Şimdi Ara

Cemo'nun Ev Sinema Odası (Sony VW260ES SXRD) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
20
Favori
30.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turan kardeşim sony 55es in hayırlı olsun. İsabetli ve güzel seçim yaptın. Oldukça başarılı cihaz ... Saygılar ..
  • cemo62 kullanıcısına yanıt
    Cem kardeşim, forumda sony ailesi genişlemekte. Senin topiğinin ev sahipşiğinde daha da genişleyecek inşallah .. Epson 9200 - panasonic at6000 yerine bütçe sorunu olmayan arkadaşlar için oldukça başarılı bir alternatif ... Sony satmayan satıcılar bu arada 55es i kötülediklerini duydum. Saygılarımla ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: max-well

Turan kardeşim sony 55es in hayırlı olsun. İsabetli ve güzel seçim yaptın. Oldukça başarılı cihaz ... Saygılar ..

Sağol Sinan abi seninde yeni kolonlar hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgaripozer -- 12 Eylül 2014; 18:53:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinan dostum neler yapıyorsun. epeydir ses soluk çıkmıyor.
    Sonbahar geldi, yeni sezonu açıyoruz.
    Hayırdır nedir bu kolon mevzuuu?
    perde/projeksiyon işinde bir gelişme var mı senin tarafta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgaripozer

quote:

Orijinalden alıntı: max-well

Turan kardeşim sony 55es in hayırlı olsun. İsabetli ve güzel seçim yaptın. Oldukça başarılı cihaz ... Saygılar ..

Sağlık Sinan abi seninde yeni kolonlar hayırlı olsun

Bende merak ettim şimdi
  • Sinan abiciğim selamlar, fiyatlar biraz inse daha ilgi görür ama Sony nato mermer nato kafa Kötülesinler abi Güneş balçıkla sıvanmaz öpüyorum ellerinden

Serdar abi Lunette hayırlı olsun şunu merak ediyorum bizdeki Cinewhite ın yüzeyi ile sana gelen Lunette nin yüzeyi aynı mı, yani Lunette Cinewhite ın Curved versiyonu mu? İzlenimlerini merak ediyorum, özellikle gri perdeden sonra sevgilerimle
    Saol Cem,evet ezFrame ve Lunette serisinde kullanılan CineWhite aynı perde.

http://www.elitescreenshop.com/v/vspfiles/assets/images/downloads/lunette/elitescreens_cinewhite_materialsheet.pdf
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    Hayda Cem kardeşim aylar sonra foruma yazmak için girdim. Ceza almışsın. Neyse ki bir kaç saat sonra cezan bitiyor. Bu arada hep şikayet ederdin Sony projeksiyon kullanan sayısının azlığından. Gözün aydın 50es ve 55es ailesinin genişlediğini yakından biliyorum. Hadi bakalım sayınız çoğaldı. açın Sony topiğini artık. Saygılarımla Cem kardeşime ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi max-well -- 16 Aralık 2014; 18:42:48 >
  • Projeksiyon kullanıcılarının hepsine selam olsun. Uzun süredir forumu takip edememekteyim. Yaklaşık 3 aydan daha uzun i bi süredir çocuğumun pedagogu ev de televizyon ve bilgisayar kullanımına yasak getirmesinden dolayı foruma aktif katılım imkanım olamadı malesef. Bu süre için de pm olarak gelen yüzlerce mesaja da cevap yazma imkanım olmadı. Cevaplayamadığım pm ler için özür dilemekle beraber anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum. Saygılarımla ... Sinan ...
  • Yine de sony PJ kullananlar başlığı yapacak kadar bile değiliz :(
  • Sinan abiciğim tekrardan hoş geldin aramıza, dönüşünün şerefine güzel bir film tavsiyesinde bulunayım.

Attila Bey'e de birlikte oldugumuz gün tavsiye etmiştim.

Cemo'nun Ev Sinema Odası (Sony VW260ES SXRD)
    konu itibarı ile çok başarılı,bir kaç ay önce izlemiştim
  • çıkmış DVD ya da Blurayi var mı? Nerden bulabiliriz?
  • Süper olmuş ince ayrıntısana ldr girilmiş ben çok beğendim gerçekten hayırlı olsun Cinema nız jsjskdmdl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun sana.10 Numara tasarım 10 numara zevk.
  • Atilla abi Türkiye'de sanırım dvd ya da blurayi yok ama malum ortamlarda full blurayi, rip i ya da dvd si var.

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim muhterem arkadaşlar
    Anladım. Benim beceri alanimin dışında o işler malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm dostların yeni yılını kutlar, mutluluk,sağlık ve teknoloji dolu bir yıl olmasını dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Tüm dostların yeni yılını kutlar, mutluluk,sağlık ve teknoloji dolu bir yıl olmasını dilerim

Bende sizinkini kutlarım

sisteminizi inceledim gerçekten hayalimi gerçkleştirmişsiniz diyebilirim ssleri aldım

hocam ses sistemi istiyorsanız şunu gerçekten tek geçerim kesinlikle öneririm bu ürünü ancak düğün salonlarından temin edebilirisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfatih1905 -- 31 Aralık 2014; 20:36:47 >

• Fatih hocam teşekkür ederim en güzelleri sizin olsun, efsane z5500 mü bu yoksa
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.