Şimdi Ara

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.327
Cevap
379
Favori
1.522.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet cok kisa bir süreliğine kampanya vardı ben ondan yararlanmistim. 1 senelik ucreti ne kadar verdin hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesutist M kullanıcısına yanıt
    951 di sanırım hocam. Faturası arabada olmadı bakarım. Kötü oldu kaçırmak kampanyayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye aktarıyorum.

Satis danismanimida aradim teyit etti farklılıkları
    Gelen araclarda

1 tavan aydınlatma kaldırılmış.
    2 lastikler m&s değil 225 ebatta geliyor
    3 arka kapı iç açma kollarındaki aydınlatmalar kaldırılmış
    4 arka tampondaki sahte egzoz çıkışları nikelajlı değil gri olarak gelecekmiş

Bu bilgileri teyit ettim. Maalesef. Olmasaydı iyiydi ama bence araci satin almaktan vazgeçmeye değecek eksiklikler değil. Sonuç olarak yine aynı şeyi tekrarla ya cağız ama bu paralara alabileceğimiz en donanımlı konforlu araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafatomen -- 19 Kasım 2019; 13:43:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafatomen

Arkadaşlar müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye aktarıyorum.

Satis danismanimida aradim teyit etti farklılıkları
    Gelen araclarda

1 tavan aydınlatma kaldırılmış.
    2 lastikler m&s değil 225 ebatta geliyor
    3 arka kapı iç açma kollarındaki aydınlatmalar kaldırılmış
    4 arka tampondaki sahte egzoz çıkışları nikelajlı değil gri olarak gelecekmiş

Bu bilgileri teyit ettim. Maalesef. Olmasaydı iyiydi ama bence araci satin almaktan vazgeçmeye değecek eksiklikler değil. Sonuç olarak yine aynı şeyi tekrarla ya cağız ama bu paralara alabileceğimiz en donanımlı konforlu araba
    Herkes tepkisini koymalı, hem genel merkez hem de bayii'lere...
    Daha önce de söyledim. Test sürüşü yaptırırken güzel güzel saydırıp, dışıyla içiyle öve öve hepimizi hayran bırakıp,
    Sipariş aldıktan sonra da gelen serilerde hiçbir ADAM AKILLI AÇIKLAMA yapmaksızın, "biz yaptık oldu" der gibi bir yaklaşım olamaz!

Forumda birçok arkadaş ılımlı/olumlu yorumlamış. Amenna...
    Mesela lastik için "mühendisler çalışmış öyle uygun görmüştür", "Citroen böyle şeylerle kar amacı gütmemiştir" vs vs hay hay...
    Egzoz görümünün de ki krom nikelajlar neden iptal? Bunun mühendislik açıklaması nedir acaba?

Avrupada 50bin satıp, 1 ay öncesine kadar Türkiye'ye de getirip, lansmanda ve araç inceleyen youtuber'larda tanıtılan araçlarda birşey bulamayan mühendisler
    nedense 15 ekim sonrası egzoz görünüm kromlarına kadar müdahil olup değiştirmişler! Bunu yiyelim mi şimdi! Bence bu kadar da ucuz olmasın ya hu!

Hepimiz tek ses olup, hem distribütör hem de bayii'lere gerekli tüm tepkileri vermeliyiz. Böyle şey olmaz! Sahtekarlık bu!

• quote:

Orijinalden alıntı: dentist24

İnce ve 80 km hız sınırlı yedek lastik var
    Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Fırsatınız olursa ebatına bakıp yazabilir misiniz. size zahmet. Şimdiden teşekkür ederim.
  • Musemmah kullanıcısına yanıt
    Hocam firmaların musterilerine bilgi vermeksizin ürünlerinde degisim yapma hakkı var. Yasal olarak böyle geçer.

Diyeceğim yasal olarak hiçbir hak talep edemeyiz.

Suan yapılacak şey ya tepki koyup madem öyle almıyorum kardeşim diyeceğiz veya razi olup alacağız.

Ben bu değişikliklerin hiçbirinin mühendislikle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Tamamen tasarruf politikası. Ucuz hesap.

Bende en az sizin kadar isterdim biyle Bir duruma dusmemeyi.

Sonuç olarak dedigim gibi bu dobanimda bu fiyatlara maalesef tercih edecegimiz arsc yok.

Motor ve şanzıman. Grib kontrol vs degisseydi hiç düşünmez iptal ederdim.

3008 e doneyim deseniz gtline disindaki paketler bomboş gtline araç yok. Sanziman eat6 jostick topuza döndü. Yani o daha beter.

