Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.729
Cevap
80
Favori
567.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smurats

akşam oynayalım artık lazbird bey

Onbaşıyıda al gel akşam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

quote:

Orijinalden alıntı: smurats

akşam oynayalım artık lazbird bey

Onbaşıyıda al gel akşam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Manhattan

Forum dışından arkadaşlarla oyuna giriyoruz forumdan sadece uluscuturkey arkadasımız mangamızda.işi olan arkadaşlar yattıktan sonra yeni arkadaşlarla oyuna devam ediyoruz coğu zaman saat 12 gibi uluscuturkeyle ikimiz kalıyoruz.forumdaki herkesle bu şekilde tanıştık.Manga liderliği ömerde yani atma işlerinden sorumlu bakan o, azınlıktaysak mangayı bırakıp çıkıyoruz.Bu güne kadar forumdan kimseyi atmadım bir arkadaşımız hariç (dün uluscuturkey yoktu) kişisel algıladıysa kusuruma bakmasın.Her ne kadar guruba uymuyor, mangaya bir fayda sağlamıyor olsa da başka bir arkadaşa yer açmak için yaptım yalan yok.Sanki yaka paça dışarı atmışım gibi bana attığı giderli mesajından ise çok iyi yaptığımı düşünmüyor değilim.

Sorun yok..Çağrı da mesajını düzeltti sanırım. ilk fırsatta onu da ve onun nezdin de yalnız oynamak istemeyen arkadaşları da chate bekliyoruz.
    Alınmasını doğal karşılamakla birlikte katılımcıların mangasını konuşabildiği insanlarla oluşturmak istemesini de doğal karşılamamız lazım.
    Bu yüzden imkanı olanlar chat grubu kursun yada gruplara intikal edip kendini tanıtsın.Bu kadar samimi bir grup kolay kolay bulunmaz beyler.

Yarın öbür gün mangal partisi yaparsak anlatacak çok savaş anısı birikti..Bunu ne hans la ne de corc la yapamayız..Kıymetini bilelim.

• Burda genelde formdaki kişilerle oynanıyor herkez ister kafasına uyan arkadaşla oynamak ama squatinda istemiyorsa arkadaşı kitleyin istediğiniz kişi geldimi alın onla devam edin ama hep aynı kişiyle oyun oynayarakda diğer oyuncuların nasıl bir tarzı olduğunu ogrenemeyiz yarın başka clanlarla maç yaptığınızda nasıl olucak o kişiyle denk geldiniz takımda arkadaş bayrak almak demiş evet oyunun tarzı bu ama kimisi bayrağa gitmek istemeyebilir bunuda anlayışla karşılamak lazım.

• merhaba,

Foruma, kodamanlar sayesinde (sizlere merhaba diyebilmek için) üye oldum. Gerçekten sizler ile oynamak keyif veriyor. Topluluğu kuranların eline sağlık

psn ıd: SaLaMaNDer---tr
    ad: Barış
  • quote:

Orijinalden alıntı: salamandertr

merhaba,

Foruma, kodamanlar sayesinde (sizlere merhaba diyebilmek için) üye oldum. Gerçekten sizler ile oynamak keyif veriyor. Topluluğu kuranların eline sağlık

Merhaba,hoşgeldin.
    Server da az vurmuyoruz birbirimizi..Katılmana sevindim
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    Evet, çok karşılaşıyoruz. Oyuna, yaralıbereli sayesinde yeni başladım. Acımadan vurmaya devam edin ki öldürmeyen acı güçlendirsin
  • quote:

Evet, çok karşılaşıyoruz. Oyuna, yaralıbereli sayesinde yeni başladım. Acımadan vurmaya devam edin ki öldürmeyen acı güçlendirsin

En sevdiğimiz şey..Acıma dan vurmak

Uygun zaman da logomuzu imza bölümüne eklemeyi unutma

ilk mesaj dan bakabilirsin.
  • salamandertr kullanıcısına yanıt
    Barış abi hoşgeldin

• hoşbulduk
  • quote:

merhaba,

hoşgeldin barış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    salamandertr kullanıcısına yanıt
    Oooooo hoş geldin barış.Arkadaş sağlam destek sınıfı, destek oynayana bile mermi atar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Manhattan -- 22 Nisan 2017; 19:9:44 >
  • ben puanıma bakarım kardeş

teşekkür ederim Alper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salamandertr -- 22 Nisan 2017; 19:12:2 >
  • Bi ara C ile B arası pazar yeri gibiydi.. Her delikten birisi çıkıyor..

