Şimdi Ara

silinsin (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
1
Favori
32.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
283 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gimmeluck

biz de ailecek chp liyiz ve, chpnin idealojisi bellidir, gelen başkanlar bunu değiştiremez.

zaten biz de buna oy veriyoruz her zaman, bu nedenle chp ye devam..

Bu arada akp nin zeki danışmanlarından yeni hamle:

iyi parti zaten bahçeliyi ele grçirdiğimiz için çok oy alamayacak, sandalyr sayımızı arttıtmak için chp oulatı düşmeli. KK yine başkan seçilirse,

chp yi pkk ile çağrıştırıp, ulusalcı kısmın iyi partiye kaymasını sağlayalım. böylece bize karşı olan oyların tam 2 yr bölünmesini sağlarız,

bence zaten rte de bir numara yok, danışmanları deha

.

daha önce barış süreci ile topladıkları güneydoğu oylarını, HDPnin yükselişi nedeniyle kaybetmeye başlayıp, süreci bitirip gözünü mhp oylarına dikme taktikleri de süperdi.

kusura bakmada, akp li yobazlardan farkınız yok

• eulogy kullanıcısına yanıt
    Sükülerizm dünya milletlerini 150 yıldır etkisine almışmı ? Almış. Dünya ulusları yahudiye köle olmuş durumdamı ? Durumda.

Tüm ortadoğu yangın yeriyken yahudiye tek bir çakıl taşı atılmamakta, dünyanın süper gücü denilen ABD'yi parmağında oynatmakta.

Eee nedir senin bu kadar zoruna giden ? Niye çıldırdın ? Nedir kendini 1-2 beylik kelimeyle üstün gösterme çabası.

Yorumlarında bilgi falan değildir senin zihniyetinin görmek istediği yalanlardır sadece. Boşuna dememişler kibir şeytanın en sevdiği günahdır. Zırvalamaktan başka birşey yapmamışsın.
  • adam söylemeyor bile sanki o mezhepten olmak günahmış yasakmış gibi ki.Bende o dediğin mezheptenim chp ye baykal zamanına kadar oy verdim kk ye hayatımda vermedim ki sülalemde de 3 kişi var sadece veren ? hdp hiç yok işte cogunluk mhp diğer ak parti diye dağılıyor ? Sen böyle diyince sen mezhepci olmuyorsun biz diyince biz mezhepçi oluyoruz o da değişik bir durum neyse herşey olacagına varır
  • quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

yok artık bu kadar da olmaz.O eşinin attığı twitte esprisine atmış bu senmisin diye bi tane ağzı bağlı taş atan kızı alakası yok halbuki kadınla.Dhkp c li olsa şimdiye çoktan içeriyi boylardı fenerbahçeli kardeş.Orduyu ne yaptın sende dhkpc en güçlü yuvalandığı diyerek dhkpc denen it sürüsü kaç kişi ki orduda yuvalansın ordu milleti bunu bilmeyecek mi sanki görende marksist şehir sanacak.Kadın konyalı olsa bu sefer farklı bişey uydururdun bence araştırmadan böyle kanılara varıp milletin günahını almayalım

DHKP-C eskisi kadar güçlü olmayan bir örgüt ancak özellikle Fatsa ve Ünye en güçlü olduğu yerlerden biri
  • Eğer bu bayanın geçmişe dair bi kanıtı bulunsaydı çoktan içeri atılırdı o itlerin artık bi hükmü kalmadı.Yargısız infaz yapmak ta şuan için boşadır
  • bladeGny kullanıcısına yanıt
    KK'ya destek çıkanlar saflığından çıkmıyor, atatürkçü falanda değiller, mevzu direk hdp'ye bağlı.

Şuan hdp'lilerin ağızlarının suyu akıyor chp'de hdp'ye kaydığı için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahudilerin dünya hakimiyeti komplolarını öne sürenler,İslamın dünyaya hakimiyeti sanki başka türlü olacaktı.. Adını ne koyarsanız koyun belli bir dini yada milliyetçi ideolojinin dünya üzerinde hakimiyeti hiçbir yarar getirmeyecektir.

İnsan üzerinde her türlü arzulanan güç, insanlığın önünde en büyük düşmandır. Bunu şimdi anlamıyor olabilirsiniz.

Ama yıkımlar kaoslar insanlara bunu hatırlatacak.

Bu sistemde kurbanda sensin.

Katilde sensin.

