Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.635
Cevap
90
Favori
166.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birincisi Kim Jimmy'e öyle bir kazık atacak ki Jimmy bunu unutamayacak, içindeki iyiliği öldürüp Saul'a dönüşecek.
    İkincisi Kim Chuck yüzünden ölecek ve Jimmy Saul'a dönüşecek. Bence birincisi daha makul. Kim şimdiden köpürmeye başladı. Hatta fragmanı izlerseniz HHM ile görüşüyor;
    bir şeyler olabilir.
  • İlk sezonu 2015 yazında bitirip Breakin Bad'in yanına yaklaşamaz diyerek uzun bir ara vermiştim, şimdi güncele yaklaşırken mükemmel bir dizi olduğuna kesinlikle kanaat getirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

2 tane olasılık var.
    Birincisi Kim Jimmy'e öyle bir kazık atacak ki Jimmy bunu unutamayacak, içindeki iyiliği öldürüp Saul'a dönüşecek.
    İkincisi Kim Chuck yüzünden ölecek ve Jimmy Saul'a dönüşecek. Bence birincisi daha makul. Kim şimdiden köpürmeye başladı. Hatta fragmanı izlerseniz HHM ile görüşüyor;
    bir şeyler olabilir.

Kim'in kazık atma ihtimali bana da çok olası geldi.

• Izliyorum 3.sezon 4 bölümü bitirdim gerisini izleyecegim ve Netflix abonesiyken 3. sezon kismi bende acilmiyor.. delirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaanDE34

Izliyorum 3.sezon 4 bölümü bitirdim gerisini izleyecegim ve Netflix abonesiyken 3. sezon kismi bende acilmiyor.. delirdim.

netflix 3.sezon gelmedi daha malesef.Sonra eklenecek tümden
  • Bu arada salı günü yeni bölüm yok. Bir hafta ara vermişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: KaanDE34

Izliyorum 3.sezon 4 bölümü bitirdim gerisini izleyecegim ve Netflix abonesiyken 3. sezon kismi bende acilmiyor.. delirdim.

netflix 3.sezon gelmedi daha malesef.Sonra eklenecek tümden

Isin güzeli türkiye degil almanya ip adresiyle baktigimda 3. sezon ekli gözüküyor ben buna deliriyorum. suan 7 bölümü dün mü evelsi gün mü vermis. ve biz kaciriyoruz bunlari
  • KaanDE34 K kullanıcısına yanıt
    Ülke ülke değişiyor o işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Ülke ülke değişiyor o işler.

Benim kizdigim bu zaten netflixe bizde para veriyoruz gec yüklemesinin manasi yok ki halbuki nette aradigimida bulabiliyorum o zaman neden netflix alayim :/
    Benim dediğim farklı. Sen mesela Almanya IP'sinde var demişsin. Abd IP'sisinde de yok mesela. Haftalık dizi yüklemiyorlar genellikle zaten. Sezon bitiyor, üstünden bir süre geçiyor(anlaşmaya göre) ondan sonra yüklüyorlar. Haftalık yüklemeler de dediğim gibi ülkeden ülkeye farklılık gösteriyor. Bir ülkede olan diğerinde olmuyor, o ülkede olan da diğerinde olmuyor. Tabi can sıkıcı bir durum ama yapacak birşey yok.
  • quote:

Benim dediğim farklı. Sen mesela Almanya IP'sinde var demişsin. Abd IP'sisinde de yok mesela. Haftalık dizi yüklemiyorlar genellikle zaten. Sezon bitiyor, üstünden bir süre geçiyor(anlaşmaya göre) ondan sonra yüklüyorlar. Haftalık yüklemeler de dediğim gibi ülkeden ülkeye farklılık gösteriyor. Bir ülkede olan diğerinde olmuyor, o ülkede olan da diğerinde olmuyor. Tabi can sıkıcı bir durum ama yapacak birşey yok.

Valla ne bileyim amerika dada yüklememelerini anlayamadim. bu gecerli bir sebep degil anlasmasi bilmemnesi bizden parayi pesin aliyor su gün ödesen olur demiyor ki

• Bu sezon ilk defa bir bölümünden sıkıldım açıkçası. Chuck'un olmaması iyi oldu ama Gustavo da yoktu. Mike'nin o aksiyonlu sahneleri de yoktu. Jimmy zaten dibine kadar çökmüş durumda. Breaking Bad'dan bunun fırtına öncesi sessizlik olduğunu iyi biliyorum ama ne zaman fırtına olacak onu da merak ediyorum :) Ayrıca Mike Hector'u tam vuracakken Nacho tesadüfen Hector'un çarprazında durmuş olamaz. Bu bölüm Mike buna dair hiçbir şey söylemedi. Bizim bildiğimiz Mike mutlaka buna dair bir şeyler söylemeliydi. Ya da fark etti Gustavo ile tanıştığından sesini çıkartmıyor.
  • Başta Breking Bad dizisinin devamı zannetmiştim alakası yokmuş ama çok ayrı bir havası var. On numara crasy bir dizi. Better Call Saul 3.sezon tüm bölümler izlemek isteyenler buraya tıklayarak izleyebilir. https://sezondizi.com/better-call-saul-3-sezon-1-bolumhttps://sezondizi.com/better-call-saul-%E2%95%A9-1-sezon-2-bolum/https://sezondizi.com/better-call-saul-%E2%96%BA-1-sezon-3-bolum/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zangess -- 28 Mayıs 2017; 23:31:55 >

Senin dediğin gibi her hafta koysalar bu sefer televizyondan kimse izlemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Senin dediğin gibi her hafta koysalar bu sefer televizyondan kimse izlemez.

Iyide orjinal netflix yapimi birseyi ben netflix üyeligim varken internetten 720 izliyorum o halde neden 4k üyelik aliyorum ki beklemek icin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

2 tane olasılık var.
    bir şeyler olabilir.

Kim iyidir yapmaz be sanmıyorum

• Farkettiniz mi kim ve skyler benziyor sizce kim estetikle skylera dönüşüp gizlice saulu takip etmiş olabilir mi

Nasıl final yazdım a a

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen hatta BB'deki Face Off bölümü aslında filme göndermedir.
    Skyler da aslında yüz nakli olmuş Kim'dir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet kim=skyler teorisi çok mantıklı. BB Face off ise önemli bir kanıt :)
    Zaten BB de ipuçları da var anlayana. Bir sahnede doktor Walter'a "who is your wife" diye soruyordu. E bu ne demek: sizin karınız Kim demek... Gözümüze sokmuşlar meğer :)))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßohemian

Evet kim=skyler teorisi çok mantıklı. BB Face off ise önemli bir kanıt :)
    Zaten BB de ipuçları da var anlayana. Bir sahnede doktor Walter'a "who is your wife" diye soruyordu. E bu ne demek: sizin karınız Kim demek... Gözümüze sokmuşlar meğer :)))))

olum bu vince gilligan tam bir dahi lan helal olsun,vay beeee.Dizide tonlarca böyle olay var birini daha çözdük allaha şükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 29 Mayıs 2017; 14:52:56 >
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.