Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alıp kullandığım bir kolonya, kokusunu beğenmekle birlikte kendi adıma bahsettiğiniz gibi bir durum görmedim. Farklı tabi ki ancak öyle çok çarpan bir yapısı olmadı benim için. Zaten ıslak mendil üzerindeki birkaç ml kolonya çarpsa ne kadar çarpabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

Kolonya ve eldiven arayanlara BİM'i tavsiye ediyorum girdiğim mağazaların çoğunda rahatlıkla buldum konum Eskişehir
    KOLONYA 400 ML 80 derece üretici Senso Kozmetik KARAYEL MARKA 5,95
    LATEKS ELDİVEN (S/M ve M/L bedenli) 50'li paket Endonezya üretimi kaliteli 9,5
    50li paket maske vardı 3 telli yazıyordu ama kutuyu güvenemedim 50 lira değişik bir markaydı

Maske arayışım hala devam etmekte tam anlamıyla medikal maske alayım istiyorum 3 katlı yüze oturan ve burun telli şu an gördüklerim de hep sonradan maske üretimi yapan firmalar.

Bu işte tecrübeli ve kanıtlanmış bir marka bulmadan stok alım yapmam.
    Normalde kolonya sevmeyen biri olarak kolonyasını beğendim, maliyetini düşürmek için esans katmamışlar ve fazla kokmuyor

Ama latex eldiveni fiyatı uygun olmasına rağmen hiç iyi değil, çabuk parçalanıp yırtılıyor, elime takarken yırtılıp delindi birkaç kez

Onun yerine Carrefourda 50 li paketi 19,90 dan satılan eldiven biraz daha iyi ve uzun ömürlü

Piyasadaki diğer ürünler ya çok kalitesiz merdivenaltı üretimler ya da hala anormal fahiş fiyatlara satılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lido

Geçen hafta N11 Sarbitane satıcısından 100 tane ak-yel ultrasonik telli maske aldım kalitesinden memnun kaldık ailecek. Bugün de öğlen gittigidiyor üzerinden mtsbncgl satıcısından 200 tane daha aldım ama henüz kargoya verilmemiş ya da verilmişse de belki gg sistemine takip kodunu girmemiştir ama n11 den aldığım yurtiçi ile gelmişti gg den aldığım aras ile gelecek bizim muhitte yurtiçi daha iyi çalışıyor keşke yurtiçi olsaydı.

Kolonya ise migros ve carrefourda ikisinde de bolca stok gördüm selin 400 ml 9.90. 3 tane aldım.
    Gittigidiyor mtsbncgl satıcısından aldığım 200 lü (50x4) ak-yel de geldi daha önce n11 den aldığımla aynı ve bence piyasadaki en iyi maskelerden biri. GG'de aras yazmasına rağmen yurtiçi ile göndermeleri de beni sevindirdi arife günü olmasına rağmen yurtiçi getirdi ve baloncuklu kutulu paketleme de çok iyiydi. 192,90 kargo bedava 200 adet bence iyi fiyata aldım özellikle her köşede satılan konfeksiyon telsiz maskelere on basar

• Şok markette ebru 1lt bidon 10TL ve yine Ebru 400ml şişe kolonya 5,95TL daha önce almıştım Cepte Şok uygulaması üzerinden alınabiliyor. ebru kolonyanin kalitesi tartışılır tabi ama ihtiyacı olanlar için haber vermek istedim. İyi forumlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Migros arkadaşlar. Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    hocam hiç kullandınızmı bilmiyorum n95 maske fena birşey yanı resmen havayı kesiyor hertaraftan burun bariz nemleniyor 1-2 saat sürekli takılı kalsın yüzde resmen iz yapıyor şimdi anlıyorum bunu takmak zorunda kalan sağlıkçıların ızdırabını günlük kullanım en iyisi cerrahi maske n95 çekilecek bişi değil

• Dermocare D kullanıcısına yanıt
    hocam mrb. gerçekten merak ettiğim için soruyorum firmanızla ilgili bir durum gibi algılamayın sizde aracısınız sonuçta bu maskeler tanesi en fazla en fazla diyorum ama 20-30 kuruşa satılırdı hükümet üst sınır 1 dedi diye 1 liraya satılmak zorundamı burda vicdan ahlak neden devre dışı bırakılır hükümet üst sınır 2 dese 2 ye 50 kuruş dese 50 kuruşamı satılması gerekir neden alta inilmez yani bu zor durumda bu vicdansızlık değilmi sizce merak ettiğim için yazdım

• aeffes kullanıcısına yanıt
    Eldiven kaç paraya çıkmış? Bu salgın olayı başlamadan önce bulaşık yıkarken kullanıyordum😅 Şimdi gelmiyor yakınımdaki markete.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feedyourhead.

