Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (13813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.322.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: nasiledekkinasilola

quote:

Orijinalden alıntı: tekadamm

Takvimi geri almışsın ama mesajlardaki 14 dk önceyi geri alamamışsın

Birinde 14 dk yazıyor digerinde 2 ay önce yazıyor.. idrak edebilmek önemli tabi:) bunu farkedebilmek icinde akıl, fikir ve mantık gerekiyor:)

Sadece tek resme tıklamıştım kardeşim, ben neyi tartışdığınızı bile bilmiyorum o resmi şimdi gördüm kusura bakma kaldırdım mesajımı :)
  • quote:

Bak şimdi resimlere güzel kardeşim. O fb nickli üye benim ya 2 ay önce ben kendime kod satıyordum değil mi?
    2 ay öncede o kişiyi ifşa etmek için ekran görüntüsü almıştım(dolandırıcı diye söyleniyordu ayrıca sorunlu alışverişlere eklemişlerdi, bende tekrar yorum yapmıştım yapmam dogru degil fakat banada böyle mesaj atmıştı diye eklemiştim) simdi o kadar mailin içinde buldum tekrar görüntü aldım. Sen aynı kişi oldugumu iddaa ediyorsun ya 2 ay önce kendime kod satmaya calısıyordum Sag alt köşedeki tarihlere dikkat edelim.

Yazık senin gibilere acıyorum. Birde yazısmamız yok adam bana o kişisin diyor. Allah seni bildiği gibi yapsın. Yeterince günahımı aldın sagol:)

Şimdi önce benden, daha sonra forumdaki üyelerden özür dilemeni bekliyorum. Hadi bakalım şimdi diyebilecek ne bulacaksın merak içerisindeyim..

Mücahit sende cok sagol arkamda olan sen oldun. Beni en iyi tanıyanlardan biride mücahhittir ve o kişiyle uzaktan yakından alakam olmadıgını en iyi bilende odur..

Tekrar söylüyorum. Çok şükür bu zamana kadar kimsenin üç kuruşunda gözüm olmadı buna ihtiyacımda yok Allah'a şükür.. Bana burada iftira atan, emin olmadığı şeyi eminmiş gibi söyleyenleride Allah'a havale ettim..

Şimdi buyursun istediği kadar alıntı yapsın meydanı kendisine bırakacağımı düşündü herhalde beni diğer atıp tuttugu elemanlarla karıştırdı sanırım. Çok üzülüyorum böylelerine Allah yardım etsin
    [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

Tamam kardeşim bunu yayınlaman daha önce yazdığın tüm mesajlara bedel, bu resimleri daha önce yayınlasan bu kadar üstüne gelinmezdi. hasan-halit yılmaz konusundaki hassasiyetlerimizi dikkate al çünkü onun yüzünden suçsuz birkaç kişinin adı dolandırıcıya çıkacaktı yönetim müdahele etmeseydi (nitekim seni de dolandırmaya kalkmış).

• quote:

quote:

quote:

Takvimi geri almışsın ama mesajlardaki 14 dk önceyi geri alamamışsın

Birinde 14 dk yazıyor digerinde 2 ay önce yazıyor.. idrak edebilmek önemli tabi:) bunu farkedebilmek icinde akıl, fikir ve mantık gerekiyor:)

Sadece tek resme tıklamıştım kardeşim, ben neyi tartışdığınızı bile bilmiyorum o resmi şimdi gördüm kusura bakma kaldırdım mesajımı :)

Yalanlama amaclı öyle cıkar yol bulanlar olacaktır illaki.. Gmail hesabındaki resmide ekleyeyim ki net anlasılsın.
    Aklına takılanlar ve yalancı diyecekler; hiç zahmet etmesin. gmail hesabındaki tarih.. (gerçi o adamla aynı kişi diyen ve emin konusan için bunuda derler)
    Buyursun karsılastırsın isteyen.
    [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

• quote:

Orijinalden alıntı: N3F3RTARI

quote:

Bak şimdi resimlere güzel kardeşim. O fb nickli üye benim ya 2 ay önce ben kendime kod satıyordum değil mi?
    2 ay öncede o kişiyi ifşa etmek için ekran görüntüsü almıştım(dolandırıcı diye söyleniyordu ayrıca sorunlu alışverişlere eklemişlerdi, bende tekrar yorum yapmıştım yapmam dogru degil fakat banada böyle mesaj atmıştı diye eklemiştim) simdi o kadar mailin içinde buldum tekrar görüntü aldım. Sen aynı kişi oldugumu iddaa ediyorsun ya 2 ay önce kendime kod satmaya calısıyordum Sag alt köşedeki tarihlere dikkat edelim.

Yazık senin gibilere acıyorum. Birde yazısmamız yok adam bana o kişisin diyor. Allah seni bildiği gibi yapsın. Yeterince günahımı aldın sagol:)

Şimdi önce benden, daha sonra forumdaki üyelerden özür dilemeni bekliyorum. Hadi bakalım şimdi diyebilecek ne bulacaksın merak içerisindeyim..

