Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son bir kaç sayfayı okudum ama şimdi Lcw mı alalım soly care mi ? Yoksa aykel mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • manyaksx kullanıcısına yanıt
    Akyel ve Soly zaten kaliteli markalar, lcw ise üretimini geliştirmiş. Lcw tek dezavantajı lastiklerin elle dikimi. Bu nedenle akyel ve soly öne çıkıyor, üfleme testinde akyel soly den daha başarılı ben akyel alırdım bunların arasında.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Akyel için ilan bulamadım hepsi bitmiş soly var satıcıya mesaj attım

• soly care güvenilir nereden alabiliriz? bazı sitelerde 2 katlı yazıyor.
    Satıcı güvenilir mi ?
    Başka alan var mı acaba

Son iki sayfayı okuyun. Satıcı konuya da mesaj atan dermocare.

• Nightmare667 kullanıcısına yanıt
    Tüm markaların 2 ve 3 katlı ürünleri var. Almadan önce satıcıdan barkod isteyip uts sisteminden sorgulayın, kaç katlı olduğunu bu şekilde öğrenebilirsiniz.

• dermocare'in gittigidiyor mağazasından 150'li olandan aldım. mağaza ismi "mtsbcgl"
    150 ve 200'lü ilanda kargo ücretsiz 50'li ve 100'lü ilanda kargo alıcı ödemeli.

geçen hafta n11'deki sarbitane isimli satıcıdan almıştım ak-yel markasını beğendim. ortasında filtre var ve 3 katlıydı. sadece bir kaç tanesinde lastiğin tekleri kopuk çıkmıştı. bu satıcıda izmir'de medikalci ve doğrudan üretici firmadan aldığını ve 3 katlı olduğunu belirtmiş. ben satıcıya güvendim ve aldım aynı ak-yel ürününden bekliyorum, gelince tekrar yazarım almak isteyen ancak tereddütü olanlar için.

bende 50 li bir adet siparis verdim.memnun kalirsam 200 lu daha alacagim
  • Ben de aldım 150 li paketten. Bakalım gelince yorum yazacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spektaküler

dermocare'in gittigidiyor mağazasından 150'li olandan aldım. mağaza ismi "mtsbcgl"
    150 ve 200'lü ilanda kargo ücretsiz 50'li ve 100'lü ilanda kargo alıcı ödemeli.

geçen hafta n11'deki sarbitane isimli satıcıdan almıştım ak-yel markasını beğendim. ortasında filtre var ve 3 katlıydı. sadece bir kaç tanesinde lastiğin tekleri kopuk çıkmıştı. bu satıcıda izmir'de medikalci ve doğrudan üretici firmadan aldığını ve 3 katlı olduğunu belirtmiş. ben satıcıya güvendim ve aldım aynı ak-yel ürününden bekliyorum, gelince tekrar yazarım almak isteyen ancak tereddütü olanlar için.
    Yorumlarınızı bekliyoruz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Büyük konuşmayı seven birisi değilim ancak bu ilan çok ciddi sıkıntılı zaten. Diğer ilan ile bunun alakası yok çünkü bu satıcı onaysız bireysel bir satıcı cafer cafer sahte ismiyle kaydolmuş gg'ye. Daha önce sattığı ürünler roll değil, telsiz vs kötü yorumlar var. Birinci resim roll, ikinci resim tuhafiye dikişi maske üçüncü resim lcw sitesinden alınmış. Adam gelin çarpayım diyor resmen ve hala alan var çok ilginç.

Ürün ismine ekleyecekmiş satıcı, ekledikten sonra alırsınız.
    Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• Artık kod gelmiyor ne SMS ile ne de uygulama üzerinden sanırım 10 günü geçti çünkü.. Talep ettim yine yok.

Sistem bedava dağıtımı kapattı mı? Eğer öyleyse 50lik alicam

• Akyel trendyolda da satılmaya başlanmış, kargo ücretsiz olarak 49.90 ve 99.90. Satıcı yine İzmirde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 20 Mayıs 2020; 4:50:52 >

• Maskeyi alalı 10 günü geçti. Bana da kod vermiyor. Ücretsiz maske olayı bitti galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Akyel trendyolda da satılmaya başlanmış, kargo ücretsiz olarak 49.90 ve 99.90. Satıcı yine İzmirde.

Bu güzel haber işte. Yaygınlaştıkça merdiven altı maskelerin fiyatları düşer ve zamanla piyasadan çekilmeye başlar. Gerçi bu işi hakkıyla yapanlar bile 3 4 ay öncesine kadar 15 liraya kârı içinde satabiliyordu. Merdiven altı üretim yapanların maliyeti 10-15 lira. Piyasası 50 lira.

Yalnız trendyoldaki maske resmi neden o kadar deforme olmuş. Hijyenik olması gereken ürün satıyorsunuz. Görselde kullandığınız ürün bile kirli buruşuk.

Trendyolda ne kadar aradıysam bir türlü bulamadım. Linkini atabilirmisiniz.
  • LCW dan gelen maskeyi ilk bugun kullandım. Yüzüme
    Biraz ufak geldi bu yüzden kulak lastikleri rahatsiz etti.
    Ben kendi kendime koca kafa mıyım diye düşünürken hanım da farkedince maskeyi Pttden gelenle ölçtüm 2 cm civarı daha kısa. Bayanlara çocuklara genclere mükemmel olur ama bizim gibi ensesi kalınlara biraz sıkıntı bence.
    100 adet almıştım. Isteyene 50 tanesini ( 5x10 paket) 40 liraya yollarım.

• 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.