacak olan deneyimsiz biri için al-sat yapacak hangi altcoin olabilir? Alınacak miktar=100 TL'lik olacak

Bende merakla cevabi bekliyorum. Kisa surede olmasada haftalik al sat ile gidim gidim kazanc yapilabilecek yatirimlarin onerisini merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YalamaYapanCivata

quote:

Orijinalden alıntı: ZaFLooBrect

quote:

Orijinalden alıntı: Tiny Titan

Para kazanmak bu kadar kolay olamaz

Değil zaten hocam.
    Emin olun bundan para kıranlar ya çok detaylı güzel analiz yapıyorlar.
    Yada çok şanslılar.

Hocam düşünce alıp yükselince satmanın bana detaylı olan analizini yaparmısınız düşüğe al pahalıya sat bukadar sizin o dedikleriniz büyük paralarla oynuyor ve çok kazanıyor sizde normal kazanın çok kazanmanıza gerek yok.

Yav hehe.

• YalamaYapanCivata kullanıcısına yanıt
    Dediğin şekilde deneyebilirim.Ben BTC'nin uzun vadede zarar ettireceğini düşünmüyorum.Yaklaşık 3-4 aydır BTC takip ediyorum, kesin tutturamasam da düşüp çıkacağı zamanları az çok kestirebiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: albright

quote:

Konu güzel,öncelikle konu sahibinin eline sağlık. Sormak istediğim soru hocam bugün saat 12-1 sıralarında alınacak olan deneyimsiz biri için al-sat yapacak hangi altcoin olabilir? Alınacak miktar=100 TL'lik olacak

Bende merakla cevabi bekliyorum. Kisa surede olmasada haftalik al sat ile gidim gidim kazanc yapilabilecek yatirimlarin onerisini merak ediyorum.

haftalık değil günlük hatta saatlik yaparsan daha iyi olur gibi çünkü btc asıl değerinin çok üstüne çıktı belki 2000 altına inebilirde haftaya 1800de olabilir.

• quote:

quote:

quote:

haftalık değil günlük hatta saatlik yaparsan daha iyi olur gibi çünkü btc asıl değerinin çok üstüne çıktı belki 2000 altına inebilirde haftaya 1800de olabilir.

BTC ile yatırım yapmayı artık sevmiyorum çünkü evet doğru son 1 haftada 5 trilyon market hacmi büyüdü bu yüzden 1500$ dan 2200$ lara kadar çıktı ama her hafta olmaz bu aksine BTC yakında kendini correctlemesi lazım yeterli desteği kalmadı artık bu correctlemedede bi 1600-1700 lere kadar düşmesini öngörüyorum bu düşmede demek diğer bütün altcoinlerin artması demek çünkü btcye göre orantılı çoğunun değeri onun yerine gidip bir siacoin, ripple gibi daha az değerli ama yüksek market hacimli bir coine yatırım yapmak 10 kat daha karlı ve risksiz. az kar edip ultra güvende olmak isterseniz uzun vadede bitcoin öneririm bitcoin alıp 2 sene sonra paranızı 2-3 e rahat katlayabilirsiniz. yada sia coin alıp 1 aya 10 a katlayabilirsiniz olucak demiyorum ama olmuyacakda demiyorum.

• Mikuru Asahina kullanıcısına yanıt
    Aslinda ben yatirim yapip 1ay lik periyotla devam etmek istiyorum. İsim geregi yogun calisiyorum. Saatlik gunluk takip yapmam cok zor. Aylik olarak getirisi az olsa bile beni uzmicek yatirimlara oneri verebilirseniz sevinirim. Hem crvabiniz uzere benim gibi bircok calisan kiside az sermayesini degerlendirecek yerler bulabilir.

