Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (611. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.011
Cevap
663
Favori
2.292.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 609610611612613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla bana da çıkıyor
  • DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Testosteron hormonunun doğal olarak tetiklenmesine yardımcı olur.

para tuzağı kısaca.
  • hacilar hardline(yerli üretim) nasıldır ilk defa protein tozuna baslicam uygun nereden alinır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

hacilar hardline(yerli üretim) nasıldır ilk defa protein tozuna baslicam uygun nereden alinır

ben spora ilk başladığımda kullanmıştım tabi sağa sola sormadan aldık

sonra burda yazdım geçen sene kimse önermedi dedim burdakiler belki yanılıyodur bide piyasanın nabzını yoklayalım salonlarda

arkadaş 1 kişi bile önermezmi hayret

kısacası alma
  • Hardline önerebilmemiz için dünya devleriyle aynı fiyatta(hatta daha pahalı) olmaması lazım

Nasıl bir ülkeysek zaten, yerli malının halka kazık satıldığı, besin desteğinin besinden pahalı olduğu tek ülke olabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben önerebilirim. fiyatı pahalı diye kimse önermiyor. önermeyenlere sebep sorsan fiyatı uygun değil der. bsn iyidir diye aldım ama tadı hardlineden kötü. çilek aromalı demişler ama alakası yok. şekerli su gibi değişik tadı var. hardlinenin tadı ve protein oranı daha fazlaydı.

bence marka fanatikliği yapmaya gerek yok.

• Aloprotein'in çakma ürün satma ihtimali var mı? Black Burn aldım ama hiç de orjinal gibi durmuyor. İthal olan ürünlerde orjinal etiketin üzerine Türkçe etiket yapıştırılır bunda Dandik bazı yazıları silinmiş bir Türkçe etiket var sadece. Ayrıca ürünü 1 ölçek kullandım pek de etkili olduğunu söyleyemem sanki...Bir de tadı kötü diyenler vardı, tadı soğuk suyla aşırı derecede iyi

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 5 Nisan 2018; 9:17:25 >

• Reco. kullanıcısına yanıt
    bsn 135 tl ye alınabiliyor...70 servis üzeri optimum 195 tl ye kadar alınabilir...hardline daki genel sorun yerli marka olmasına rağmen fiyatların düşük olmaması...
  • Bu fiyatlara nereden alınıyor acaba?
  • https://www.youtube.com/watch?v=SC2D3HvmQGM

şu markaya dünya çapındaki markalarla aynı paraları vermeye insanları yönlendirmeyin lütfen
  • fpirinc F kullanıcısına yanıt
    Protein 7 ve Supplementler siteleri indirim yapıyor sürekli. Oraya bakabilirsiniz. n11 den kupon yakalayarak da alabilirsiniz ama ürünü almadan evvel son kullanma tarihine bakmakta fayda var.
  • Arkadaşlar protein tozunda weider kullanıyorum bir kutu daha alacağım ama fiyatları yüksek kaçıyor. İndirim vs gören var mıdır?
  • rocity kullanıcısına yanıt
    videoyu yapan adam saçmalamış.

ne var şimdi fabrikada? adamları bu şekilde kötülemenizi anlamıyorım. fiyatlar yüksek diye bu şekilde karalamaya hakkınız yok. kalitesi açısından bir kişi de çıkıp b.k atamıyor.

siz olaya sadece fiyat olarak bakıyorsunuz. memlekette ucuz ürün yok. etimiz de yerli üretim ama kilosu 60 tl. siz et almaktan vazgeçip alternatif olarak tavuk tüketiyorsunuzdur onunda kilosu aldı başını gitti. ülkede ucuz kelimesi direk yasaklanmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 7 Nisan 2018; 16:30:37 >
  • protein tozu yerine pınarın yada için sutun protein oranı aynı olan sütleri kullanmak mantıklı gelen varmı ?
  • therapyy kullanıcısına yanıt
    Normal süt yerine onları içmenin bir anlamı yok içeriği whey değil o yüzden whey almanız daha mantıklı olacaktır.

• n11'de bu aksama kadar (08 nisan pazar) 150+ alışverişe 20 tl indirim var.
    Gold standard bi satıcıda 209'a alınabiliyor fazla da bakmadım neler uyguna getirilebiliyor diye fakat bi çoğunda oluyor bakın işte
  • therapyy kullanıcısına yanıt
    Tazelen iyi o bakımdan.

Pınarı da ben alıyorum arada dışarıda aç kalınca vs. İçeriği iyi.
    İçim ucuz yatmadan önce alınabilir kazein nedeniyle.
    Mantık ararsak bence pahalıya geliyor porsiyon başına baktığımızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 8 Nisan 2018; 10:19:27 >
  • Liez07 L kullanıcısına yanıt
    Hocam sürekli kullandığınız güvenilir bir satıcı var mı? Açıkçası n11 satıcıları beni endişelendiriyor.
  • Vitamin.com dan my protein alıyoduk ne güzel uygun fiyata kaliteli ürün. Aylardır stok yok ne zaman gelcek bu arkadaşlar kime nereye duyurcaz sesimizi proteinsiz kaldık

• mrt261 M kullanıcısına yanıt
    https://tr.linkedin.com/in/nihan-pusat-2b4a6761?trk=org-employees_mini-profile_cta

SportOne Türkiye'nin Ürün Kaydı ve Dış Ticaret Müdürüymüş

diğerleri de buradahttps://tr.linkedin.com/company/sportone-t%C3%BCrkiye

belki bunlar yardımcı olur

• 
Sayfa: önceki 609610611612613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.