Boşu boşuna komplolarla hayatınızı tüketmeyin. Hayatınızı yaşayın.^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosaga -- 4 Şubat 2018; 21:6:40 >
  • ALBAY PARS kullanıcısına yanıt
    Varmı vatanını milletini işçisini çalısanını emekcisini düşünen parti ben mhp ye veriyordum eskiden sayın Bahçeli bu konularda kesinlikle yanında oluyordu ama şuan eskisi gibi tepki göstermiyor özellikle asgari ücret,taşeron olaylarında vs.Partisinin soru önergelerine vs bakılırsa.Size o yuzden boyle yazdım gçemişinde tek terör ve teröristlerle iş birliği yapmamıs parti oldugu için.Ha şimdi chp içindeki hain çatlakları tutmuş ha geçmişte birileri birilerine ayrıcalıklar göstermiş ağırlamış ...
  • r4deon kullanıcısına yanıt
    ben o mezheb tü kaka falan demedimki, ayrıca annemde o mezhepten.

kemalde ısrar edilmesinin nedenini buna yorumluyorum ve bu chp için çok tehlikeli bi durum.
  • İyi partiye oy vermek kesinleşti artık

• Bu durum en çok iyi partinin işine yarayacaktır.Bu sonuçla ekstra rahat %5 chp den oy alır.Chp de artık bitmiştir.Yazık oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zx636

quote:

Orijinalden alıntı: bloodletting.

quote:

Orijinalden alıntı: zx636

quote:

Orijinalden alıntı: canermm

Adam 8 donemdir seçim kaybediliyor.

Chplilerin tabiri ile ya bubadama oy verenler 'koyun'.

Yada bu adam 'diktatör'.

Bu saatten sonra CHP ye oy veren ya salaktır yada hain , kimse kusura bakmasın

az ötede havla akit.

Akpli değilim , it babadır , zoruna gittiyse yallah afrine arkadaşlarına canlı kalkan ol

Bunu haburda pkk'lı karşılamaya giden biri mi söylüyor?

• Hocam özür diliyorum ben yanlıs anlamısım partide çok farklı şeyler dönüyor orası kesin.
    İslamcısı var sağcısı var solcusu var her türden adam var tabi ama kemal kılıçdaroğlu yanlış şeye oynuyor.Muharerm ince nin kendi adamı oldugunu dusunuyorum ama ben her seferinde gostermelik aday oluyor yine kılıcdaroglu kazanıyor.Tabi pastadan herkes pay alıyor Kılıçdaroğlu kısaca herkese koltuk vaadetmiş o yüzdende koltuk sevdası kolay bırakılacak bişey değil :) Hatırladıgım kadarı ile Türkiyede hiçbir büyük partinin lideri kendi isteği ile vefat edene kadar istifa etmedi yada cumhurbaşkanlıgı dısında partisini koltugunu bırakmadı.Özal Mesut yılmaza bırakmıstı galiba o da dediğim gibi cb oldugu için.Mhp de aynı.Chp de oyle.Her gelen kendi çevresinden toplar koltugu sağlamlaştırır protokol de 5. sırada olmak ayrıcalıklı olmak ayrı bişey olsa gerek :)

• Bida asla CHPye oy vermicem KK gidene kadar bu zamana kadar hep CHP verdikte noldu.

İYİ partiye vericem bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

Varmı vatanını milletini işçisini çalısanını emekcisini düşünen parti ben mhp ye veriyordum eskiden sayın Bahçeli bu konularda kesinlikle yanında oluyordu ama şuan eskisi gibi tepki göstermiyor özellikle asgari ücret,taşeron olaylarında vs.Partisinin soru önergelerine vs bakılırsa.Size o yuzden boyle yazdım gçemişinde tek terör ve teröristlerle iş birliği yapmamıs parti oldugu için.Ha şimdi chp içindeki hain çatlakları tutmuş ha geçmişte birileri birilerine ayrıcalıklar göstermiş ağırlamış ...

Bak Şimdi Hocam MHP Alparslan TÜRKEŞ Döneminde 10 Numara 5 Yıldız Partiydi. Ama Partinin Başına Devlet BAHÇELİ Geçtiği Gün Ben MHP'den Soğudum. Adamın Ne Olduğu Hangi Görüşü Savunduğu Belli Değil. Adamın İki Sözünden Birisi Matematik. Ya Bari Çok Seviyorsun Git Öğretmenlik Yap Senin ne İşin Olur Siyasetle. Eh Zaten Yakında Hemde Çok Yakında MHP artı AKP Olacak. Birleşmeye Çok Az Kaldı...

Ama CHP Zaten KK Geldi Geleli HDP'den Farkı Yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Sükülerizm dünya milletlerini 150 yıldır etkisine almışmı ? Almış. Dünya ulusları yahudiye köle olmuş durumdamı ? Durumda.

