Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (938. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.008
Cevap
663
Favori
2.291.920
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ramazan için alır içersiniz. Üstüne çok su icseniz zaten sıkıntı olmaz protech

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.supplementler.com/urun/weider-hardcore-whey-3200-gr-6477?gclid=EAIaIQobChMI86m75-CJ4gIVkR0YCh2YbgOIEAQYASABEgLK8_D_BwE arkadaslar skt haziran sonu denemek isteyen olur belki fiyat ucuzlamis birazcik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DelGaDo82 kullanıcısına yanıt
    Bigjoy güven veriyor ama bilinmez tabii

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: görkemöztürk

Arkadaşlar Scitec BCAA+Glutamine Xpress kullanıp memnun olan var mı?

BCAA alıcam kararsız kaldım.
    Yok mu kullanıp bilgi verebilecek birisi? Ve ya başka BCAA Glutamine önerisi vericek birisi?
  • görkemöztürk kullanıcısına yanıt
    Piyasa da çok satılıyor. Olimp öneririm

• berkay3498 B kullanıcısına yanıt
    Hem şeker oranı çok yüksek hemde serviste ki protein oranı 15gr düşük hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelGaDo82 -- 7 Mayıs 2019; 20:11:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

Piyasa da çok satılıyor. Olimp öneririm
    Aynı markanın Glutamine ile birlikte 285 TL yapıyor hocam. Fiyat biraz tuzlu gibi ama alıcam heralde.
  • Hocam protein tozum bitiyor myprotein kullaniyordum memnunum aslinda ama diger onerilere acigim. Whey olarak ne onerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Hocam protein tozum bitiyor myprotein kullaniyordum memnunum aslinda ama diger onerilere acigim. Whey olarak ne onerirsiniz?
    Hocam bende Myprotein almayı düşünüyorum marka nasıl? Önerir misiniz?
  • görkemöztürk kullanıcısına yanıt
    Weider premium
    Dymatize iso 100 2 kez
    Myprotein 2 kez olmak uzere 5 kez protein kullandim.
    Etkisi konusunda yorum yapanlara sasiriyorum.. ben simdi sana en iyisi weider derim ama belki ben weider kullanirken uykuma, idmanima ve ana beslenmeme daha dikkat ettim ve aslinda onlarin etkisini gordum. Bunu nasil bilebiliriz ki?
    Tad olarak myprotein kurabiyeli disinda hepsi bebek. Mochasi simdi bitmek uzere cok guzel. Ama iso 100 gourmet cikolatalisi gibisi yok benim shake'ime hatun musallat olurdu hep :))) dedigim gibi etki bilemem hocam. İceriklere de ne kadar guvenilir bilemiyorum. Ama farkli bir heyecan ve sasirtmaca istedigimden ben de oneri talep ettim forumdaslarimdan. Mesela esn tasty whey diye birsey gordum. Nasil acaba?

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Esn almanya da en çok tercih edilen whey hocam tasty de 3 aroma var designer da 10 a yakın aroma var başarılı bir ürün ama tr de pek firma getirmiyor piyasada 1000 gr 127 tl 33 servis kullanmıştım bir ara myprotein de elmalı kek ve muhallebili vardı elimde tadı muhteşemdi

• az once calıstıgım yerin yakınında olan büyük distribitörlerden birinin çalışanıyla konuştum arkadaşlar, dediğine göre uzun bir süre ülkeye belli başlı ana markalar haricinde uzun bir süre alım olmayacakmış fiyatlarda yükselicekmiş kur dan dolayı bilginiz olsun fırsatları bu ara kacırmayın derim.
    Ama almanya esn whey ile buraya gelen icerikleri ayni mi? Mesela bsn xplode icerigi tamamen degismis burada. Onemli olan bu.

Aynı diye biliyorum hocam whey de , nox ürünlerde aslında birçoğu ile oynadılar c4 cellucor jack 3d ı.m.r hatta bazısı kaldırıldı bile piyasadan içlerinde yüksek oranda sitrulin malat ve hatta ostarine vardı ostarine yk-11 gibi kas ve iskelet sistemi üzerine etkili olan androjenik bir steroid aynı şekilde rhodiola ekstresi de bir çok üründen çıkardılar bsn noxplode un da eski versiyonu bu yüzden yok hocam adamlar bu ürünleri yasal meth gibi görmüşler

Uzun zamandir aldigim en tatmin edici cevapti. Ellerine saglik reis :))

• Merhabalar, Kullanmaya devam edemediğim Weider Casein ile Ultimate Isocool whey proteini satıyorum, ilgilenenler bakabilirler:https://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=2291206#
  • pdem P kullanıcısına yanıt
    Link ölü

• Way out kullanan var mı?

Estağfurullah hocam bildiğimiz kadarıyla işte :)) bu arada bu eski ürünlere örnek içeriğiyle oynanmamış Blade Sport No Beast gittigidiyorda 20 tl indirimle 109 a geliyor 30 servis bende almayı düşünüyorum sitrülin malat var

• Esn whey alıcam var mı kullanan hiç orjinal midir protein markette

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadocan000 -- 8 Mayıs 2019; 15:33:4 >
  • 
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.