DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Bozulma Belirtileri Nelerdir?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
2.006
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Bozulma Belirtileri Nelerdir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2980 Mesaj
      30 Mayıs 2009 00:33:36
      Kronik hatalar belirmeden önce bize tüyo veriyorlar mı,veriyorlarsalar bunlar neler?

Belki bazı arkadaşların konsollarını bilgilendirmelerinizle çöp olmadan kurtarabilirsiniz

• Binbaşı
      1371 Mesaj
      30 Mayıs 2009 00:46:54
      görüntüde yeşilleşme donma gpuda olabilecek muhtemel sorunlara işarettir.

• Binbaşı
      1441 Mesaj
      30 Mayıs 2009 00:53:10
      Falconların kronik E74 hatası için belirti konsolu açtığınızda karşınıza çıkan mesajdan ibaret. 3K'da olduğu gibi takılma,donma,grafik bozulması vs gibi şeyler olmuyor.

• Binbaşı
      1659 Mesaj
      30 Mayıs 2009 01:04:17
      benim 2 haftada bir bazen takılma oluyor nedeni ne olabilir

“Yarın, yarın, ardından yarın, ardından yine yarın. Günden güne böyle sinsice sokulur işte, gelir vakti zaman. Eridi gitti cılız mum. Hayat dediğin nedir ki: oynayan bir gölge, sahnede çırpınıp zamanını dolduran zavallı bir oyuncu. Oyun bitince duyulmaz artık sesi. Bir aptalın anlattığı gürültülü patırtılı bir masal. Hiçbir anlamı da yok.” Shakespeare / / İzlediklerim/ /
    • Binbaşı
      1371 Mesaj
      30 Mayıs 2009 01:09:00
      quote:

Orjinalden alıntı: Dogush815

benim 2 haftada bir bazen takılma oluyor nedeni ne olabilir

oyunları harddiske yükleyerek mi oynuosun?

• Binbaşı
      1659 Mesaj
      30 Mayıs 2009 01:14:21
      evet harddiske yükleyipde oynuyorum

“Yarın, yarın, ardından yarın, ardından yine yarın. Günden güne böyle sinsice sokulur işte, gelir vakti zaman. Eridi gitti cılız mum. Hayat dediğin nedir ki: oynayan bir gölge, sahnede çırpınıp zamanını dolduran zavallı bir oyuncu. Oyun bitince duyulmaz artık sesi. Bir aptalın anlattığı gürültülü patırtılı bir masal. Hiçbir anlamı da yok.” Shakespeare / / İzlediklerim/ /
    • Binbaşı
      1371 Mesaj
      30 Mayıs 2009 01:17:34
      quote:

evet harddiske yükleyipde oynuyorum

ozman pek telaş edilecek bişey yok kendi düşünceme göre...bendede bazen takılmalar olabilio ama daha 3k görmedim makina 2006 11nci ay üretim...

• Binbaşı
      1659 Mesaj
      30 Mayıs 2009 01:21:26
      sağol , şeytanın kulağına bizde 3k görmeyiz inşallah

• Binbaşı
      1371 Mesaj
      30 Mayıs 2009 01:24:44
      quote:

sağol , şeytanın kulağına bizde 3k görmeyiz inşallah

dikey kullan,arkasındaki deliklerden hava akışı sağlansın...arkadaşın annesi xboxı kitaplığın içine koymuş haliyle arkası tamamen kapalı 3 gün sora 3k gördü arkadaş

• Binbaşı
      1659 Mesaj
      30 Mayıs 2009 01:34:22
      benimkisi yatay duruyor , odada koyacak yer yok ama xboxun altında çamaşır telleri gibi bişi koydum hava alıyor az ,hayırlısı

• Android Beta Kullanıcısı
      251 Mesaj
      29 Haziran 2016 19:39:11
      quote:

Orijinalden alıntı: Antoine Roquentin

benimkisi yatay duruyor , odada koyacak yer yok ama xboxun altında çamaşır telleri gibi bişi koydum hava alıyor az ,hayırlısı

3k görmedi inşallah

DH PROGRAMMER'S CLUB[/center]
    • Yarbay
      2980 Mesaj
      29 Haziran 2016 22:09:08

7 yıllık konuyu niye hortlatırsın kardeş?

forumkeeper02 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1659 Mesaj
      01 Temmuz 2016 19:20:36

oha yaşlandım
      3k gördü
      çok şeyler gelip geçti
      velhasıl dünya boş

forumkeeper02 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.