Şimdi Ara

C2'den Görüp Hoşlandığım Kız (Bol Ss & Evini Buldum) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
5
Favori
6.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende birkeresinde metro turzim servis aracı ile evime giderken yanımda oturan hanımefendi ilgimi çekmişti. Servis aracından inmeye 1-1.5 dk kala bir şekilde bi muhabbet çevirip ismini ve okuduğu okulu öğrenmiştim.

Elimdeki tek veri, Kızın ismi, Atıyorum Meltem bide okuduğu okul bilmemne bilmemne üniversitesi.

Eve gidince hiç öyle uğraşacağımdan veyahut birşey yapacağımdan değilde, Acaba bulabilirmiyim, yapabilirmiyim lan diye düşünüp işe koyulmuştum.

Yanlış hatırlamıyorsam 1 saat içerisinde ulaşmıştım. Önce okulun öğrenci listelerine ulaşmıştım birşekilde.Sonrasında bunları süzgeçleyerek yanlış hatırlamıyorsam 27 tane aynı isimdeki insana ulaşmıştım. Ondan sonrada aradığım kişiyi bulmuştum. Fakat eklemedim bile. Sadece merak acaba ulaşabilirmiydim :))
  • TERBİYESİZ SAPIK

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri egmye falan gitsin bu herif kizla yuzlesir korkutur oldurur sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karısız Bela

Biri egmye falan gitsin bu herif kizla yuzlesir korkutur oldurur sonra.

Yazık la , Vallaha yazık.
    2017 yılında yaptığınız hareketlere bakın , ulan sanki kızı takip ediyorum ne bu hakaretler ?
    Hoşuma giden kızla yüz yüze tanışmak istiyorum altı üstü , sanki 7/24 peşindeyim de yok işte sapık , kellesi alınsın vs.
    Ayıp be kardeşim , bi kız olsanız size de günlerce en az 20 erkek yazsa siz de umursamazsınız , önemli olan o diğer 19 erkekten ayrılmak.

Şimdi ben , kızla yüz yüze tanışmak istiyorum diye sapığım öyle mi ?
    Tamam takınıtılı biriyim haklısınız da sapıklık ne alaka olm , dedektiflik hoşuma gidiyo ben de kızlara böyle yaklaşmaya çalışmayı seviyorum.
    Gidin EGM'ye bildirin bakalım size ne diyolar , kızın kendisi şikayet etmesi lazım o da benden rahatsız olursa ki daha hiç karşılaşmadık bile.
    Sadece 1 kere karşılaşıcaz o da istemezse cevap vermez çeker gider , ben de döner arkamı giderim.

Size noluyo la ?

Şimdi siz sağa sola fotoğraflarımı da asarsınız bu sapığı gördüğünüz yerde linç edin diye.

UMUMRUMDA BİLE DEĞİL , Buraya konu açıyorum çünkü hem aklınıza gelen daha ilginç fikirleri verin hem de hep beraber kızların buna tepkisi ne olur öğrenelim diye.

Ama Yobazların ülkesi Türkiye'de Sapık damgası yemem gayet normal , güzelim ülkemin içine ettiniz %51'lik KISIM!

• quote:

Orijinalden alıntı: Gray Hat Ghost

quote:

Orijinalden alıntı: Karısız Bela

Biri egmye falan gitsin bu herif kizla yuzlesir korkutur oldurur sonra.

Yazık la , Vallaha yazık.
    2017 yılında yaptığınız hareketlere bakın , ulan sanki kızı takip ediyorum ne bu hakaretler ?
    Hoşuma giden kızla yüz yüze tanışmak istiyorum altı üstü , sanki 7/24 peşindeyim de yok işte sapık , kellesi alınsın vs.
    Ayıp be kardeşim , bi kız olsanız size de günlerce en az 20 erkek yazsa siz de umursamazsınız , önemli olan o diğer 19 erkekten ayrılmak.

Şimdi ben , kızla yüz yüze tanışmak istiyorum diye sapığım öyle mi ?
    Tamam takınıtılı biriyim haklısınız da sapıklık ne alaka olm , dedektiflik hoşuma gidiyo ben de kızlara böyle yaklaşmaya çalışmayı seviyorum.
    Gidin EGM'ye bildirin bakalım size ne diyolar , kızın kendisi şikayet etmesi lazım o da benden rahatsız olursa ki daha hiç karşılaşmadık bile.
    Sadece 1 kere karşılaşıcaz o da istemezse cevap vermez çeker gider , ben de döner arkamı giderim.