Detayli anlatiminizi ozeldende aktarabilirsiniz. Simdiden tskler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mikuru Asahina

quote:

quote:

quote:

BTC ile yatırım yapmayı artık sevmiyorum çünkü evet doğru son 1 haftada 5 trilyon market hacmi büyüdü bu yüzden 1500$ dan 2200$ lara kadar çıktı ama her hafta olmaz bu aksine BTC yakında kendini correctlemesi lazım yeterli desteği kalmadı artık bu correctlemedede bi 1600-1700 lere kadar düşmesini öngörüyorum bu düşmede demek diğer bütün altcoinlerin artması demek çünkü btcye göre orantılı çoğunun değeri onun yerine gidip bir siacoin, ripple gibi daha az değerli ama yüksek market hacimli bir coine yatırım yapmak 10 kat daha karlı ve risksiz. az kar edip ultra güvende olmak isterseniz uzun vadede bitcoin öneririm bitcoin alıp 2 sene sonra paranızı 2-3 e rahat katlayabilirsiniz. yada sia coin alıp 1 aya 10 a katlayabilirsiniz olucak demiyorum ama olmuyacakda demiyorum.

Bitcoin düştüğünde diğer altcoinlerin hepsi düşebilir. 300 dolara yaklaştığında değerli altcoin kalmamıştı.

• quote:

Aslinda ben yatirim yapip 1ay lik periyotla devam etmek istiyorum. İsim geregi yogun calisiyorum. Saatlik gunluk takip yapmam cok zor. Aylik olarak getirisi az olsa bile beni uzmicek yatirimlara oneri verebilirseniz sevinirim. Hem crvabiniz uzere benim gibi bircok calisan kiside az sermayesini degerlendirecek yerler bulabilir.

Detayli anlatiminizi ozeldende aktarabilirsiniz. Simdiden tskler.

Şimdi bu cryptocoinlerde ana trend herzaman yukarı doğru oluyor çıkıyor sonra batıyor düşüyor ama eninde sonunda elbet geri çıkıyor ve bu o kadar uzun bir vadedede olmuyor. yada yükseliyor düşüyor sonra oralarda birsüre sabit dengede kalıyor ama yükselip düştüğü miktar ilk yükselişinden daha yukarıda yani yeni bir alt taban belirliyor bir sonraki yükselişi dahada yüksek oluyor. Kesin bir yatırım coini veremem sadece gözümde değerlenicek coinlerin listesini ana konuda belirttim onlardan birine yatırım yapabilirsiniz şu anki tavsiyem Ripple ve Sia olur ama LTC'ninde zamanı gelcek ama o biraz daha bu seviyelerde kalır haziranın sonlarına doğru ayaklanır ağustos gibi uçar.

• Okan'ın sayesinde youtubedan 1 ayda 4000 tl kazandım kendisi güvenilirdir. Gerçi skypedan bir anda engel yemiştim nedenini hala bilmiyorum forumdan da engellemis galiba sebebini burda sorayım@Mikuru Asahina

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mikuru Asahina

quote:

quote:

quote:

Bitcoin düştüğünde diğer altcoinlerin hepsi düşebilir. 300 dolara yaklaştığında değerli altcoin kalmamıştı.

Ama o zamanlar BTC dominance %90lardaydı altcoinlerin modası yok gibi birşeydi Ethereumun çıkışından sonra Ripple'ın falanda gelmesi bir çok altcoinin değerlenmesi BTC dominanceı %45lere kadar düşürdü şu an üstte olanlar altcoinlerin toplamı BTC değil, BTC artık yavaş, eski teknoloji ve ağı laglı geriden geliyor bir ödemeyi 1 günde anca atıyorsunuz ve 3-5 tl kesinti yaşıyorsunuz miner feelerden vs devir altcoin devri zaten çoğu altcoinin grafiğine bakın hepsi 2 ay öncesine kadar dipte dümdüz çizgide ilerliyorken 2 aylık grafiğe bakarsanız hepsi bir anda 100 kat artışa geçmiş 1-2 coinde değil çoğu ethereum 2-3 dolardı şimdi 180 dolar litecoin yine 2-3 dolardı geçen 40 ları buldu ağustosda 60 bulur rez ripple 0.001 di şimdi 0.3 str 0'ları attım baştan 149'du 4900e kadar çıktı şu an 2500-3000 seviyelerinde dengede BTC yükselince diğer altcoinlerde yükseliyor ama BTC düşüncede diğer altcoinler yükseliyor artık son 2 aydır. devir değişti ALTcoinlerin ALTın çağı başladı. (cringe)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.