Mücahit sende cok sagol arkamda olan sen oldun. Beni en iyi tanıyanlardan biride mücahhittir ve o kişiyle uzaktan yakından alakam olmadıgını en iyi bilende odur..

Tekrar söylüyorum. Çok şükür bu zamana kadar kimsenin üç kuruşunda gözüm olmadı buna ihtiyacımda yok Allah'a şükür.. Bana burada iftira atan, emin olmadığı şeyi eminmiş gibi söyleyenleride Allah'a havale ettim..

Şimdi buyursun istediği kadar alıntı yapsın meydanı kendisine bırakacağımı düşündü herhalde beni diğer atıp tuttugu elemanlarla karıştırdı sanırım. Çok üzülüyorum böylelerine Allah yardım etsin

Tamam kardeşim bunu yayınlaman daha önce yazdığın tüm mesajlara bedel, bu resimleri daha önce yayınlasan bu kadar üstüne gelinmezdi. hasan-halit yılmaz konusundaki hassasiyetlerimizi dikkate al çünkü onun yüzünden suçsuz birkaç kişinin adı dolandırıcıya çıkacaktı yönetim müdahele etmeseydi (nitekim seni de dolandırmaya kalkmış).

Daha önce yayınlama imkanım yoktu. Mücahitlede görüştüm. Yeni ameliyatlıyım ve bilgisayarımın ekranı kırıktı sırf bunun için sabah 6 da kalktım yaptırayım da su görüntüleri alayım diye (Şimdi ekranı kırık bahane diyende olacak üç dört hafta önce konusunu acmıstım ekran kırıldı ne kadara yaptırabilirim vs diye)

Hocam sen burada aktif bir üyesin, kendini bilmeyen birinin iddasıyla (elinde benimle konusması bile yok) inanman ve beni yargılaman benim zoruma gitti.. Kim ne derse desin umrumda degil. Çok şükür alnım ak..

Şimdiye kadar alışverişlerde önce para ödedim sonra kod/cek aldım. Satarkende hep önce kod/hesap verdim sonra ödeme aldım. Aksini iddaa eden kimse olamaz. Birtane olumsuz referansım var ve oda cok uzun hikaye ona aitte ekran görüntülerim var. sahıs yalan söylüyor. kaldı ki ben öyle birşey yapsam neden referans göndereyim..

Ben bu halimle sabahın köründe kalktım. Sırf bu emin konusmalar icin, gunah almalar için.

o sahısın ne oldugunu biliyorum. o zamanda ekran görüntüsünü sorunlu alısveriste paylasmak icin aldım ve paylastım onuda bulursam ekleyecegim en kısa sürede..

• 200/20 10 Ağustos'a kadar geçerli Tekzen.com.tr de geçerli iş bankası kodu bedava. Kodu alıp birilerine satmaya çalışmayacak arkadaş özelden ulaşırsa yardımcı olurum :)

• TÜM CİNEMAXİMUMLARDA .3D ,2D VE İMAX'tA GEÇERLİ. GÖZLÜK DAHİL .

FİYAT : 6 LİRA
    STOK: 40 ADET

skt : 31.12.2015
    ÖDEME: enpara,yapıkredi,ziraat, teb
    pmlerinize EN GEÇ 15 dk içinde cevap verilir.
  • TRENDYOL.COM da geçerli 20/75 indirim sağlayan hesap 3 TL dir. (S.K.T:31.07.2015)
    HIZLIAL 500/50 indirim kodu 10 tl (S.K.T:31.08.2015)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Morhipo sezonda 100/20 indirim 5 tl

Kargo bedava ile birleşir...
    Hipo paracıkla birleşir...
  • #Durum : Online

#3D VE İmax CİNEMAXİMUM %100 Geçerli Kod Bulunur

#Tüm Türkiyede Geçerlidir

#Zorlu, İstinye Park, Kanyon'da Geçerlidir

#Ödeme #Paypal ve #Enpara ile alınır

#Paypal (Oncelikli Tercihimdir aile ve arkadaş şıkkını işaretleyiniz gönderim yaparken)

#[Son Kullanma Tarihi 31 Ekim 2015]

***Fiyat 10 TL.***

Hatasız PNR Kod

#İstisnalar Hariç Devamlı Online Halindeyim PM Lerinize Kısa Sürede Dönüş Yaparım ve Alışverişi En Kısa Sürede %100 Güvenli Bir Sekilde Gerçekleştirilir

#önce ödeme sonra kod verilir. güven problemi olan olan PM atmasin.
    #Ödeme Alınmadan Hiçbir Şekilde Alışveriş yapılmayacaktır.
    [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

! İyi forumlar dilerim.

