Şimdi Ara

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR (345. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.327
Cevap
379
Favori
1.522.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    360 kamera ve otoyol sürüş destek sistemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jek55

klimayı auto modda çalıştırmışsınızdır. ortam sıcaklığı istenen dereceye gelirse kapanır tabikide. auto dışında çalıştırın sürekli aynı soğukluğu alırsınız

Alıntıları Göster
    hayır hocam auto modu kullanmıyorum. soğutmayı tam iyi yaparken birden ılık fan üfürmeye başlıyor, bazen de ılık fandan soğumaya geçiyor. kısacası kafasına göre çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinman

Klima ile ilgili kullanıcılar 2 ye bölünmüş durumda
    Yeterli diyenler ile yetersiz diyenler
    Ortası yok
    Benim arac benzinli shine.Klima konusunda hic bir sorunum yok 18 derecede üşüyorum. 21 derecede autoda kullnayorum..

Dikkat ettim sanki klima sorunu dizel araçlarda gibi.

Benzinli olup sorunl yaßayan var mi?.

Bu arada dün bolu ya gittim 1.6 180 beygir mest etti yine beni..
    Passatlarla kedidinin fare ile oynadigi gibi oynadim..

Ben bu arabayi seviyorum

• temmuz ayı shine dizel için fiyat teklifi alan oldu mu ? veya diğer herhangi paket için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a ben cuma günü c5 aircross Exclusive paket 1.5 dizel aldıp aranıza katıldım. Haftasonu uzun yola çıktım. Şu şekilde bir problem yaşadım. Hızlanırken vites geçişlerini hissetmiyorum ama yavaşlamaya geçtiğimde 3'ten 2'ye - 2'den 1 geçerken araç sarsılıyor ve bu beni rahatsız etti bunu daha önce yaşayanınız varmıdır.Servise randevu alıp göstereceğim ama en azından bilgili gideyim servise
  • sadoby S kullanıcısına yanıt
    Normal o dediginiz. Vites kuculurken biraz yigma yapiyor. Ozellikle dediginiz viteslerde. Servise gitmenize gerek yok bence.

• Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Klimalar büyük ihtimalle aynıdır bence de
    Eşim ve kızım pek sevmezler klimayı ama ben klimasiz yaşayamaz haldeyim yani aslında araç içinde iki çeşit insan var yani
    Onun dışında bence 22 derecede auto yapmak verimsiz hem havalandırmadan soğuk olmayan bi hava gelicek hem de fan deli gibi çalışacak bence klima en soğuk kaç verebiliyorsa onu verip yavaş yavaş sıcağa yaklaşmak daha uygun gibi (niye low veya 14 falan açmıyorsun derseniz o zaman da sanki verimli soğuk vermiyor gibi) bide dediğim gibi bence film camların büyük etkisi var sanırım
    Ön camda da film olmasına rağmen gece park ettikten sonra ön cama pratik bi güneş koruması da takıyoruz

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: trexin

Normal o dediginiz. Vites kuculurken biraz yigma yapiyor. Ozellikle dediginiz viteslerde. Servise gitmenize gerek yok bence.
    Yığılmadan ziyade hafif sarsıntı oluyor önceki aracımda tam ototmatik 2011 model ama benzinli böyle yapmıyordu belkide alışmayla alakalı bakalım yinede bi servise gidicem gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadoby -- 6 Temmuz 2020; 13:14:5 >
  • sadoby S kullanıcısına yanıt
    Sorun değil hepsinde var. Bende de aynı şey var. Özellikle düşük hızlarda 2-1 veya 3-2-1 geçişinde frene kararlı basmazsan sarsıntı yapabiliyor. Araç düşüş anında kendini öne doğru atıyor. Bir de frene kararlı basarak deneyin olmuyor.
  • Arkadaşlar klimadan şikayet eden arkadaşlarımız için bir bilgilendirme yapmak isterim.
    Benim arac Ekim 2019 shine. Istanbulda 35-36 derecelerde geziyoruz. Ben esim ve ufaklık oluyor araçta. Fotoğrafta görülen ayarlarda çalıştırıyorum. 22 dereceye hemen getiriyor içeriyi. Hatta esim "çok soğuk oldu 22,5 yap" diye uyarıyor arkadan. Daha 21 e almadık klimayı. Düşünün. Biz klimadan gayet memnunuz. Ayarlarınızı kontrol etmenizi tavsiye ederim.. YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR

• Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Rölanti de titrerken M1 de olduğunuzu düşünüyorum. Çünkü benim araçta D1 de sorun yok M1 e geçtiğimde titriyor(her zaman değil). Sebebini bulamadım.
  • oky33 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sen deyince farkettim "M" hiç kullanmadım bugüne kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mythbuster553

temmuz ayı shine dizel için fiyat teklifi alan oldu mu ? veya diğer herhangi paket için
    shine bold 1.5 ( yeni paket - otoyol 360+19 inç jant) için bugün verdim kapora , 305.000 tl (5.750 tl aks+ser.kaplama paketi var-mecburi),299.250 tl net fiyat ağustos ilk haftası teslim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR_ -- 6 Temmuz 2020; 17:33:21 >
  • mythbuster553 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Erzurum Sönmezer Oto 1.5 130 bg Shine Eat 8 araç için 10 Ağustos teslimi 300 bin TL fiyata anlaştım.Trabzon ancak Eylül ayına ucu açık 10 bin TL kapora teklif etti.
    İnci beyaz araç için anlaştık.İnci Beyazı renk için 2000 TL fiyat farkı alınmadı. Paspas,ilkyardım seti,yangın tüpü hediye.

Bilginize.

• Shine ile farkı nedir acaba bilginiz var mı?

• Feel Adventure Fiyat alan oldu mu

• Klima şikayeti olanlar;
    İç hava devirdaimi çalıştırdığınızda içerdeki havayı sirküle eder yani içerde soğumaya başlayan hava tekrar soğutma sistemine girer böylece araç daha hızlı soğur ama bunu kapalı tutarsanız dışarıdaki sıcak havayı alıp soğutmaya çalışır. Çok sıcak havalarda ve özellikle yoğun trafik gibi havanın kirli olduğu ortamlarda kullanmanızı öneririm. Ayrıca, soğuk hava üflemesi için A/C nin açık olması gerekiyor.

İç hava devirdaim düğmesi
    YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailayas -- 6 Temmuz 2020; 21:49:47 >

• Sanırım klima performansını klima seceneklerindeki hava kalite ayarı değiştiriyor.
    Bende genelde mono soft auto 23'de duruyor ancak bugün sıcakta yetmedi yeterince soğuk üflemedi. 22'ye aldım bu kez de soğuk ama sürekli üfledi. Ortası yok mu diye hayıflanırken aklıma hava kalite ayarı geldi, kapattım ve bingo.. önce 23'e sonra 24'e aldım. Zamanla fan hızı azaldı. Denemenizi tavsiye ederim.

• ismailayas İ kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz. Aracımı teslim aldığım gün, satış temsilcisi klima(A/C) açtığınız zaman devir daim düğmesine basın diğer durumlarda klima kapalı ise o tuşa basmayın dışardaki havayı içeri alsın diye bilgilendirmişti.

• otoyol sürüş paketi+19 inç jant farkı var,başka süpriz olur mu bilmiyorum,detaylı donanım listesi bayide de yoktu.
  • 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.