Şimdi Ara

Chihayafuru - 3.Sezon 2019 Sonbahar'a Ertelendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Chihayafuru - 3.Sezon 2019 Sonbahar'a Ertelendi

KONUSU

Ayase Chihaya sıradan bir ilkokul öğrencisidir. Ablası ise Japonya'da ünlü bir modeldir. Chihaya ablasını ileride Japonya'da hatta tüm Dünya'da ünlü bir top model olarak görmek ister.

Okula yeni gelen Wataya Arata sessiz ve pek sevilmeyen bir öğrencidir. Arata'nın hayali Japonya'nın en iyi karuta (bir çeşit Japon kart oyunu) oyuncusu olmaktır.

Arata ve Chihaya bir kez karuta oynarlar ve Chihaya çok etkilenir. Böylece Chihaya, okuldan arkadaşı Mashima Taichi ve Arata karuta oynamaya başlarlar. Mezuniyetten sonra üçü de farklı okullara gider. Chihaya hala karuta oynamaya devam eder.

4 sene sonra Chihaya ve Taichi aynı lisede tekrar karşılaşırlar. Chihaya, Taichi'den Arata'nın karuta oynamayı bıraktığını öğrenir. Bundan sonra ikisi beraber Arata ile birgün tekrar karuta oynamak ümidiyle karuta kulübü kurarlar.

Myanimelist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 25 Şubat 2019; 15:44:25 >

• Arata adamdır gerisi yalandır. Güzel anime.. Sevdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 23 Aralık 2018; 18:58:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.sezonu geldiği zaman konuyu tekrar güncelleyececeğim şimdilik burada dursun

• Harika anime bu arada tavsiye ederim kesinlikle.
  • Animenin çıkış tarihi maalesef değişti

2019 Sonbahar sezonunda gelecek
  • Kardeşim bayadır izle izle diye tutturuyordu,sonunda biterildim.Çok akıcı bir seriydi peş peşe 7-8 bölüm izleyip sıkılmayacağım bir anime izlemeyi özlemişim.

Arata ve Shinobu çok sevdiğim tarzda karakterler, aralarında bir şeyler olsun da isterim açıkçası ama zor görünüyor:)
    Taichi'yi ise hiç sevemedim çok itici geliyor.
    Meijin Suo da çok ilgi çekiciydi tüm gücünü görmek isterim:)
    Mangasından devam etmeyi düşünüyorum ama animesi kadar sevebilirim miyim emin değilim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.