• MORHİPO 10/25(Tüm ürünlerde geçerli) çek Hesap = 4 TL

7 adet MORHİPO 10/25(Tüm ürünlerde geçerli) çek içeren Hesap = 24 TL

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Modagram 30/100 indirim içeren hesap = 2 TL ya da Avantajix'e ücretsiz (pazarlık yok)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trendyol 20/75 İndirim İçeren Hesap = 3 TL ya da Avantajix'e ücretsiz

Trendyol 25/75 İndirim İçeren Hesap = 7 TL

Nuvo başvurunuza referans olunur( Her 2 taraf da 25 tl kazanır, pm atın lütfen)

Pazarlık mesajlarına cevap verilmeyecektir
    Ödeme: PAYPAL,ENPARA,NUVO,HSBC,TEB

• CİNEMAXİMUM FİYATLAR DÜŞTÜÜÜÜÜÜÜÜ

3D İMAX DAHİL Cinemaximum Tek Kişilik Sinema Bileti: 8 TL (SKT: 1 KASIM 2015)

* Tüm Cinemaximum sinemalarda geçerlidir.
    * Dijital kodlar 01.11.2015 tarihine kadar geçerlidir.
    * Dijital kodlarınızı cinemaximum gişelerinde gişe yetkilisine vererek ,sinema biletinizi temin edebilirsiniz.
    * Bilet tek kişi için geçerlidir.
    * 3D VE IMAX sinema biletine dahildir.
    * Bileti,haftaiçi veya hafta sonu seanslarında kullanabilirsiniz.
    * Seans süresince 3D Gözlük kullanımı bilete dahildir.

Not:Nuvoya üye olmak isteyenlere referans gönderilir. 25 er tl kazanırız.Hızlı iletişim için watsap veya mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Tel isteyebilirsiniz.

Ödeme: Enpara İş Bankası Paypal TEB NUVO

• HEPSİBURADA 75/25 Hesaba tanımlı çek 12 TL

Hesap işlem sonrası geri alınacaktır.
  • ALINIK HB 250/50 İNDİRİM

ALINIK YEMEKSEPETİ

Nuvoya üye olmak isteyenlere referans gönderilir. 25 er tl kazanırız

• bavul.com da bütün uçak biletide dahil bütün alışverişlerde geçerli
    2 adet 50 TL kupon
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N3F3RTARI

quote:

Daha önce yayınlama imkanım yoktu. Mücahitlede görüştüm. Yeni ameliyatlıyım ve bilgisayarımın ekranı kırıktı sırf bunun için sabah 6 da kalktım yaptırayım da su görüntüleri alayım diye (Şimdi ekranı kırık bahane diyende olacak üç dört hafta önce konusunu acmıstım ekran kırıldı ne kadara yaptırabilirim vs diye)

Hocam sen burada aktif bir üyesin, kendini bilmeyen birinin iddasıyla (elinde benimle konusması bile yok) inanman ve beni yargılaman benim zoruma gitti.. Kim ne derse desin umrumda degil. Çok şükür alnım ak..

Şimdiye kadar alışverişlerde önce para ödedim sonra kod/cek aldım. Satarkende hep önce kod/hesap verdim sonra ödeme aldım. Aksini iddaa eden kimse olamaz. Birtane olumsuz referansım var ve oda cok uzun hikaye ona aitte ekran görüntülerim var. sahıs yalan söylüyor. kaldı ki ben öyle birşey yapsam neden referans göndereyim..

Ben bu halimle sabahın köründe kalktım. Sırf bu emin konusmalar icin, gunah almalar için.

o sahısın ne oldugunu biliyorum. o zamanda ekran görüntüsünü sorunlu alısveriste paylasmak icin aldım ve paylastım onuda bulursam ekleyecegim en kısa sürede..

Ben hiçbir şuçlamada bulunmadım fakat şüphelendim açıkcası hasan-halit yılmaz mısın diye, neyseki kayıtların varmış da yayınladın. Forumda birkaç sinek var işte mide bulandırıyor malesef, bu dolandrıcıları temizlersek böyle sorunları da yaşamamış oluruz. (Geçmiş olsun bu arada).

• Fenerbahçe - Shakhtar maçına passolig

Migros tribün alt

Fiyat 250 tl

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    hadi bunu karıştırdım seni o sandım ama şöyle bir gerçek var,
    b_berkay senin eski üyeliğin miydi değilmiydi?
    neden ban yedi?

hadi bunların cevabını da bekliyoruz senden yardır bakalım

isimler farklı olsa da kafa yapınız aynı, 3-5 çek satıp güven kazanıp son dakikada voleyi vurup milleti dolandırıp kaçmak
  • alınık hepsiburada 75/25 indirim çeki
  • Elime bir adet daha n11.com 200/40 indirim kuponu geçmiştir. Kosullar için dukkanimdaki ilanı inceleyiniz. Fiyat 10 tl arklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GİTTİGİDİYOR 100/20 TL ÇEK TANIMLI HESAP 6 TL

HEPSİBURADA 100/25 TL ÇEK TANIMLI HESAP 8 TL

PAZARLIK MESAJLARINA DÖNÜŞ YAPILMAYACAKTIR.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.