Şimdi Ara

Bütçeye Göre Cihaz Tavsiyeleri [MART 2022] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.608
Cevap
75
Favori
267.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam genel olarak fiyat aralığınızda
    Mi A3, Redmi Note6 Pro, Meizu Note9 ve X8 bulunuyor.
    Aralarında en güçlü seçenekler Meizu cihazları oluyor.
    Note9 iyi bir tercih olabilir ancak herhangi bir yazılım güncellemesi alamayacağınızın farkında olmanızı isterim. Yalnızca Flyme OS güncellemeleri alıyor meizu cihazlar. Öte yandan Realme 3 Pro'ya da bakmanızı öneririm. Güncelleme konusunda problem çekmeyen bir cihaz. Bununla birlikte X8 ile aynı donanıma sahip. Pil konusunda da üzmeyecek bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar. N11 den 11.11 de telefon almayı planlıyorum. 2 güne kadar xiaomi redmi note 5 kullanıyordum sattım telefonu bundan önceki telefonum da redmi note 3 dü xiaomiyi seviyorum da. Oyun oynamam sosyal medya chrome 3-5 fotoğraf şeklinde kullaniyorum. şu an redmi note 8 ile realme 3 pro arasında kararsız kaldım. Ne tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genclik17 -- 4 Kasım 2019; 1:36:1 >
  • genclik17 kullanıcısına yanıt
    Hocam realme 3 Pro daha güçlü bir model ve kamera yetenekleri konusunda tatmin edici sonuçlar sunuyor.
    Redmi N8 ise donanım konusunda görece zayıf genel kullanım performansı sunuyor.

• Merhaba,
    2000 TL (+-300) bandında, samsung marka lityum-ion pilli (en az 3200-3300 mah); ekranı ve ağırlığı çok büyük olmayan (150-155 mm uzunluk iyidir), AOD özelliği bulunan, performans olarak üzmeyecek ve kasa olarak da plastik olmayan bir telefon var mıdır? bu kriterler doğrultusunda önerileriniz ne olur? şimdiden teşekkürler.
  • Eudora E kullanıcısına yanıt
    Hocam M30s fiyat aralığınızın dışında kalıyor ve geriye M30 ile A50 seçenekleri kalıyor ancak neden özellikle Samsung cihaz arıyorsunuz ki? O fiyata aradığınız çoğu cihazı bulursunuz. Zaten bu A M seri cihazları plastik kaplama cam gibi görsel sunan kasaya sahip cihazlar. Yani şansınız burada da yaver gitmiyor.
    Tavsiyem yukarıda dediğim gibi marka olarak kendinizi sınırlandırmamanız yönünde bir tercih yapmak olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Hocam realme 3 Pro daha güçlü bir model ve kamera yetenekleri konusunda tatmin edici sonuçlar sunuyor.
    Redmi N8 ise donanım konusunda görece zayıf genel kullanım performansı sunuyor.
    Anladım hocam teşekkür ederim

• 3500 TL ye kadar bir telefon bakıyorum. 11.11 de ya da black friyday de alacağım. Kamera performansı iyi olsun istiyoruz,yani tabi olabildiğince iyi,bu fiyatlarda neyse artık. Acaba öneriniz ne olur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sir.eko kullanıcısına yanıt
    Mi 9t serisinin fiyatlarının düşmesi muhtemel hocam. Zaten geri kalanında amiral genlerinin fiyatları 6k 7k arasında dolandığından yine en mantıklı seçim 9t pro'nun fiyatını incelemek olur diye düşünüyorum.

• High Sierra kullanıcısına yanıt
    Yanıt için teşekkürler,
    Samsung un kendi uygulamaları kullanışlı aod gibi, bir de malzeme kalitesi çin mallarına göre bir tık daha iyidir, çünkü çin mali olanlarda kullanan arkadaşlar bir takım sorunlar yaşadı, yaşamaya devam ediyorlar. sizin marka sınırlaması olmadan öneriniz nedir?
    Bende o modelde karar kıldım gibi mi 9 ve s10 e de o fiyatlara düşer mi acaba bi ihtimalle,kupon vs ile?

• Eudora E kullanıcısına yanıt
    Hocam realme 3 Pro, meizu 16th ve Mi 9T şu anda 3000 TL'ye kadar olan modeller arasında en popüler üç tercih.
    AOD bulunmuyor belki ama geri kalanında sahip oldukları özellikler ile o fiyata baktığınız Samsung cihazdan fazlasını sunacak cihazlar eğer bir de genel performans ve kamera performansına dair beklentileriniz bulunuyor ise.

• sir.eko kullanıcısına yanıt
    Hocam düşme ihtimali var da S10e pil konusunda beklentilerinizin altında performans sunabilir aklınızda bulunsun derim.

İşin açığı benim için en önemlisi kamera,ois var sanırım onda. O yüzden s10e mi baksam diyorum. Eşim kullanacak,en önemli kriter kamera,tabi fiyatın ardından 😀

• İphone 7 cihazım var değiştirmeyi düşünüyorum ne hafızası yeterli ne de kamerası güzel.
    Bana fotoğraf video öncelikli 5000 bandına kadar bir telefon önerebilir misiniz ?
  • #Arananadam kullanıcısına yanıt
    Hocam S10 serisi, Mi9 sonrasında ise Mi9T Prota bakabilirsiniz zaten şimdi indirimler olacak ister istemez aradığınız modeli bulma ihtimaliniz yüksek.

9T Pro için takipteyim hocam
  • 3000-3500 seviyesinde önerebileceğiniz telefon nedir ? redmi note 8 pro nasıl sizce ?
  • 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt
    Hocam Mi 9T serisi daha başarılı özelliklere sahip eğer kıyas sıranız bu cihaz ile o fiyat aralığındaki cihazlar arasında ise.
    Mi 9T serisi (9T,9T Pro) genel kullanım performansı donanım gibi konularda daha üstüne Note8 Pro'ya göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Hocam Mi 9T serisi daha başarılı özelliklere sahip eğer kıyas sıranız bu cihaz ile o fiyat aralığındaki cihazlar arasında ise.
    Mi 9T serisi (9T,9T Pro) genel kullanım performansı donanım gibi konularda daha üstüne Note8 Pro'ya göre.
    teşekkürler hocam sizin dedikleriniz arasında bir araştırma yapayım biraz iyi günler
  • Hocam 2000 lira bütçem var hangi telefonu almalıyım beklediğim özellikleri iyi bir kamerası olması, batarya ömrünün uzun olması. Yani 3-4 yıl içerisinde tekrar bir telefon değişimi yapmak istemiyorum.Eğer 100-200 lira üstüne koymama değecek bir telefon varsa da düşünebilirim, yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.