Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.552
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Meltblown maskelerde burun teli mevcutmudur acaba ilanda yazmıyorda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    Evet burun teli var Açıklamada var
    Kulakta iz yapmayan Standartlara uygun Lastik
    Maske Eni 9.5 CM Boyu 17.5 CM
    Lastik 2X 25CM
    Burun Teli 9 Cm Kullanılmıştır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emurat E kullanıcısına yanıt
    https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/meltblown-filtreli-maske-50-adetli-kutu_pdp_560992490
    Meltblown Maskelerimiz Satışa sunulmuştur.
  • sushi. S kullanıcısına yanıt
    Tabiki efendim paketleme konusunda gereken hassasiyet gösterilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mardenim

Tabiki efendim paketleme konusunda gereken hassasiyet gösterilecektir.
    Hocam merhaba,iz yapmayan lastik demişsiniz meraktan soruyorum.Bazı maskelerin lastiği kısacık oluyor kulağı çekip duruyor.25 cm lastik demişsiniz sizin maskelerde durum nedir aynısını yaşar mıyız?

• HanDar05 kullanıcısına yanıt
    Maskelerimiz otomatik makinalarda üretilmektedir lastikleri de otomatik makinalarda kesiliyor ve standartlara uygun bir şekilde kesiliyor bazı firmalarda otomatik makina olmadığı için manüel kesiliyor bazıları kısa bazıları uzun olabiliyor bizde standarttır.

• burun telli kualğı sıkmayan maske önerileriniz varmı
  • burun teli varsa sipariş edilir.
  • Mardenim M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Lastikleri yapıştırma mı? Resimlerden tam anlayamadım.

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Mardenim Maske lastikleri 25 cm standartlara uygun olarak otomatik makinalarda kesilmektedir

• voxah kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Evet lastikleri yapıştırmadır dikişli değil maskelerimiz de ip kullanılmamaktadır.
  • Alfredo kullanıcısına yanıt
    Mardenim Markalı Maskelerimiz de standartlara uygun burun teli kullanılmaktadır.
  • mardenim maske kutu içerisinde maskeleri kargo sırasında korumak için ekstra olarak poşetleme mevcut mu, ayrıca foruma özel bir kampanya yapma durumunuz mevcut mu, teşekkürler.
  • 1 adet 50'li paket aldım. Kargo şirketlerinin hışmına uğramaması için paketlemeye özen gösterirseniz çok sevinirim. Teşekkürler :)
  • Mardenim firmasının üretimi merak edenler için. Mardinde daha önce yatırımla açılmış bir tekstil firması birkaç ay önce maske üretimine de başlamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 26 Mayıs 2020; 19:56:11 >

• Trompeter18 T kullanıcısına yanıt
    Maskelerimiz kutuya konulmadan önce poşete konulmaktadır. Meltblown Filtreli maske foruma özel fiyatla satışa konulmuştur. Meltblown kumaş özelliğini bilen arkadaşlar fiyattan da mutlaka haberdardırlar kumaşı pahallı ve ihracatta giden bir üründür bulmakta zorlanıyoruz saygılar

• MirachleSevim M kullanıcısına yanıt
    Maskelerimiz hijyenik ortamda poşetlenip kutulara konulmaktadır kargo ile gönderilen kutular kargoların son dönemde yoğun olduklarından dolayı maalesef dış kutu zarar görebiliyor. Hijyen açısından maskeler zarar görmemesi adına poşetliyoruz
    saygılar

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Maske işine ilk girdiğimiz de ultrasonic makinalarımız gelinceye kadar manüel dikişli maske yapıyorduk kalite olarak aynı kumaş aradaki fark eskiden dikiş makinalarında yapılıyordu şimdi ise otomatik makinalarda yapılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mardenim

Maskelerimiz kutuya konulmadan önce poşete konulmaktadır. Meltblown Filtreli maske foruma özel fiyatla satışa konulmuştur. Meltblown kumaş özelliğini bilen arkadaşlar fiyattan da mutlaka haberdardırlar kumaşı pahallı ve ihracatta giden bir üründür bulmakta zorlanıyoruz saygılar
    Üstad tekrardan Merhaba,
    Öncelikle onca iş güç arasında bizlere de zaman ayırarak burada ki sorularımıza cevap verme zahmet ve nezaketiniz için teşekkür ediyorum 👍
    50 LİK kutuyu (Metbownl filtresi olan ultrasonik Maskelerinizi) kargo ücreti almadan 50 TL'ye gönderdiğiniz için ayrıca teşekkürler....

Yalnız,
    150 yada 200 yada 300 vb. Sayıda maske siparişi vermek isteyen forumdaki arkadaşlar için (Küçükte olsa) bir indirim daha yapamaz mısınız lütfen?

Tamamen sallıyorum, Örneğin 50 LİK Metbownl filtreli maske 50 TL kargo ücretsiz....

100 Luk Metbownl filtreli maske 97.90 TL kargo ücretsiz
    150 lik Metbownl filtreli maske 145.5 TL kargo ücretsiz
    200 Luk Metbownl filtreli maske 190 TL kargo ücretsiz
    Vb....
    Gibi....👍

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.