Şimdi Ara

Bütçeye Göre Cihaz Tavsiyeleri [MART 2022] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.608
Cevap
75
Favori
267.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yardımınıza ihtiyacım var.3-4k arası telefon arayışındayım redmi note 9 pro ve galaxy m31 s gözüme takıldı 9 pro arka kamera toz alma şikayeti çok fazla galaxy m31 s de hiçbir artı yok telefon 2 buçuk saatte tam şarj oluyor.Siz ne tavsiye edersiniz ne almak lazım.

• yaneolacaagdi Y kullanıcısına yanıt
    Hocam 4G veri paylaşan cihaz sürekli veri paylaşımından dolayı ısınır yorulur pil konusunda problem çıkarır. Bu açıdan düşündünüz mü acaba?
    Benim fikrim pil kapasitesi oldukça büyük bir cihaz tercih edin. Bu senaryoda Realme 5i mantıklı bir seçenek olacaktır diye de düşünüyorum.
    Gerçi bu fiyatlara çıktıkça insanın telefonu kaydettiresi de geliyor da neyse.
    Ayrıca tabletler neyse de saatler ile taşınabilir internet açabilmek mümkün müdür? Bundan emin değilim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ufukçevik U kullanıcısına yanıt
    Hocam M51 hariç M serisinden uzak durmakta fayda var. İlk tercihiniz Qualcomm Snapdragon S7xx çipsetli bir orta segment cihazdan yana olsa daha iyi olacaktır.

Bu arada ben Redmi Note 9 Pro kullanıyorum ve kamerada tozlanma sorunu yaşamadım.

• High Sierra kullanıcısına yanıt
    Merhaba. E ticaret işine atılacağım. Genel olarak instagram üzerine yoğunlaşacağım. Telefon kısmını çok önemsiyorum hemen hemen sermayemin yarısını vereceğim. İos ile instagramın kamera da uyumluluğunu biliyorsunuz. Şuan da iPhone 6s kullanıyorum. Sırf bunun için tercih edeceğim. Fakat bana derseniz ki bak bırak uyumluluğunu felan şu telefonu al düşünebilirim. Bütçem şuan da 7.000₺.

• egzotikceo E kullanıcısına yanıt
    Hocam doğru bir noktaya değindiniz ne demek istediğinizi de gayet iyi anladım.

Mümkünse telefonunuza Akakçe uygulaması indirin iPhone 11'i aratın uygulama içinde ve kalbe tıklayın. Muhtemelen bu özellik için üyelik isteyecek sizden. Üye olun. Bu ürünü kalpleyin. Bu sayede türlü türlü siteler arasında anlık bir indirim yaşanırsa telefonunuza anlık bir bildirim ulaşacaktır.

Aynı şekilde donanım haberin yardımsever kullanıcıları bu tür sıcak fırsatları adını söylediğim başlık altında paylaşıyor kontrol etmenizi öneririm.

Bu saatten sonra ancak BF indirimi falan yakalayıp bahsettiğiniz bütçede 11'i yakalarsınız. iPhone 12 Mini bile 10k TL ile geldiğine göre zaten 12 serisi hayal. iPhone 11 serisinde iPhone 11 çok mantıklı bir model.

Hocam sizin almanız gereken model daha doğrusu direkt 11. Başka bir modelle ilgilenmenize gerek yok diyorum ben.

• Selamlar. Sizce M51 mi yoksa malum yollardan Mi 10t mi almalı? M51 iyi özelliklerine rağmen biraz kaba gibi. Mi 10t hem çok yakışıklı hem de 865 işlemci insanın aklını çeliyor. Her ne kadar LCD olsa da incelemelerde gayet iyi olduğu söyleniyor. Daha önce Xiaomi kullanmadım, bazı kullanıcıların yazılım sorunlarından şikayetçi olması da aklımı karıştırdı.

Şeklinde 10t konusuna sordum ama cevap alamadım. Garantili m51 ile garantisiz 865 işlemcili 10t arasında kaldım kısacası. Bu fiyat seviyesinde başka öneri varsa dinleyebilirim. Gerçi epey araştırdım ama gözümden kaçan modeller olabilir.

• Hocam size özel mesaj üzerinden cevap vereceğim. Bakabilirsiniz.

tesekkurler yanit icin, evet o isinma problemini hic dusunmemistim. Malesef Apple watch icin sim destegi yokmus. Geriye buyuk bataryali uygun bir telefon secenegi ya da ucuz bir ipad veya iphone6 almak kaliyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaneolacaagdi -- 21 Kasım 2020; 15:50:59 >
    Teşekkürler

• Hocam sizin onerinizle eşime güzel bir tlf almıştım, şimdi kendim için öneri istiyorum
    Realme 5i 2 bin TL gözüme kestirdim yada bu fiyat aralığında ne önerirsiniz
    Eşime tecno Canon 12 almistik cok ıyı aslında ama benim aldığım fiyattan neredeyse iki katı olmuş
    Oyun oynamıyorum sosyal medya da akıcı olsun yeter bana tabı uygulamalarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamer sipsak -- 21 Kasım 2020; 20:44:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Hocam size özel mesaj üzerinden cevap vereceğim. Bakabilirsiniz.

