Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuda bence Akyel fabrikasından teyit almak daha doğru. Hiç denenmiş bir maskeden bahsediyoruz sonuçta. Arkadaş almadan önce ne kadar çok sahtesi olduğundan bahsetmişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bornova da Ustı Medikal diye bir yer yok. Ama Ustip Medikal var. Belki hatalı yazılmıştır.

Tahminim forumdan pek çok kişi alım yapacaktır. Kendisi de burayı bir şekilde takip ediyor. Firma güvenilir görünmüyor mesajımdan dakikalar sonra cevap yazdı. Foruma üyelik tarihi de bugün.

Ak-yel maskeye olan rağbeti görüp gelen bir merdiven altı maskeci de olabilir. Dürüst de olabilir. Alanların ürünleri geldiğinde yorumlardan belli olur. Bu kadar alımın iade kargo bedeli ile uğraşmak durumunda da kalabilir. Bu kadar popüler bir ürünün markasını ilan ismine, açıklamasına yazmayıp sadece görselde kullanması da şüphe uyandırıyor.

Ak-yel'e Çarşambadan önce ulaşamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi az_tek -- 18 Mayıs 2020; 13:53:0 >
  • az_tek A kullanıcısına yanıt
    N11 satıcıyı doğrulamadan izin vermiyor satışa ve n11 veri tabanında vergi ve mersis numarası olan satıcı ustıp medikal burada bir sorun yok.

28.02.2007 tarihinde 1177761 sicil numarası ile İzmir Ticaret Odası'na kaydolmuşlar.

ekap üzerinden çeşitli tarihlerde kamu hastanelerinin ihalelerine girmişler.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

Yani ortada gerçek ve faal bir medikal firması ve onun sattığı ürün var. Halen yanlış ürün gönderebilir mi derseniz ihtimali çok düşük görmekle birlikte evet diyorum ancak şüphelenmek içinde elimizde bir done yok.

İsim meselesine gelirsek, bu firmaların elinden onlarca marka ürün geçtiği için senin benim gibi markaya takılmıyorlar. Aktepe ambalaj sadece 2. resim olarak akyel kutusu koymuştu, ürün içerisine girmeden göremiyordunuz bile resmi. Sonra bizim zorumuzla adamlar sizin için önemli madem yazalım diye ürün ismine yazdı, yeni resim ekledi sonra. Bu satıcı da ürün ismine ekleyecekmiş talep üzerine.

Edit: Mesajım yanlış anlaşılmasın ben kimseye bir yerden ürün alın veya almayın deme hakkına falan sahip değilim. İlan duruyor, satıcı hakkında bilgiler bunlar güven duyan alabilir güven duymayan alternatiflere yönelir.

Bir önceki ak-yel konusunda da yaşadık biliyorsunuz, ilan veren belli adamlar Konya'da 10 dönüm fabrika, çıkıp paranın üstüne yatacaklar yazan vardı. Sizi kesinlikle tenzih ederek yazıyorum öyle bir üslubunuz yok ancak özelden bir arkadaşa yazmıştım buraya da ekliyorum.

"Maalesef forumda bir cinnet hali var son yıllarda ve ben bunu kutuplaşmış ve birbirine sürekli hakaret eder hale gelmiş toplum psikolojimize bağlıyorum. Nasıl kolay hain-terörist-hırsız vs deniyorsa aynı şekilde dolandırıcı da denilmeye başlandı. Bir araştır kardeşim, varsa şüpheli bir şey paylaş ancak herkes haysiyet cellatlığına soyunmuş, o kadar basit şeylerden suçlama yapılıyor ve ağır konuşuluyor ki hayret ediyorum."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 18 Mayıs 2020; 14:44:21 >

• Ak-yel diye başlıkta yazmıyor.
    açıklamalarda yazmıyor.
    sözleşmede yazmıyor.
    sadece görselde var.

ben şüpheliyim...
  • Roll maske görseli kullanan satıcı gibi ,roll maske piyasada hiç yok

https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/2-paket-50-li-3-katli-burun-telli-ultrasonik-maske_pdp_557179430?_sgm_campaign=scn_7f87b180014b6000&_sgm_source=557179430&_sgm_action=click?rcp_action=rcpProductClicked

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alos2000 -- 18 Mayıs 2020; 14:21:43 >

• alos2000 kullanıcısına yanıt
    Büyük konuşmayı seven birisi değilim ancak bu ilan çok ciddi sıkıntılı zaten. Diğer ilan ile bunun alakası yok çünkü bu satıcı onaysız bireysel bir satıcı cafer cafer sahte ismiyle kaydolmuş gg'ye. Daha önce sattığı ürünler roll değil, telsiz vs kötü yorumlar var. Birinci resim roll, ikinci resim tuhafiye dikişi maske üçüncü resim lcw sitesinden alınmış. Adam gelin çarpayım diyor resmen ve hala alan var çok ilginç.

