Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (771. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.379
Cevap
159
Favori
616.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda COD, RDR 2 gibi oyunlar oynuyordum pek giremedim açıkcası. Ama en son kaldığım yer olarak hala Eski Yharnam’daydım hocam biraz farm yapıyordum Kana Susamış Canavar boss’u biraz zorluyordu hala kesemedim. Ama taktiğini çözdüm, bu aralar şehir dışındayım döndüğümde oyuna devam edip halledeceğim inşallah :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi bayramlar eski yeni merkez tüm Yharnam ahalisi

katedralin merdiven solundan yada sagindan birinde hemwick cadisi boss a gidiyoruz,orda göl falanda var..diger taraftan gidince kucuk bir boş mekana girince hayalet gibi bisey yakaliyor ve havaya kaldirip "çılgınlık" deyip limon gibi sıkıyor kimdir nedir bu cins tip ?

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    İyi bayramlar hocam

İyi bayramlar.

Başka bir mekanın kısa yolu. Limon gibi sıkan eleman ise Amygdala oluyor.
    Fazla sıktırma kendini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • katedralin merdiven cikmadan sağa gittik yari yolda sirtinda torbali bi cins oldurunce yarmagül gorunmez kõyde actik gozumuzu,ilk.defa gordum burayi,nolaca simdi bakam

• Opsiyonel bir mekan orası. Daha sonrada gidiliyor fakat burayı görmeden bitirirseniz birkaç detay kaçırıyorsunuz.
    O mekanda bahsettiğiniz elemanlardan çok rahat İkiz Kan Taşları kasabilirsiniz. Ayrıca oyunun başları için muazzam bir "Soul" farm yeridir.
    Oradan silahınız +6 +7 ve 10-15 level alarak çıkarsınız iyi değerlendirirseniz.

• bi gezelim bakalim yarmagül ün köyúnü

cvp icin tşk.

Birde Boss'u var o mekanın.
    Normal oyunda kolay,lanetli zindanlarda aşırı zorlayan bir boss.
    Rica ederim,iyi oyunlar.

• Arkadaşlar tavsiye verebilirseniz çok iyi olur. Oyunu bitirdim ama ng+'a otomatik geçtiğini bilmiyordum. Önce ana hikayeyi bitireyim sonra dlc'ye geçerim dedim ama direkt sıfırladı kendini, dlc girişi de kayboldu. Geriye de alınmıyor. Sorum şu; ng+'ta mı dlc'yi açacak kadar ilerleyeyim, yoksa baştan yeni oyun mu açayım? Old Hunters ana oyuna göre daha zormuş galiba, üstüne de ng+ zorluğu eklenince iyice zorlaşacak. Of keşke son boss'a geçmeden başlasaydım dlc'ye. Hiç tahmin edemedim kendini direkt ng+'a atacağını.

• rıhtımrıhtım R kullanıcısına yanıt
    Yeni karakter açıp tekrar mı bitireceksin yoksa onuda dlc'ye kadar ilerletip dlc mi oynayacaksın?

• Oyunu yeni bitirdiğim için açıkçası dlc'ye açar açmaz geçmek istiyordum. Ama şu an için açıkçası şöyle deniyorum: Ng+'ta hızlıca bosslara gidiyorum. Yaklaşık üç saat içinde Ruhban Canavarı, Peder Gascoigne, Rahip Vekili Amelia, Yharnam'ın Gölgesi, Kana Susamış Canavar, Akılsız Örümcek Rom ve Hemwick Cadısı'nı kestim bile. İlk oyundaki gibi her yeri yavaş yavaş keşfedecek motivasyonum yok yeni bitirdiğim için ama bu şekilde son boss'a kadar gidip dlc'ye gireceğim galiba. Hem seviye de atlatıyorum, ng+'ta 10 level atladım üç saat içinde bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rıhtımrıhtım -- 13 Ağustos 2019; 13:54:35 >
  • rıhtımrıhtım R kullanıcısına yanıt
    Dlc ilk çıktığı zaman eğer karakterinizin silahında %27'lik taşlar yok ise 150 level olmanız öneriliyordu.
    Varsa sıkıntı yok. 70-80 level bile yeter ama NG+'da 2 boss zorlayabilir yeteri kadar level ve silah gücünüz eksik ise.

• quote:

Orijinalden alıntı: rıhtımrıhtım

Oyunu yeni bitirdiğim için açıkçası dlc'ye açar açmaz geçmek istiyordum. Ama şu an için açıkçası şöyle deniyorum: Ng+'ta hızlıca bosslara gidiyorum. Yaklaşık üç saat içinde Ruhban Canavarı, Peder Gascoigne, Rahip Vekili Amelia, Yharnam'ın Gölgesi, Kana Susamış Canavar, Akılsız Örümcek Rom ve Hemwick Cadısı'nı kestim bile. İlk oyundaki gibi her yeri yavaş yavaş keşfedecek motivasyonum yok yeni bitirdiğim için ama bu şekilde son boss'a kadar gidip dlc'ye gireceğim galiba. Hem seviye de atlatıyorum, ng+'ta 10 level atladım üç saat içinde bu şekilde.
    DLC de neye uğradığınızı şaşırabilirsiniz benden söylemesi.
  • O taşlara sahip değilim. Level'ım da 110. Sanırım 115 civarı gireceğim. Bu şekilde deneyeceğim ama sanırım çok zorlayacak.

• Öyle olursa oyunu nadasa bırakırım belli bir süre. Sonrasında da sıfırdan yeni oyun açıp son bosstan önce dlc'ye girerim artık. Bir deneyeyim böyle, olmazsa zaten başka alternafim yok. Mecbur sıfırdan başlayacağım.

• Dark soulsta düşmanları respawn etmek için bonfireda dinleniyordu karakter. Bu oyunda öyle bir şey yok sanırım. Farm yaparken başa dönmek için avcının rüyasına gidip gelmek dışında bir seçenek yok mu acaba?

• auslaender kullanıcısına yanıt
    Olmaz olur mu var tabi.
    Gözüpek Avcı işareti var,direk lambadan yeniden başlarsınız. Avcı rüyasına dönüp gelmeye gerek yok.

• Hocam tüketilir cinsten eşya değil mi o? Önemli miktarda yankı harcamak gerekiyor edinebilmek için.

• auslaender kullanıcısına yanıt
    Nerede farm yapıyorsun? Soul farmı mı yapıyorsun? yoksa item farmı mı?

• Eski Yharnam'dayım soul kasıyorum. Oraya kadar hızlı gittiğim için karakter zayıf kaldı. Sekiro yeni bitirdim FS oyunu olup oynamadığım bu kalmıştı şimdi buna sardım. Sekiroda homeward idol sınırsız kullanılarak son noktaya dönülebiliyordu. Bunda farm için avcının rüyasına dön ordan geri oyuna gir ve yükleme ekranları vakit kaybettiriyor. Avcı işareti denen eşyanın yankı maliyeti de giderek artıyor.

• 
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.