Teşekkürler üstat. Sms onayım olmadığı için e-postaya gelen kısmından özel mesajı yarıya kadar okuyabildim. Mi Note 10 Lite öneriyorsunuz yanlış anlamadıysam. Aslında ilk tercihim oydu ama Mi 10t'nin fiyatının belli olmasını bekledim. Çünkü üst düzey bir işlemciye sahip telefon alıp birkaç sene sorunsuz kullanmak istiyorum.

Sorumu garanti kapsamında şöyle değiştiriyorum o halde   : 4999 tl Mi 10t için değer mi? Bu işlemciye sahip bu fiyata başka cihaz da gerçi.

• Gediklii kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış anlamışsınız 10t Pro'yu düşünmenizi önermiştim ben.

10t de keza mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Hocam yanlış anlamışsınız 10t Pro'yu düşünmenizi önermiştim ben.

10t de keza mantıklı.

Teşekkürler  

• Merhabalar;

6 yıldır kullanmış olduğum LG G4c modeli telefonum birkaç gün önce terk-i diyar eyledi. Maddi olarak da hazırlıksız yakalandığım bir dönem oldu. Haliyle bütçem kısıtlı.

Telefonu bu kadar uzun süre kullanabilmemin birkaç sebebi var. Bunlar; oyun oynamamam, telefonla sık vakit geçirmemem, yalnızca wapp-youtube-spotify-twitter gibi mecraları ve mesleki birkaç uygulamayı kullanmam diyebilirim. Bir sürü telefon markası ve modeli var. İhtiyacım olmadığından haliyle bunca zamandır piyasada ne olup ne bittiğinden haberim olmadı. Bundan dolayı sizlerin değerli önerilerine ihtiyacım var.

Öncelikle kullandığım telefondan beklediğim birkaç özellik var. Hafızasının yüksek olması, şarjının 1 günü rahatlıkla götürebilmesi, tatmin edici bir görüntü kalitesi sunması, kayda değer bir süre bana eşlik edebilmesi.

Onlarca öneride bulunulmuş, farkındayım ancak inanın hiçbir bilgim yok. Telefonu birkaç gün içinde alacağım. Fiyat aralığım 2000-2500 tl. Hepinize önerileriniz için şimdiden teşekkürler, sağlıklı günler. :)

• waswas12 kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat aralığında çok model yok. Redmi Note 9 (128GB) bakabilirsiniz.

• Merhaba,

iphone 6 plus sonrası telefon arayışındayım.

Selfie performansına en büyük önemi veriyorum.

Bütçe 3500 civarı. Garanti takıntım yok. Garantisiz de alabilirim.

Büyük ekran ve Selfie odaklı telefon önerilerinizi bekliyorum. ,

Teşekkürler.

• Merhaba,

Realme 6 Pro - Samsung M51 - Realme 7 Pro arasında kaldım.

Aslında 7 Pro'nun fiyatı geçenki indirimdeki gibi 3.600-TL'ye düşmediği için pek düşünmüyorum. Çünkü şuan 3.800-TL'ye satılıyor.

Telefondan beklentim 4-5 yıl sıkıntısız bir şekilde götürmesi. Bütçe ortalama 3.500 civarı.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunuskf -- 23 Kasım 2020; 14:36:48 >
  • tamer sipsak T kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam, mesajınız gözümden kaçmış. Malesef 2000 lira segmentinde çok seçenek kalmadı Realme5i harici. Mantıklı bir tercih olacaktır.

• Quaresma_28 kullanıcısına yanıt

Realme cihazların selfie performansı iyi. Öte yandan bahsettiğiniz gibi Mi 10T almayı düşünebilirsiniz kamera konusunda üstün bir model.

• yunuskf kullanıcısına yanıt

Hocam pil konusunda telefon elinizden düşmüyorsa M51 çok mantıklı. Geri kalanında Realme 7 Pro ile Realme 6 Pro arasında da aynı çipsetli olmalarıyla birlikte 7 Pro'nun kısmen yükselmiş pil kapasitesi, 65W kapasiteli yüksek hızlı şarjı ile kamera konusundaki üstünlüğü ile bir tık fark atıyor diyebiliriz.

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.