Eldiven kaç paraya çıkmış? Bu salgın olayı başlamadan önce bulaşık yıkarken kullanıyordum😅 Şimdi gelmiyor yakınımdaki markete.
    50 li 9,95 hocam zaten bu fiyattaydı ortalama.
  • hollyland62 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Size sonuna kadar katiliyorum, pandemi oncesi boyle bir talep yoktu, ulkeye bircok yerden ithal hammadde geliyordu, bu kumasi uretenlerde yeterli kaynak buluyordu, o donemde satilan 35-50 kr urunlerin uretim maliyeti bu rakamlarin altindaydi, ama su an uretime giren her hammaddenin fiyati artti. Devlet bu fiyati belirlerken bilirkisi raporlarina istinaden tavan fiyatini 1 TL de tuttu, Devlet bu konuda bu fiyati belirlerken firsatcilik yapmaz. ve emin olun su an ureticilerde saticilarda bu isten % 3-4 karla bu malı veriyorlar. Benim kastettigim isini hakkiyla ve kaliteyle yapan markalar icin, ancak piyasada fason is yapanlar bu isten guzel kazanc sagliyorlar. Sıkıntı bence tavan fiyattan daha ziyade kontrolsuz üretim. Hiçbir raporu olmayan birçok ayıplı kalem piyasada geziyor ve bunun için hiçbir önlem alınmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dermocare

Merhaba,
    Size sonuna kadar katiliyorum, pandemi oncesi boyle bir talep yoktu, ulkeye bircok yerden ithal hammadde geliyordu, bu kumasi uretenlerde yeterli kaynak buluyordu, o donemde satilan 35-50 kr urunlerin uretim maliyeti bu rakamlarin altindaydi, ama su an uretime giren her hammaddenin fiyati artti. Devlet bu fiyati belirlerken bilirkisi raporlarina istinaden tavan fiyatini 1 TL de tuttu, Devlet bu konuda bu fiyati belirlerken firsatcilik yapmaz. ve emin olun su an ureticilerde saticilarda bu isten % 3-4 karla bu malı veriyorlar. Benim kastettigim isini hakkiyla ve kaliteyle yapan markalar icin, ancak piyasada fason is yapanlar bu isten guzel kazanc sagliyorlar. Sıkıntı bence tavan fiyattan daha ziyade kontrolsuz üretim. Hiçbir raporu olmayan birçok ayıplı kalem piyasada geziyor ve bunun için hiçbir önlem alınmıyor.
    iyi günler n11 deki mağaza size mi ait

• lido kullanıcısına yanıt
    Siparişinizin bir an önce ulaşmasına çok sevindim, Bayram öncesi e ticaret te yeni olmamız ve güvenilirliğimiz, kalitemiz ve hizmetimizi ispat etmek için 4 lü ve 3 lü alımlarda kargo ücretsiz ve 0 karla kampanya yapmıştık. Satışımız devam ediyor ancak bugünden itibaren devletin belirlemiş olduğu tavan fiyatından satış gerçekleştiriyoruz. Simdiden iyi bayramlar, sağlıkla kalın

• quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

50 li 9,95 hocam zaten bu fiyattaydı ortalama.

Alıntıları Göster
    ocakta 100lü beybi nitril 21-22 civarı idi
  • Merhaba geç cevap için çok özğr dilerim, foruma gunler sonra bugün bakabildim. Orta katman Meltblown dur. Instagram sayfamızı henüz açmadık yoğunluk geçer geçmez açmayı planlıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

ocakta 100lü beybi nitril 21-22 civarı idi

Alıntıları Göster
    biliyorum hocam hatta deterjan toptancılarında daha ucuzaydı benim bahsettiğim bim a101 şok gibi marketlerin ortalama fiyatları zaten 50 li olunca takdir edersiniz ki bu fiyatlar normal

100lü iyi marka nitril eldivenleri 35-45 bandında görüyorum market veya satıcılarda
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Evet Dermocare mağazası yetkilisi benim

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.