Bence burada en iyi kararı vermenizi sağlayacak olan şey almaktan vazgeçip diğer seçeneklerimiz de fazla olan ne var. Ve fiyat tabi

• Arkadaşlar selamlar,

Aracı aldığım bayi ve satış danışmanı ile konuştum. 3008 lerde bir donanım indirimine gidilmiş evet. Ancak C5A lar konusunda kendilerine gelen bir bilgi olmadığını iletti. Kısa vadede bu şekilde bir yaklaşım olacağını düşünmediğini de ekledi.

Bence henüz o taraftada da net bilgiler yok.
  • daha yeni showroom a gittik aracı beğendik alalım derken kafalarda sipariş vermeden bir sürü soru işaretleri başladı bile...cumartesi showroomda gördüğümüz shine aracın aynısı gelecek demişti müşteri temsilcisi. (baktığım araç satıldığı için alamıyordum) şimdi okuyorum yazılanları sipariş verilen araçları firma kafasına göre değiştiriyor. az para vermiyoruz arkadaşlar böyle saçma bir uygulama olabilir mi? ambians aydınlatma kaldırılmış, lastik ebatları değişmiş, egzoz çıkışları değiştirilmiş vs vs.... bugün sipariş geçsem ben bir ay sonra arabada neler geleceğini sürpriz yumurtadan çıkar gibi bekleyecek miyim? üzerine bir de 260k tl fiyat ödeyeceğim.
    Bu arada fiyatta ayrı skandal; aynı aracı 251k alan da var benden istedikleri rakam 260k. Bu kadar fark nasıl olabiliyor onu da anlamak güç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsolak977

Merhaba
    Sizce Ankara da kışın araç üzerindeki michelin latudie m+s
    idare eder mi?
    Yoksa kışlık alınması gerekli mi

Alıntıları Göster
    İdare eder , ben üç yıl o şekilde kullandım Edirne’de. Ama derseniz benim durumum var ayrıca kış lastiği alayım o da olabilir. Bence önce bir deneyin soğuk havalarda , karda vb sonra daha rahat karar verirsiniz. Grip kontrol uyduruk birşey değil o hava yol şartları olunca gerçekten işe yarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur20629208

daha yeni showroom a gittik aracı beğendik alalım derken kafalarda sipariş vermeden bir sürü soru işaretleri başladı bile...cumartesi showroomda gördüğümüz shine aracın aynısı gelecek demişti müşteri temsilcisi. (baktığım araç satıldığı için alamıyordum) şimdi okuyorum yazılanları sipariş verilen araçları firma kafasına göre değiştiriyor. az para vermiyoruz arkadaşlar böyle saçma bir uygulama olabilir mi? ambians aydınlatma kaldırılmış, lastik ebatları değişmiş, egzoz çıkışları değiştirilmiş vs vs.... bugün sipariş geçsem ben bir ay sonra arabada neler geleceğini sürpriz yumurtadan çıkar gibi bekleyecek miyim? üzerine bir de 260k tl fiyat ödeyeceğim.
    Bu arada fiyatta ayrı skandal; aynı aracı 251k alan da var benden istedikleri rakam 260k. Bu kadar fark nasıl olabiliyor onu da anlamak güç?
    ARKADAŞLAR SABAHTA YAZDIM 0 KM 7-8 TANE ARAÇ VAR SPOTTA VE FİYATLARI DAHA UYGUN MUHTEMELEN KAMPANYALI ALIP SATIYORLAR NEDEN KİMSE DEĞERLENDİRMİYOR HEPİNİZ RAPORLAMI ALACAKSINIZ?

• ugur20629208 U kullanıcısına yanıt
    Git kodiaq bak bence

• Kendi ayaklarına sıkıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Musemmah

Herkes tepkisini koymalı, hem genel merkez hem de bayii'lere...
    Daha önce de söyledim. Test sürüşü yaptırırken güzel güzel saydırıp, dışıyla içiyle öve öve hepimizi hayran bırakıp,
    Sipariş aldıktan sonra da gelen serilerde hiçbir ADAM AKILLI AÇIKLAMA yapmaksızın, "biz yaptık oldu" der gibi bir yaklaşım olamaz!

Forumda birçok arkadaş ılımlı/olumlu yorumlamış. Amenna...
    Mesela lastik için "mühendisler çalışmış öyle uygun görmüştür", "Citroen böyle şeylerle kar amacı gütmemiştir" vs vs hay hay...
    Egzoz görümünün de ki krom nikelajlar neden iptal? Bunun mühendislik açıklaması nedir acaba?

Avrupada 50bin satıp, 1 ay öncesine kadar Türkiye'ye de getirip, lansmanda ve araç inceleyen youtuber'larda tanıtılan araçlarda birşey bulamayan mühendisler
    nedense 15 ekim sonrası egzoz görünüm kromlarına kadar müdahil olup değiştirmişler! Bunu yiyelim mi şimdi! Bence bu kadar da ucuz olmasın ya hu!

