Şimdi Ara

Cemo'nun Ev Sinema Odası (Sony VW260ES SXRD) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
20
Favori
30.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hayırlı olsun Ufuk’ta 4 k var herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardanad

Hocam hayırlı olsun Ufuk’ta 4 k var herhalde

Sağol dostum Bakalım belli olmaz, alacağım fiyatlara bağlı, avrupa fiyatlarının üstünde rakam verirlerse benq w2000 alır geçerim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemo62 kullanıcısına yanıt
    Abi yoksa benq 12000 aldında bizden mi saklıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardanad -- 19 Kasım 2017; 21:39:45 >
  • Cem Sonycidir kanımca
  • Muhammed Emin kardeşimle Cumartesi günü İstiklal'de ve ProAv de keyifli bir gün geçirdik. Kendisine ve ProAv Tuncay Bey e göstermiş olduğu misafirperverlikten ötürü çok teşekkür ederim.

Nihai kararım Sony VW260 oldu. JVC den pahalı olmasına rağmen tercihimin Sony olmasının sebebi Sony nin daha analog, keskin ve naturel bir görüntü verdiğine inanıyorum. Yani esas sebebim native 4k olması değil. Buna mukabil siyah seviyesi tabiki jvc rs500 serisi kadar derin değil ama ben gayet iyi oldugunu düşünüyorum. Native Kontrastı yaklaşık 16bin. Daha sonra detaylı bir inceleme yaparım. Sony HW50 es ten sonra görüntü (ki o da güzel bir cihazdı) resmen şaha kalktı. Ben bu kadar iyi bir upscaling yapan cihaz görmedim,bazı bluray filmler acaba 4k mı diyorum
    Cemo'nun Ev Sinema Odası (Sony VW260ES SXRD)Cemo'nun Ev Sinema Odası (Sony VW260ES SXRD)Cemo'nun Ev Sinema Odası (Sony VW260ES SXRD)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemo62 -- 20 Kasım 2017; 20:55:8 >

• Hayırlı olsun, güzel günlerde kullan.

4K film stoklamışsındır umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: charnel

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullan.

Teşekkür ederim Samet, biraz var bakalım geceleri açarım downloada izledikten sonra silerim çok referans bir kaliteye sahip değilse, malum onlara yer dayanmaz :)
  • Hayırlı olsun keyifli seyirler dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

quote:

Orijinalden alıntı: charnel

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullan.

Teşekkür ederim Samet, biraz var bakalım geceleri açarım downloada izledikten sonra silerim çok referans bir kaliteye sahip değilse, malum onlara yer dayanmaz :)

Ben çektim bi en az 10-15 tane. Şimdi hem izlemeye, hem silmeye kıyamıyorum. Çoğu da HDR li mdr li. Yeme de yanında yat.

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Hayırlı olsun keyifli seyirler dilerim

Teşekkür ederim hocam sevgiler
  • Cem hocam güle güle kullan . Güzel bir cihaz aldın . O kadar dükkandan alışveriş yaptım ben proav tuncay gibi misafirperver ve cihazların çalışma prensibine kadar anlatan bir satıcı görmedim . Burdan hobidaşlara tavsiyem bir cihaz alırken mutlaka görmeden almayın. Sony 260 taki izlenimlerime gelince oyuncular için mükemmel, realty creation çok başarılı buldum resmen cihaz buluray izle 4 k izlemene gerek yok diyor. Renkler bir harika tek eksiği jvc den kontrast ama 4 k filmde ben düşük bir kontrast görmedim Banu’da tamamlayan native 4 k panel olması genel anlamda cihaz beklediğimizdende iyi çıktı . Hele o taransformars 4K filmini izlerken o robotların ayrıntılarını görürken şaştık kaldık.Özetlersek şunu anladım jvc ve Sony bu işin şampiyonlar ligi

• Hocam bu arada yeni cihazınla ilk yenilgini benden gördün kolu falan şakın bahane etme. 😀😀. En kısa zamanda geniş çaplı incelemeni bekliyoruz. Sevgiler!!

• Hayırlı olsun, güzel cihaz
  • Çok teşekkür ederim dostlar

@kardanad abi dur daha bu işin rövanşı var
  • cemo62 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Cem , Cuma günü kısa da olsa demo etme imkanı buldum.Çok güzel bir makine aldın.İyi günler de keyifle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

Hayırlı olsun Cem , Cuma günü kısa da olsa demo etme imkanı buldum.Çok güzel bir makine aldın.İyi günler de keyifle kullan.

Abi çok teşekkür ederim sevgiler
  • @cemo62 Hayırlı olsun.
    Güzel günlerde kullanman dileğiyle.

Bir noktadan sonra zaten kötü cihaz yok hepsi izleyeni kendinden alıyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkal

@cemo62 Hayırlı olsun.
    Güzel günlerde kullanman dileğiyle.

Bir noktadan sonra zaten kötü cihaz yok hepsi izleyeni kendinden alıyor. :)

Teşekkür ederim kardeşim sevgiler

• Google`da Arif`in Manchesterà attığı golü ararken buraya geldim :D
    Konuyu hortlatalım :)

https://store.donanimhaber.com//d0//7a//ec//d07aec883512c9b69c38c173cf82a97f.jpg

şunu nereden yaptırdınız ? Ben ebayde gördüm o da Türkiye`ye göndermiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmon

Google`da Arif`in Manchesterà attığı golü ararken buraya geldim :D
    Konuyu hortlatalım :)

https://store.donanimhaber.com//d0//7a//ec//d07aec883512c9b69c38c173cf82a97f.jpg

şunu nereden yaptırdınız ? Ben ebayde gördüm o da Türkiye`ye göndermiyor

Forumda Ces Ajans nickli serhat bey var ona yaptırdım, ulaşamazsanız telefon numarasını pm atarım

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.