Bence Süveyşi ortalara alalım, ilk harita olmasın.. Bayrakların aynı çizgide olması, değişik bir savaş ortamı yaratıyor, taktikler de değişiyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. Manhattan kullanıcısına yanıt
    Mesajı düzelttim ama hala burada böyle yok kafasına göre oynuyordu yok şunu yapıyordu yazıyorsun. Dahasını yazardım da oyun için değmez dedim. Grup olayından haberim yoktu ki manga emri vermezsen tabi dağınık oynanır. Yaka paça dışarı atma ile ilgisi yok arkadaşın geldiyse söylersin ya da mikrofon tak dersen takarız. Varsa oyun grubun bak bu elemanda forumda ya da uzun zamandır oynuyor ismi yabancı değil dersin. İşini güzel yapmışsın gördük ve görüyoruz.

Ek olarak hala söylüyorum grup varsa kilitleyin genel manga yapmanın amacı nedir? Herkes girebilir buraya, bende görüp giriyorum haliyle. Özel manganı yaparsın grubunla oynarsın.
    Yaşın benden büyük olabilir ama bunları algılayacak kadar gelişim olmamış olabilir. Hani vardır akıl, yaş, baş ilişkisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çağrışş -- 22 Nisan 2017; 20:21:14 >
  • çağrışş Ç kullanıcısına yanıt
    Ben yazdıktan sonra mesajı düzeltip 'mesajı düzelttim ama' diye başlıyorsun
    Dün gece gider yaptın hakaret ettin bugün de hakaret ediyorsun.Seviyeni bir kez daha gösterip beni haklı çıkardığın için teşekkür ederim.Bir daha cevap verme seninle muhattap olmak istemiyorum.
  • Akşamları girdiğim mangada grup sohbeti varsa yollarsanız zevkle katılırım :)

Gruplara bakıyorum bazen genelde 8/8 oluyor veya bizim mangadaki arkadaşlar listede ekli olmuyor bende o yüzden manga nereye ben oraya olmuş oluyor. :)
  • Dr. Manhattan kullanıcısına yanıt
    Gece gece günaha sokma dedim sadece. Başka bir şey var mı? Haksızlık varsa yazarım yoksa senin cevap verme bana demen hiçbir şeyi değiştirmez. Sen birazcık adam olsan dün yaptığın hareketin üzerine ve benim bozulmamı göre göre burada yok iyi yapmışım falan diye konuşmazdın. Sana göre veya başkasına göre haklı olman bana göre benim haklı olduğun gerçeğini değiştirmez. Ben yazarım ister okursun ister bloklar muhatap olmazsın.

İlk yazdığın mesajı sen yazdıktan sonra değil öğleden sonra Şerif abi ile konuştuktan sonra değiştirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çağrışş -- 22 Nisan 2017; 20:40:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Manhattan

Forum dışından arkadaşlarla oyuna giriyoruz forumdan sadece uluscuturkey arkadasımız mangamızda.işi olan arkadaşlar yattıktan sonra yeni arkadaşlarla oyuna devam ediyoruz coğu zaman saat 12 gibi uluscuturkeyle ikimiz kalıyoruz.forumdaki herkesle bu şekilde tanıştık.Manga liderliği ömerde yani atma işlerinden sorumlu bakan o, azınlıktaysak mangayı bırakıp çıkıyoruz.Bu güne kadar forumdan kimseyi atmadım bir arkadaşımız hariç (dün uluscuturkey yoktu) kişisel algıladıysa kusuruma bakmasın.Her ne kadar guruba uymuyor, mangaya bir fayda sağlamıyor olsa da başka bir arkadaşa yer açmak için yaptım yalan yok.Sanki yaka paça dışarı atmışım gibi bana attığı giderli mesajından ise çok iyi yaptığımı düşünmüyor değilim.

Bu benim mesajım saat saat 14.29
  • çağrışş Ç kullanıcısına yanıt
    Bu senin mesajın değiştirme saati 14:49 terbiyesiz olduğun kadar yalancısın da forum arkadaşlarımızı saçma tartışmalar rahatsız etmeyelim yeter.
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.