Şimdi Ara

Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.341
Cevap
372
Favori
495.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hipermarketler içinde en müşteri düşmanı, en soğuk, en sevimsiz olanı carefour. carefour'dan temel gıda maddeleri hariç birşey almak baş ağrıtır
  • quote:

Orijinalden alıntı: jerryyyy

hipermarketler içinde en müşteri düşmanı, en soğuk, en sevimsiz olanı carefour. carefour'dan temel gıda maddeleri hariç birşey almak baş ağrıtır

temel gıda bile mümkün merteba aqlmamak lazımçok sıkışmadıkç.a
  • quote:

Orijinalden alıntı: furza

Adamlar tabletimi göndermedi, tablet parası kadar zarar ettireceğime and içtim. Kapıda ödeme 1000 TL ilk sebze meyve siparişi verdim. Bugün aradılar sipariş hazırmış. Kapıdan döndüreceğim onları. Ben de stokta para kalmadı deyip geri göndereceğim. Bakalım güzel mi oluyormuş..

Acımasızca ama güzel.

Gelen eleman yukarı taşımadan, yöneticilerine notunla birlikte iptal etmen daha efektif olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furza

Adamlar tabletimi göndermedi, tablet parası kadar zarar ettireceğime and içtim. Kapıda ödeme 1000 TL ilk sebze meyve siparişi verdim. Bugün aradılar sipariş hazırmış. Kapıdan döndüreceğim onları. Ben de stokta para kalmadı deyip geri göndereceğim. Bakalım güzel mi oluyormuş..

yaptınız mı hocam
  • 1-2 nisandaki insert i bekleyeceğim gibi duruyor
    Ne tuzlu marketmiş karfur?!
  • 21 mart gecesi için olan kampanya sadece webe özel mi arkadaşlar?
  • Carrefour Continent iken bir devrim yapmıştı Türkiye'de, müşteri memnuniyeti ve iadesi konusunda harika bir markaydı. Birçok şehirde neredeyse ilk AVM mantığını getirdiler. Carrefour diyince aklıma hep, kocaman marketler ve muhteşem fırın bölümü gelir. Sanırım yayılmacı politikayla marketler zincirine dönüşme işine girince bozdular. Evimin dibinde Şok, Bim, A101, Kipa, Migros ve Carrefour var. Hatta en yakınları Carrefour, sadece 21.00'dan sonra sigara alacağım zaman tercih ediyorum. Çakışanlar çok suratsız, Hijyen ve fiziksel şartlar sıfır, etiket fiyatları asla kasayla tutmaz hep yüksek çıkar, durumu anlatınca da unutmuşuz kusura bakmayın muhabbetleri.

• westberlin kullanıcısına yanıt
    Carrefour'da hep bana mı denk geliyor diyordum?Demek ki, reyon fiyatıyla kasa fiyatının tutmaması tüm Carrefour'ların en büyük özelliklerinden biriymiş.
  • Artık o kadar çok alıştım ki kasada fiyat yüksek çıkınca elemanları gönderip gidin bakın etikete diyorum gerçekten çok can sıkıcı bir durum bu..
  • Fırsattan çok carrefour sa şikayet konusu olmuş.
  • Herkes şikayet etmiş . Eski iş yerindeyken sokaktaki kedilere mama falan alırdım Carrefour'dan. 1 TL'lik mamalarına bayılıyordu bizim kediler .
  • bu karfur gurmeleri ne için yaptılar acaba acayip pahalı

• güzel indirimler oluyor arada.
  • bu ara fırsat yok galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

1-2 nisandaki insert i bekleyeceğim gibi duruyor
    Ne tuzlu marketmiş karfur?!

Efsane 1 nisan; 2016 da miydi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

bu ara fırsat yok galiba.

https://www.carrefoursa.com/tr/nescafe-gold-100-g-p-30099175
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

bu ara fırsat yok galiba.

https://www.carrefoursa.com/tr/nescafe-gold-100-g-p-30099175

iyiymiş teşekkürler.

• Yahu bu tuvalet kağıtları ne ara bu kadar ateş pahası oldu. Selpak 32'li paket 44,90'dan 37,50'ye düşmüş.
  • Gilette mach 3 Turbo 5+1 16,25 tl olarak gördüm bugün

Gilette traş bıçaklarında %50

Ariel ve Persil sıvı deterjanlarda %30 indirim vardı

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.