Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.592
Cevap
22
Favori
330.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dortmund tribünlerinde böyle bi pankart açılmış. Almanya baya göz yumuyor bu olaylara.

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Türk de cok dortmund civarinda, gerci terörist dolu da oralar... Yeter ki turkler etkilensin her seye goz yumar serefsizler almanlar bile acar pankarti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • profesor xavier olmasi lazim reusun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu pankartları inceleyen kimse yok mu her istediklerini sokabiliyorlarmı sahaya?? eğer böyleyse umarım cezasız kalmaz.

• Piszczek'in sözleşmesi 2020'ye kadar uzatıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Dortmund tribünlerinde böyle bi pankart açılmış. Almanya baya göz yumuyor bu olaylara.

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ

-Almanya ve genel olarak Avrupa, hatta birkac ülke disinda, dünyada ülkeler, bu konuda neutraldir. Terör örgütlerinin politik kanatlarina da dokunulmaz.
  • MATCHDAY!
    RB Salzburg v Borussia Dortmund
    23.05 @ Red Bull Arena
    Tivibuspor 3

• Borussia Dortmund Starting XI: Bürki, Piszczek, Zagadou, Sokratis, Schmelzer, Dahoud, Castro, Reus, Götze, Schürrle, Batshuayi #BVB
    Substitutes: Weidenfeller, Toljan, Guerreiro, Sahin, Weigl, Isak, Philipp #FCSBVB #BVB

11 fena değil de Pulisic neden 18'de bile değil anlamadım.

• Kemik sesleri geliyor. Cok kan dökülecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yibo90 -- 15 Mart 2018; 23:25:18 >
  • 25 dk geçti ve hiçbir istek yok. Bunda rakibin çok iyi alan kapatması da etkili. Farklı kazanmamız gereken maçta defansımız da klasik salak hatalarını yapmaya devam ediyor. Benim sayabildiğim 3 büyük hata var. Bürki çıkardı birkaç pozisyon. Bu turu geçmeyi hiç hak etmiyoruz, zaten geçmemiz de mucize olur.

• Reus'un şu futbolu oynayan takımda kalması beni üzüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yellow Wall

Reus'un şu futbolu oynayan takımda kalması beni üzüyor.

doğru hastanede olması lazımdı

• Isak ve Philipp'i sokup Götze ve Reus'u çıkardı. Şürle çöpü hala sahada

• dordmund bence bilerek oyuncular oynamıyor hocayı beğenmiyor olabilirler dordmund küçük takım yapıyolar iyice olcak iş mi lepizing dordmundu geçiyor nerdeyse salzburgra lepizingn takıımı galiba
  • 2-1'lik mağlubiyetin rövanşında deplasmanda 0-0 berabere kalarak Avrupa'ya veda ediyoruz.
    90 dk boyunca ne yaptığını bilmeyen bir takım vardı sahada. Mağlup olmadıysak Bürki'ye ve direğe borçluyuz.
    Watzke, adamsan sözünde durup neşteri vurursun. He gidip 3 5 milyona wonderkid alacaksan sana da yazıklar olsun.
    Gelecek sezona Stöger ile devam edileceğini düşünmüyorum.
    Wagner olur, Favre olur, Kovac olur, düşük ihtimal Nagelsmann olur...

Yalnız Atalanta'dan sonra Salzburg'u da beğendim. Leipzig'e benzettim.
    Ciddi manada gelen gideni aratıyor. Bosz defans yaptıramıyordu, Stöger ile hücum yapamıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yellow Wall

2-1'lik mağlubiyetin rövanşında deplasmanda 0-0 berabere kalarak Avrupa'ya veda ediyoruz.
    90 dk boyunca ne yaptığını bilmeyen bir takım vardı sahada. Mağlup olmadıysak Bürki'ye ve direğe borçluyuz.
    Watzke, adamsan sözünde durup neşteri vurursun. He gidip 3 5 milyona wonderkid alacaksan sana da yazıklar olsun.
    Gelecek sezona Stöger ile devam edileceğini düşünmüyorum.
    Wagner olur, Favre olur, Kovac olur, düşük ihtimal Nagelsmann olur...

Yalnız Atalanta'dan sonra Salzburg'u da beğendim. Leipzig'e benzettim.
    Ciddi manada gelen gideni aratıyor. Bosz defans yaptıramıyordu, Stöger ile hücum yapamıyoruz.

En çok da Tuchel hocam

• İstifanın ayak sesleri
  • Nagelsmani Munih bırakmaz. 2019dan once Munihe de gidemiyor, Hofeinheim birakmiyor.

Yanliz bizim pilot takim Dortmundu eledi ve bence Dortmundtan daha iyi takimlar.
  • Dortmund kadrosunun çöp olduğunu söylediğimde tepki almıştım.

Bayern ile fark çok açıldı 2 senedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Dortmund kadrosunun çöp olduğunu söylediğimde tepki almıştım.

Bayern ile fark çok açıldı 2 senedir.

Aynen oyle. Aynisini bende soyluyorum.

Munih, Gnabry, Malcom veya Baileyle seneye daha guclu olur. Bundan hem biz, hemde Dortmund asiri guclenmeli. Dortmund guclenmez, hedefi ilk 4. yetiyor onlara da, bizim guclenmemiz lazim.
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.