Size noluyo la ?

Şimdi siz sağa sola fotoğraflarımı da asarsınız bu sapığı gördüğünüz yerde linç edin diye.

UMUMRUMDA BİLE DEĞİL , Buraya konu açıyorum çünkü hem aklınıza gelen daha ilginç fikirleri verin hem de hep beraber kızların buna tepkisi ne olur öğrenelim diye.

Ama Yobazların ülkesi Türkiye'de Sapık damgası yemem gayet normal , güzelim ülkemin içine ettiniz %51'lik KISIM!

Tam bir sapik gibi konustun

• hacı bundan yıllar önce bende aynı senin gibi ajandım.kızın tüm soyağacını indirmiştim.kızın bilmediği akrabalarını ben listelemiştim ve kızında bundan haberi oldu.sonra kız korktu benden ve soğudu.sana tavsiye girme o işlere doğal ol.bi program buldum kıza foto yolladım sonra kız o fotoyu açtı masaüstündeki bütün dosyaların adlarını gördüm böylece yıllar oluyo en az 10yıl.kızın bankayla ilgili bi dosyası vardı orda.kıza söyledim o zaman ergeniz etkiliycez sanıyoz ama ters etki yaptı çok korktu kız.sana tavsiye ajanlık yapıyosanda sakın haberi olmasın ve abartma.kızın adres ev tel alayını elde etmiştim ben ama dediğim gibi hepsi eksi etki yaptı. kaybedersin kızı söyliyim sana

• kızın tüm soyağacı hepsinin tc kimlikleri ve adres telefonları neler neler alayı elimdeydi.kızın nüfusa ilk kayıtlı dedesi falan.1880yılındaki deden şuymuş diyorum lız şok ben sanıyorum ki etkiliycem.ne günlerdi yaw :))

• Bu konuyu nasıl kaçırırım abi neler olmuş neler allah aşkına aktif et 10 dakikaligina çok merak ettim sıkıntıdan patlayacağım sonra tekrar silersin

• quote:

Orijinalden alıntı: em2018

hacı bundan yıllar önce bende aynı senin gibi ajandım.kızın tüm soyağacını indirmiştim.kızın bilmediği akrabalarını ben listelemiştim ve kızında bundan haberi oldu.sonra kız korktu benden ve soğudu.sana tavsiye girme o işlere doğal ol.bi program buldum kıza foto yolladım sonra kız o fotoyu açtı masaüstündeki bütün dosyaların adlarını gördüm böylece yıllar oluyo en az 10yıl.kızın bankayla ilgili bi dosyası vardı orda.kıza söyledim o zaman ergeniz etkiliycez sanıyoz ama ters etki yaptı çok korktu kız.sana tavsiye ajanlık yapıyosanda sakın haberi olmasın ve abartma.kızın adres ev tel alayını elde etmiştim ben ama dediğim gibi hepsi eksi etki yaptı. kaybedersin kızı söyliyim sana

Geçen sene bu yaptığının çok benzerini yaptım , akrabalarının Tc numarasından kızın telefon numarasına kadar habersiz elde etmiştim hatta buraya konu açıp kıza linkini attım sonra benim kim olduğumu öğrenmek için 3 ay konuştu , aslında farklı planlarım vardı ortaya cikmiycaktim da kız beni ketenpereye getirdi en sonunda kim olduğumu söyletti şuan da da nişanlandı.

Konuya baktıkça kahkaha atıyorum

Özledim yaw çok eglenceliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 21 Kasım 2017; 0:43:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lesfleursdumal

Bu konuyu nasıl kaçırırım abi neler olmuş neler allah aşkına aktif et 10 dakikaligina çok merak ettim sıkıntıdan patlayacağım sonra tekrar silersin

Pm'den farklı bir konu linki atıyorum oraya gel.

• olay ne lan

ss falan var mı ilk mesajı merak ettim yorumlar efsane
  • Gray Hat Ghost kullanıcısına yanıt
    Burda sana sapık diye yazanların çoğu dısarıdakı kadını düsünüp tatmin olan insanlar
  • Bu ne yahu ben hayatımda böyle bir sapıklık görmedim !

• quote:

Orijinalden alıntı: kendi0

Bu ne yahu ben hayatımda böyle bir sapıklık görmedim !

He he

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.