Şimdi Ara

Casper Nirvana C7D 5. Nesil Core i7 ve GT840m (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

" Casper Pişmanlıktır.."

Ayrıca Mesut Çeviği 3-5 yıl önce severek takip ederdim..Çünkü tarafsız ve ne ise onu söyleyen birisiydi..Ama şimdi

Casper in tanıtım müdürümü olmuş nedir..Artık hiç inandırıcı gelmiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPelerinliAdam

quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

2000 liranın altında olursa satabilir. hatta 1899 lira çok güzel olur.

1900 olsa kimsenin gücü yetmez zaten, bencede 1899 olmalı...

Bu nasıl bir şartlanmışlıksa...

sen 1900 den al o zaman.
  • Yıl 2015 olmuş hala kasayı açınca garanti gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kasada iyi fiyatlı bir i5 işlemci daha çok satar.

• Beyler cidden ayıp bunu mu öneriyor dh tüketiciye bu bilgisayarın çöp olduğu gerçeğini göz ardı etmeyin casper adam gibi ekran kartı kullanmak yerine kötüyü daha kötüye götürüp batarya çıkarmayı zorlaştırıyor.
    Eğer kısa zamanda pilinizi çöpe atmak istemiyorsanız her fırsatta pirizden pilsiz elektrik almanız lazım.
    Ssd cabası.

• Casper almayın aldırtmayın ciddi manada çok dandik bir malzemeye sahip o dandikliği her an hissediyorsunuz :)

• bende bu 3sene önce mi ne çıkan ultrabook var CBA. Aldığımdan beri 1 kere dışında hiç sorun yaşamadım o sorunda benim biraz sert açıp kapamamdan dolayı alt kapağın vidası çıkmıştı kapak açılmıştı o kadar.

• uzun bir süredir casper kullandım ve hiçbir sorun görmedim aksine çok iyi bir durumda hala. Bilgisiyarınızı paldır küldür ve önemsizce kullanırsanız zaten kötü bir duruma gelir. Casperı çoğu kişi beğenmiyor ama aksine çok iyi.

• gerçekten casper pişmanlıktır. 2 ay önce bir bilgisayar aldım resmen bana kapak oldu, servise gidiyo geliyo sürekli, KESİNLİKLE CASPER ALMAYINIZ

• Güncel.
  • bende de var aynısından ama siyah ekran problemi veriyor ve kısayol tuşları çalışmıyor kapatıp açmadan düzelmiyo driver güncel değildir belki dedim ama anakartının driverını casperın kendi sitesinde yoktu c700 dışında driverlar var ama c700 yok

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.