Şimdi Ara

CA Supo > DC sanmak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
2.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

sen kendine cevap verirsen bende vermeyi düşünüyorum
    bende kendimin gelmesini bekliyorum. inşallah kısa sürede gelir.
  • kendim burda ama bana cevap vermiyor engelledi herhalde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 4 Eylül 2018; 13:41:5 >
  • quote:

Hocam adam ss de nedemiş yahu Cas'ı 1'e koymuş yazık valla since ile akrabalığı vardır bir sor istersen
    işin daha komiği cas ı 2 yapmaya gönlu elvermemiş onun icin primal monitoru 0 yapmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batman döver bunları
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavenLife

batman döver bunları
    Batman reyizdir. Hazırlıklıysa alayına kayar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bi cevab yazıyım.

Cas.in hikayesi ve kendisi yok edilemez bu cr de geçip saten yok edilemez olduğu

Grant morrison superman i dc evreninin jesus u ilan ettiği için plot manipülasyon gücünü kısıtlamaz

Süpermeni çok ayrı.biyerde tutuyor kendisi insanlığı asla yüz üstü birakmiycaginindan bahsediyor

Buyuzden plot gücünü sınırlamaz

The writer in tier ı saten absolutely infinite yani gücüde absolutely infinite olması gerekiyor

High outverse ya kadar tek atabilir cas in plot manip gücü cunki sınırsız

Absolutely infinite tier e sahib Yazar in plot manipülasyon gücü Ne hyperversal diyenleri gördüm ben ahhdhahs

Ayrıca empty hand konusuna gelince

Empty hand insanları okuyucuları temsil ediyor yani empty hand aslında sensin benim

Presence lucifer ile bir diyalogunda ben sonsuzum ama ben bile başka güçler tarafından şekillendirildim demiştir

Yani benden güçlü kişiler var demiştir

Burda ilk başta ben primal monitör veya yazardan bahsediyor sanmistim ama bazı geek bilirkişileri

Insanlardan bahsediyor demişti yani otomatik olarak empty hand presenceden güçlü oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: since2002

Ben bi cevab yazıyım.

Cas.in hikayesi ve kendisi yok edilemez bu cr de geçip saten yok edilemez olduğu

Grant morrison superman i dc evreninin jesus u ilan ettiği için plot manipülasyon gücünü kısıtlamaz

Süpermeni çok ayrı.biyerde tutuyor kendisi insanlığı asla yüz üstü birakmiycaginindan bahsediyor

Buyuzden plot gücünü sınırlamaz

The writer in tier ı saten absolutely infinite yani gücüde absolutely infinite olması gerekiyor

High outverse ya kadar tek atabilir cas in plot manip gücü cunki sınırsız

Absolutely infinite tier e sahib Yazar in plot manipülasyon gücü Ne hyperversal diyenleri gördüm ben ahhdhahs

Empty hand insanları okuyucuları temsil ediyor yani empty hand aslında sensin benim

Presence lucifer ile bir diyalogunda ben sonsuzum ama ben bile başka güçler tarafından şekillendirildim demiştir

Yani benden güçlü kişiler var demiştir

Burda ilk başta ben primal monitör veya yazardan bahsediyor sanmistim ama bazı geek bilirkişileri

Insanlardan bahsediyor demişti yani otomatik olarak empty hand presenceden güçlü oluyor..
    şu yorumu gören arkadaşlar hemen o konudan uzaklaşsın. yazdığı yazı yalan,yanlış ve varsayımdan oluşan bir yazı

• He he yalan yanlış kro

• quote:

şu yorumu gören arkadaşlar hemen o konudan uzaklaşsın. yazdığı yazı yalan,yanlış ve varsayımdan oluşan bir yazı

Alıntıları Göster
    Nerden biliyosun ?

Grant morrison açıklamaları kabul niye görülmüyor bu forumda onu anlayamadım.
  • since2002 kullanıcısına yanıt
    seni zaten tüm çr bölümü tanıyor
  • yazıyı okursan anlarsın

grant morrison açıklamasını kabul etmiyoruz diye bir durum yok. grant morrison kendi şahsi fikrini kabul etmiyoruz.
  • Hayır yani yazdığımda en ufak yanlış bir bilgi varsa ispatlasın sen halkıymışsın diyim

Süpermenin hikayesi yok edilemez olduğu saten mandrak vs cas hikayesinde söylüyor çr de geçiyor yani

Öbur yazdiklarimdada.bir yanlışlık yok.

.s

• since2002 kullanıcısına yanıt

g morrison açıklamasında empty hand'In okuyucuları temsil ettiği söylenmiyor okuyucuyu temsil ettiği söyleniyor yani tekil.

en güçlü özellikte plot manipülasyon değildir
  • quote:

yazıyı okursan anlarsın

grant morrison açıklamasını kabul etmiyoruz diye bir durum yok. grant morrison kendi şahsi fikrini kabul etmiyoruz.
    Okudum zaten. Grant morrisonun açıklamaları işte ?

Bak bir karakter yazıp çizdiğini düşün. Şimdi onun hakkındaki bilgileri sen mi bileceksin yoksa senin çalıştığın şirket mi daha iyi bilecek ?
  • quote:

g morrison açıklamasında empty hand'In okuyucuları temsil ettiği söylenmiyor okuyucuyu temsil ettiği söyleniyor yani tekil.

en güçlü özellikte plot manipülasyon değildir
    Ne farkeder ? Hangi okuyucudan bahsettiğinimi tartışıcaz burda ? Bizden bahsediyor işte.
  • öyle açıklamadıki g morrison

şirket daha iyi bilir. ayrıca g morrison kendi fikrini belirtiyor yani öznel nesnel değil. stan lee'nin thor ve hulk açıklamasını da saymıyanlar var ?
  • tekik çoğul ilişkisi var. okuyucalar diyince hepimizden bahsedir okuyucu denilince sadece 1 kişiden bahsedilir. g morrison empty hand okuyucuyu temsil ediyor dedi okuyucuları değil
  • Abi bu çocuk cidden sorunlu ya :D morrison ign.com da verdiği röportajlarda empty hand in

Okuyucuları insanları temsil ettiğini söluyor :D

• Tekil çoğul ilişkisi mi var ahdhhahdhahha koptum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.