Şimdi Ara

C&C Red Alert 2 Map Yapma Editor (FinalAlert)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Red Alert 2 nedir nasıl bir oyundur anlatmama gerek yok bilen bilir. Bu saatten sonra da bilmeyenler ısınamaz oyuna zaten Aklıma geldi kullanmıştım bu programı paylaşayım dedim. Programımızın adı FinalAlert. The sims oynar gibi map yapabilirsiniz güzel bir program. Alıştıkdan sonra rahat yaparsınız. Hayal gücünüze göre mekanlar hazırlarsınız artık. Detaylar anlatım ve linkler bu sayfada >>>
    LİNK

C&C Red Alert 2 Map Yapma Editor (FinalAlert)

• Paylaşım için Teşekkürler ,işimize yarayacak...Red Alert 2 multiplayer oynarsanız bekleriz..buradan: https://forum.donanimhaber.com/red-alert-2-yuri-multiplayer-oynuyoruz-resimli-anlatim--126361737

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 10 Mayıs 2018; 3:17:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sefer33 kullanıcısına yanıt
    Gecen yillarda gelmistim discorda. Bir kac el attik oyle. Ben kotuyum pro degilsiniz degilmi yok degilim noobum normalim falan diyorlar savasa bi giriyoz adamlar pro. Yalan soyluyor cogu kisi karsisina kolay adam ariyor kazanmayi garantileyip zevk almak icin. O yuzden ozellikle 1v1 lere sicak bakmiyorum. Ama bu yaz yine bakiyim bi ortama :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akşamları 3v3 , 4v4 yapıyoruz...prof değiliz,zevkine oynuyoruz..gelebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 10 Mayıs 2018; 14:05:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sefer33 kullanıcısına yanıt
    Adam prof degilim dedi ilk oyunun 5. Dakkasi ulkeme gelmis pilbox kuruyor ana binasini getirmis :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.