Hepimiz tek ses olup, hem distribütör hem de bayii'lere gerekli tüm tepkileri vermeliyiz. Böyle şey olmaz! Sahtekarlık bu!

Alıntıları Göster
    Ben yardırdım zaten hocam.
    Asıl müşteri hizmetleri dönsün o zaman açıcam ağzımı yumucam gözümü. Dediğiniz gibi arka kapı kollarındaki aydınlatmaya ne oldu. Tavan aydınlatmaya ne oldu. Arka nikelaj ne. Ona ne oldu da kaldırdınız. Bu kadar olmaz. Bu arada Fransa da hala 235 niye satıyorsun o zaman. Değiştireceksen hepsini değiştir. Bize mi garezin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur20629208

daha yeni showroom a gittik aracı beğendik alalım derken kafalarda sipariş vermeden bir sürü soru işaretleri başladı bile...cumartesi showroomda gördüğümüz shine aracın aynısı gelecek demişti müşteri temsilcisi. (baktığım araç satıldığı için alamıyordum) şimdi okuyorum yazılanları sipariş verilen araçları firma kafasına göre değiştiriyor. az para vermiyoruz arkadaşlar böyle saçma bir uygulama olabilir mi? ambians aydınlatma kaldırılmış, lastik ebatları değişmiş, egzoz çıkışları değiştirilmiş vs vs.... bugün sipariş geçsem ben bir ay sonra arabada neler geleceğini sürpriz yumurtadan çıkar gibi bekleyecek miyim? üzerine bir de 260k tl fiyat ödeyeceğim.
    Aracın donanım özellikleri nedir hocam. Otoyol sürüş destek. Park assist ve 360 görüş geldiği söylenmişti. O opsyonlarla birlikte mi. Yoksa normal shine mı.

• otoyol sürüş destek, park asist ve 360 görüş ile beraber shine paket
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafatomen

Hocam firmaların musterilerine bilgi vermeksizin ürünlerinde degisim yapma hakkı var. Yasal olarak böyle geçer.

Diyeceğim yasal olarak hiçbir hak talep edemeyiz.

Suan yapılacak şey ya tepki koyup madem öyle almıyorum kardeşim diyeceğiz veya razi olup alacağız.

Ben bu değişikliklerin hiçbirinin mühendislikle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Tamamen tasarruf politikası. Ucuz hesap.

Bende en az sizin kadar isterdim biyle Bir duruma dusmemeyi.

Sonuç olarak dedigim gibi bu dobanimda bu fiyatlara maalesef tercih edecegimiz arsc yok.

Motor ve şanzıman. Grib kontrol vs degisseydi hiç düşünmez iptal ederdim.

3008 e doneyim deseniz gtline disindaki paketler bomboş gtline araç yok. Sanziman eat6 jostick topuza döndü. Yani o daha beter.

Bence burada en iyi kararı vermenizi sağlayacak olan şey almaktan vazgeçip diğer seçeneklerimiz de fazla olan ne var. Ve fiyat tabi
    yasal olarak hakları olabilir hocam da hangi firmada bu tarz şeyler görüyoruz.

bir de tek bir farklılık olur hadi tamam der geçersin az buz değil baya değişikliğe gitmişler.

iyi ki haftasonu sipariş falan vermemişim.

1 ay acaba nasıl araba gelecek diye bekler dururdum artık.

zaten Fransız arabalarına karşı hep bir soğukluğum vardı özellikle peugeout gurubuna karşı, C5A dan sonra kırayım bu yargılarımı artık demiştim ama saolsunlar kendilerinden uzakta tutmayı başardılar gene...

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    Dsg muhabbeti olmasa çoktan almıştım kodiaq hocam...

Wv grubu aracım var elimde malesef o meşhur DSG sorununu ben de yaşadım.
    Bence çok takılma şuanki sistemlerde çok sıkıntı çıkcağını sanmıyorum bir çok şanzuman çift kavrama araçlarda artık.tucson kasa değişcek xtrailde gelebilir yeni kasa gerçeği istanbuldaysan dur kalk sıkıntılı süreç olabilir o oaralar gerçekten uçuk saçmalamışlar..

En olmadı ds7 var oda bir seçenek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gemstoneblue -- 19 Kasım 2019; 16:13:48 >
  • 1 kasımda shine paket sipariş ettim. Forumda yazılan yeni gelen araçlarda ambiyans yok, lastikler değişmiş vb. mesajları görünce müşteri temsilcime direk mesaj gönderip durumu sorguladım ve her zaman cevap verirken şimdi mesajı okuyup cevabı da yollamadı. Yani muhtemelen doğru, eski shine paketten daha düşük bir shine paket teslim alacağız. Bu modeli almak için kafaladığım aile büyükleri de “Fransız arabası alınmaz demiştik sana” diye yine yüzüme vurma fırsatını verdiğin için teşekkürler Citroen

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.