Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Steamde FM2014 icin %75 indirim cekim var. Oyun su an 40 dolar. 10 dolara geliyor kuponla. Kisaca kuponun 30 dolar indirim yapiyor. Fm ile ilgilenen arkadaslar icin cok uyguna takas yapmak istiyorum. CS:GO ici tum tekliflere acigim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Consolda sürekli error getting avatar image hatası alıyorum , oyunda birkaç kişi dışında kimsenin avatarını göremiyorum. Bu hatanın çözümü nedir?
  • Beyler Kullandınız Hud felan varmı sağlam şöle güzel ?

Ayrıca Aimi nasıl geliştirebilirim varmı bir yollu ?
  • Her gün DM oynayabilirsin. Ayrıca FFA headshot DM sunucular var yurt dışında. Bu sunucularda herkes birbirini öldürebiliyor ve sadece kafadan öldürebiliyor. Ek olarak da aim antrenmanı için harita mevcut, steam atölyede de bulabilirsin
  • Şu kutu satma vs. Olaylarını biri bana açıklayabilir mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutu düştü oyun içi envanterde gözüküyor ama steamde gözükmüyor, sizde de öyle mi? envanter kısmında cs go sekmesi yok bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

kutu düştü oyun içi envanterde gözüküyor ama steamde gözükmüyor, sizde de öyle mi? envanter kısmında cs go sekmesi yok bile.

Steam'i kapat aç düzelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ardaq kullanıcısına yanıt
    duştuğunden emınsen , envanter sıkıntısı daha sonra duzelir . arada sırada olan bir sorun ..
  • kapa açınca cs go steam içinde geldi ama item gözükmüyor. oyun içine girip pazarda sat desemde steam envanter açılıyor öle boş duruyor. aman nese zaten çok önemli birşey düşmedi sadece meraktan benimki. yeni çıkan kutulardan düşseydi delirirdim herhalde
  • bana da düştü kutu 7.65ten sattım. oyunu zaten 3.74 e almıştık bir kutuyla bile parası fazlasıyla çıktı
  • sabahtan beri maçtayım hala düşmedi :(
  • arkadaşlar oyunumda bugun bır sıkıntı basladı rekabetcı dısında pub, dm serverlarında mouseta bir sıkıntı var mouse böyle sağ sol takılıyormuş gibi oluyor yağlı bir cismin üstündeymiş gibi ilk başta mousepad'dendir diye düşündüm fakat bu sorun rekabetci maçlarda olmuyor bu sorunu daha önce yaşayan, çözen var mı
  • the bank sılahlarını nasıl dusuruyoruz bılen varmı ?
  • Master guardian 1 oldum sonunda

• beyler rütbem düşük olduğundan sürekli konuşmayan oyundan gram anlamayan 4 tane çocuk geliyor yanıma ben iyi oynamama rağmen taşıyamıyorum karşı taraf sıkıştırıyor insanı çıldırtıyorlar 7000$ ile pp bizon alıp gidip ölüyor gümüş iv den gümüş iii e düştüm böyle bir şey olamaz
  • Bazı oyunlar detaya cok gerek duymuyor :) O d2 ye ne olmuş öyle 1.6 daki awp zoomsuz sekmeler ayarlandımı acaba bu seride

• günün ilk rekabetçisinde huntsman düşürdüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun237

ne kadar boş bir insan olduğun belli
  • ben de ikincide, hemen sattım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apespecter -- 3 Mayıs 2014; 12:46:22 >
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.