Ürün ismine ekleyecekmiş satıcı, ekledikten sonra alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 18 Mayıs 2020; 14:28:27 >
  • Umarım öyle değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

N11 satıcıyı doğrulamadan izin vermiyor satışa ve n11 veri tabanında vergi ve mersis numarası olan satıcı ustıp medikal burada bir sorun yok.

28.02.2007 tarihinde 1177761 sicil numarası ile İzmir Ticaret Odası'na kaydolmuşlar.

Yani ortada gerçek ve faal bir medikal firması ve onun sattığı ürün var. Halen yanlış ürün gönderebilir mi derseniz ihtimali çok düşük görmekle birlikte evet diyorum ancak şüphelenmek içinde elimizde bir done yok.

İsim meselesine gelirsek, bu firmaların elinden onlarca marka ürün geçtiği için senin benim gibi markaya takılmıyorlar. Aktepe ambalaj sadece 2. resim olarak akyel kutusu koymuştu, ürün içerisine girmeden göremiyordunuz bile resmi. Sonra bizim zorumuzla adamlar sizin için önemli madem yazalım diye ürün ismine yazdı, yeni resim ekledi sonra. Bu satıcı da ürün ismine ekleyecekmiş talep üzerine.

Edit: Mesajım yanlış anlaşılmasın ben kimseye bir yerden ürün alın veya almayın deme hakkına falan sahip değilim. İlan duruyor, satıcı hakkında bilgiler bunlar güven duyan alabilir güven duymayan alternatiflere yönelir.

Bir önceki ak-yel konusunda da yaşadık biliyorsunuz, ilan veren belli adamlar Konya'da 10 dönüm fabrika, çıkıp paranın üstüne yatacaklar yazan vardı. Sizi kesinlikle tenzih ederek yazıyorum öyle bir üslubunuz yok ancak özelden bir arkadaşa yazmıştım buraya da ekliyorum.

"Maalesef forumda bir cinnet hali var son yıllarda ve ben bunu kutuplaşmış ve birbirine sürekli hakaret eder hale gelmiş toplum psikolojimize bağlıyorum. Nasıl kolay hain-terörist-hırsız vs deniyorsa aynı şekilde dolandırıcı da denilmeye başlandı. Bir araştır kardeşim, varsa şüpheli bir şey paylaş ancak herkes haysiyet cellatlığına soyunmuş, o kadar basit şeylerden suçlama yapılıyor ve ağır konuşuluyor ki hayret ediyorum."
    Satıcının bu medikal firması olduğuna dair bilgiye rastlayamadım.

• golgebir kullanıcısına yanıt

• quote:

Eyvallah hocam ben GittiGidiyor linklrri üzerinden gitmiştim. N11 de yazılıymış ünvanı.

• https://www.nalburdayim.com/bez-maske-50-li-pkt

• quote:

Orijinalden alıntı: alos2000

Roll maske görseli kullanan satıcı gibi ,roll maske piyasada hiç yok

https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/2-paket-50-li-3-katli-burun-telli-ultrasonik-maske_pdp_557179430?_sgm_campaign=scn_7f87b180014b6000&_sgm_source=557179430&_sgm_action=click?rcp_action=rcpProductClicked
    Saticiya maske roll marka mi diye sordum kalitesi kadar konustu. neymis efendim aciklamada urun resmi temsili yaziyormus :) alin size esnaf. bir kendisi akilli bir de roll maskeleri...

• quote:

Beni ikna ettin :)

Amacım bel altı vurmak değil. Hiç yorumu olmayan, sınırlı ürün satışı yapan ve foruma bugün üye olup, şüpheli yoruma anında cevap veren birine temkinli yaklaştım o kadar. Para kolay kazanılmıyor, sağlık paradan daha da değerli. Bu sebeple gerçek ürüne ulaşmak derdindeyim.

Bence ortada bir cinnet hali yok. Bu olay kutuplaşma ile de ilgili değil. Yüzlerce sahte, merdiven altı maske satıcısı var. Bir miktar menfaat sağlamak için atılan taklaları görüyoruz. Forumdaki hatalı fiyat girilen trendyol başlıklarına bakın, sonra da çek satışdaki 50/25 çek ilanlarına. Ülkenin hali bu. Fırsatını bulan götürme derdinde. Kim hangi büyüklüktekine erişebiliyorsa. 25 liralık çek için takla atıp, satıcıyı mağdur eden ve umurunda bile olmayan adamın elinde fırsat olsa, her türlü dolandırıcılığı da kendince makulleştirecek bir söylem bulur. Malesef toplumumuz bu. Bu gerçekle yaşamalıyız.