Tüm ortadoğu yangın yeriyken yahudiye tek bir çakıl taşı atılmamakta, dünyanın süper gücü denilen ABD'yi parmağında oynatmakta.

Eee nedir senin bu kadar zoruna giden ? Niye çıldırdın ? Nedir kendini 1-2 beylik kelimeyle üstün gösterme çabası.

Yorumlarında bilgi falan değildir senin zihniyetinin görmek istediği yalanlardır sadece. Boşuna dememişler kibir şeytanın en sevdiği günahdır. Zırvalamaktan başka birşey yapmamışsın.

Tmm devam et.
  • r4deon kullanıcısına yanıt
    koltuk sevdası ortadoğu milletlerinde genetik bir sorun gibi, baksana esada adam savaş çıkardı.

o işin espri kısmıydı, delegeler akpartiye mezhepçilik kozu verdi gibi bişey oldu bence. chpyi birbirine düşürecekler. kemal kılıçdaroğlunun bırakması gerekiyordu bu dönem. iyi partiye yaradı bu iş. atatürkçü birisi sittinsene akpartiyede mhpyede oy vermez. seçimlerde görücez.
  • Başarısızlık kötü bir şey değil lakin bunun farkına varmak ve kabullenmek gerekir. Başarısızlığı yalnızca seçim olarak da görmemek gerek. Kılıçdaroğlu önderliğinde ki CHP mecliste ikinci parti ve muhalefete en güçlü aday. Lakin ortada güçlü bir muhalefet yok argümanlar ortaya atıyorlar ama bunu yönlendirmekte zayıf kalıyorlar ve her seferinde Ak Parti bu süreçleri medya gücünüde kullanarak daha güçlü çıkıyor. Yani muhalefet olarak güven vermeyen bir partinin iktidar olması zaten Türk halkının yararına bir durum değil. Ayrıca CHP li bazi milletvekillerinin pkk lılarin cenaze törenlerinde boy göstermesi bütün medya kanallarında yer aldı ve akıllarda CHP pkk ile yan yana algısı yarattı. CHP li arkadaşlar Ak Parti de bunlarla bir aralar beraberdi diyor lakin Ak Parti çözüm süreci için görüşmeler yapıyorduk diyip zeytinyağı gibi üste çıkıyor. Yalan mı? Değil!! Şahsen ben ben ülke siyasetinde bir değişiklik olacağını sanmıyorum az çok başkanlık seçimlerinin sonuçları belli.

• O belediyeleri teker teker kaybettiğinizde kurban keseceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revoltx -- 4 Şubat 2018; 22:12:47 >
  • Eşyanın gelişimini insanın evrimi diye yutturanda yine bu bilmen ne safsata akımlarının kurucuları yahudilerdir.

Yahudiler tarafından kendilerine köle yapılmış dinsiz toplumlar sana göre şuan en gelişmiş toplumlar değilmi ?

Yine aynı gelişmiş olduğunu iddia ettiğin toplumlar nedense en çok katliamı ve vahşeti yapan toplumlardır, ama bunu üstü kapalı yaparlar göstere göstere değil o kadar saf değiller.

Son yüz yılda İslam ülkerinde milyonlarca masum insanı öldüren senin o savunduğun evrimin zirvesindeki katil sürüsü batılılardır.

E tabi senin evriminin iddiasına göre güçlü olan güçsüzü ezip geçmelidir dimi ? Buna sonuna kadar hakkı vardır değilmi ?

Bu yüzden batılıların İslam ülkerinde çoluk cocuk demeden sırf daha fazla zengin olabilmek için çıkardıkları fitneyi savaşları katliamları haklı görüyorsundur.

İşte görüyoruz yahudiye köle olmuş olan dinsiz sözde çok gelişmiş batı toplumlarının vahşet ve iki yüzlü katliamlarını.

Demekki dinsizlik insanı geliştirmiyor, bırak geliştirmeyi dahada hayvanlaştırıp çıkar odaklı düşünen duygusuz bir canavara dönüştürüyor. Batsın öyle gelişmişlikte evrimde be.

10 bin yıl önceki insanla bugünkü insanın istek ve arzuları aynıdır. Değişmez değişmeyecektir. Yaratılışın özü aynıdır.

Değişen gelişen eşyadır. Tahta kaşıktan demire geçtik, sonra plastik oldu(demir ve plastikle yemek ne kadar sağlıklıysa artık), ilerde ne olur bilmem, karbon fiber kaşık olabilir vardır belki.

Ama benim canım hala 10 bin yıl önceki insanların yediği ve günümüzdede yenilen biftekten yemek istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SurlarÖnünde -- 4 Şubat 2018; 21:57:57 >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.