Şimdi Ara

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
20.326
Cevap
379
Favori
1.522.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam bir ekran kısa yolu keşfettim.
    Ekrana 3, 4 veya 5 parmağınızla dokunduğunuzda 6 adet dokunmatik tuşun sembolleri ekrana getiriliyor.
    Ne kadar kullanışlıdır emin değilim ama sürüş sırasında belki yardımcı olabilir

.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemex

Bu gemide olsa bizim hangi limana yanaşacaksa uğrayıp giderdi? Koper limanına gidip geri gelmez tahminimce.

Alıntıları Göster
    Türkiye de sadece Gemlik ve Kocaeli limanlarına yanaşıyor.

Kocaeli de genelde otomobil indiriyor ve bazen otomobil alıyor. (ihraç edilen araçları)
    Gemlik te Otomobil , iş makinesi , traktör yükleyip gidiyor.

Muhtemelen Fransa dan yeni yük alıp gelecek. Yükü olsa o kadar dolaştırmazdı. Bize uğrayıp boşaltırdı.
  • Arkadaşlar,Bende yaklaşık 1 hafta önce temsilcisi ile görüştüğümde aracın Fransa limanında olduğunu söylemişlerdi.Bende geçtiğimiz çarşamba Citroen müşteri hizmetlerine durumu bildirdim.Aracımın 1 ayı geçmesine rağmen halen gelmediğini ilettim. Ertesi gün beni müşteri hizmetlerinden aradılar ve aracın pdi sürecinde olduğunu söylediler.Bu sabah tekrar görüştüğümde aracımın bayi ye doğru yola çıktığını haber verdiler.Bu kapsam da cumaya kadar teslim alırım diye tahmin ediyorum. Sonuç olarak; bayilerin çoğu aracın nerede olduğu konusunda sizleri yanıltabilirler. En doğru bilgiyi müşteri hizmetlerinden alınması gerektiğini düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim gözlemlediğim; Bayilerdeki satış temsilcileri merkezden gönderilen maillere vs çok dikkat edemiyor. Bir bakıma da haklılar. Sabahtan akşama kadar talep fazlalığı yüzünden çok yoğunlar.

Maillere bakamadıkları için bu tip bilgileri kaçırıyorlar. (Araba nerde? Pakette var ne yok? vs vs)
  • araç içi gps ile ilgili yazılıma müdahale, gizli özellik açtırma vb. çözümler türedi mi acaba ? Ben kadran ekranında harita görmek istiyorum :)
  • NEXUS_07 kullanıcısına yanıt
    Usta senın aracın montajı bıtmedımı daha fransada hadi da artık ben arayacam bayiyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemstoneblue

Usta senın aracın montajı bıtmedımı daha fransada hadi da artık ben arayacam bayiyi
    Ben bayiyle konuştum. Bana fark almaksızın makyajli C5A vereceklerini söylediler. Bazı donanımlar da eklenecekmis üstelik...

Ama 2022 de gelecek. Önemli değil bu kadar bekledim. Beklerim dedim...

• Arkadaşlar bir tane platin gri bir tane de sedefli beyaz 2 tane benzinli shine var elimde...

• Beni fazla zorladılar. Kendim ithalata giriştim. Kendim gerieip kendim satıcam. Rekabetse rekabet... hodri meydan..

Bu arada arclar gercekten var. Almak isteyen varsa...

• Bizim araçlarda 1000 bakımı var mı?
  • Bir ara bir arkadas soylemisti. Virajlaeda dinamik degil led farlar diye. Bu sekilde birnayar var. Istersek kapatabiliyoruz. Sinyal destek degil yalniz bu sanirim.

Aksesuar sökuşmuslerdenmı yoksa eskilerdenmi ekstra donanım varmı? Düz shinemi fiyat nedir bellimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: CengoCenk

Bir ara bir arkadas soylemisti. Virajlaeda dinamik degil led farlar diye. Bu sekilde birnayar var. Istersek kapatabiliyoruz. Sinyal destek degil yalniz bu sanirim.
    Hocam o adaptif far demek diye biliyorum.

Mustafa hocam vardı demi bu araçta adaptif far. Ledlerde...

• quote:

Aksesuar sökuşmuslerdenmı yoksa eskilerdenmi ekstra donanım varmı? Düz shinemi fiyat nedir bellimi?
    Yenilerden. Yani eksilen özellikler bunlarda da eksik bildiğim kadarıyla.

Benzinli ve düz shine. Her hengi bir paket yok.

245.000 TL.

Sen alacaksan sana 244 yaparız....

Çok indi o

Adaptip sis farı bu muhtemelen..

• quote:

Adaptip sis farı bu muhtemelen..
    Yok ya. Gecen Mustafa bey aracını Ankara dan alıp Mersine gitti. Gece yolculuk yaptı. Biz yolda konustuk kendisi ile. Adaptif far da var bunda dedi. Sis lambalari sadece sehir ici ve 60 mi 50 km mi ne belli bir hizin altinda çalışıyor bildiğim kadarı ile.

🤔öyşe yazmıyor oylede durmuyor ama bakmak lazım bilemedım..

• Bende adaptif yok biliyordum ancak baya baya yönlendirilebilir diyor menüde. Ve animasyon da extra sis farı yanar gibi degil de farin dönmesi şeklinde.

• CengoCenk kullanıcısına yanıt
    Ben gece virajlı yolda sürüş yapmıştım dönüşte aydınlatıyordu virajı ama sadece sisler dönüyor sanki!?

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.