Bu ilana dönecek olursak. Özelden iletişime geçenlere de ihtiyaçları varsa almalarını, olumsuz bir durumda iade hakları olduğunu yazıyorum.
    Daha önceki n11 satışında da şüphe ile yaklaşmıştım, ama gelen yorumlara göre ürün orjinal çıktı. Bu ürünün de orjinal olma ihtimali var.

• az_tek A kullanıcısına yanıt
    Merhaba Forum Üyeleri;

Ustıp Medikal Cihazları Firma yetkilisiyim, Tüm arkadaşların yorumlarına teşekkür ederim. Firmamız 12 yıldan daha uzun süredir Medikal alanda faaliyet göstermektedir. 130981 Sicil Kaydıyla ve 8960450076 VN ile İzmir ticaret odasından sorgulayabilirsiniz.
    Internetten satışa başlayalı sadece 1 hafta oldu. Bu yüzden bazı listelemelerde eksik hatalı bilgiler girmiş olabilriz. Dediğim gibi oldukça yeniyiz ve elimizden geldikçe ilk müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapacağız.
    Ak-Yel Markasını Ürün ismine eklemek için GG Destek birimiyle görüşüyorum en kısa sürede bilgiyi ekleyeceğiz.
    Bir Arkadaşımız bu foruma kaydımızın bugün olduğunu yazmış. Doğrudur GG dan bir müşterimiz burda bu konunun konuşulduğundan bahsetti, ve bu konuşmalara yorumlarımızı ve cevaplarımızı bırakmak istedik.
    Sattığımız ürünle alakalı Ak-Yel firmasının direk sahibine-Hasan Bey- Beni ve bizi sorabilirsiniz. Ümit Sabuncuoğlu Benim adım, Tel numaram 0533 440 54 53,Ürünle alakalı tüm sorularınız için bana direk ulaşabilirsiniz. Herkesin Gençlik Bayramını kutlarım. İyi Günler

• Merhabalar, kargo ve taşıma sırasında maskelerin kutularında deforme ve yırtılma oluyor,maskeler kutu içerisinden dışarı çıkıyor buda hijyen açısından sıkıntı oluşturuyor. Maske alan arkadaşlar, gelen ürünlerde kutularında deforme, yırtılma vb. konularda bilgi verebilir mi
  • ---fırtına--- - kullanıcısına yanıt
    n11 den ak-yel marka olanı aldım. (ilk haberi verilen ) karton maske kutusunu üstten alta streç filme sarmışlar, yanlar açık. tam nasrettin hoca işi olmuş. kutuya herhangi bir koruma yapılmadı için yassılaşmış olabildiğince. eğer virüsün olduğu ortamdan geçmişse, illa ki maruz kalmıştır. o kadar geri bir ülkeyiz ki, sağlam bir ambalaj bile yapmak içimizden gelmiyor sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün LCW mağazasında internette satılan maskeleri görünce aldım 5 paket. burada alanların olumlu yorumları, netten alacağım ürünün kargo süresi ve ürünün sağlam ulaşma endişesi, aldığım marka gelecek mi düşüncesi, hem 50 adet fazla olacak hem de bu şekilde 5 li paketin arabada evde muhafaza kolaylığı gibi düşünceler içinde 25 tanesini (5x5) 22.5 TL den satın aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbetbirgun -- 18 Mayıs 2020; 17:16:53 >

• Bilim kurulu üyesi tv açıklaması Cerrahi maske %35 koruyor. Karşı tarafta takarsa oran sosyal mesafe ile birlikte %95 e çıkıyor. En iyi maske için bu oran.

N95 FFP3 için izin çıkacak ve tavan fiyat belli olacak yakında. Acil işleriniz için lcw bim gibi bir paket alın bekleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

n11 den ak-yel marka olanı aldım. (ilk haberi verilen ) karton maske kutusunu üstten alta streç filme sarmışlar, yanlar açık. tam nasrettin hoca işi olmuş. kutuya herhangi bir koruma yapılmadı için yassılaşmış olabildiğince. eğer virüsün olduğu ortamdan geçmişse, illa ki maruz kalmıştır. o kadar geri bir ülkeyiz ki, sağlam bir ambalaj bile yapmak içimizden gelmiyor sanırım.
    elinizde varsa dezenfektanla yıkayabilirsiniz (kolay kurumuyor 2-3 saat önceden yapın)

ütünün buharını kullanabilirsiniz (ütüyü dokundurmadan, uzaktan buhar ile daha sağlıklı hale getirebilirsiniz) bu yöntemi ben de kullanıyorum.

ayrıca şu yaptıkları telefon uygulamasından 1 kere alabildim maskeyi, 2 hafta geçti hala "aldınız da aldınız" diyip duruyor.. bitti yahu bittii. 5 maske 5 ay mı dayanacaktı

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.