Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dr_suphiba Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.011
Cevap
663
Favori
2.292.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: Noo Pasaran

Protein7.com'da Weider Whey 239 TL'ye düşmüş. Saat 17:00'ye kadar geçerli diyor. Bildiğim kadarıyla Weider'ın yetkili distribütörü supplementler.com. Protein7'den alacağım Weider'a güvenebilir miyim ? Bandrolsuz ve hologramsız geliyormuş galiba. Bunun sebebi nedir, yorumlarını paylaşabilecek olan var mı ?

Ben de aldim 1 adet Weider Premium. 204 TL ye geldi, bilgi icin tesekkurler

rica ederim. güzel kampanya oldu gerçekten

• he_man kullanıcısına yanıt
    Olumsuz bir yorum yok da pahalıya geliyor. Sürekli içmiyorum benim arada bir ihtiyacım oluyor dersen de çok da pahalıya gelmez :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xpro whey 1 Kg + xpro creatine 500 gr = 116 tl(indirim kuponu ile) ye aldım protein7 den uygun geldi bana.
    İhtiyacı olan varsahttps://www.protein7.com/paket-xpro-whey-complex-protein-tozu-1000gr-xpro-creatine-500gr-95.html

xpro creatin kullanan oldu mu ?

Hocam sağolasın tekrardan : @Refiktekke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0the1emre -- 19 Haziran 2017; 18:5:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Olumsuz bir yorum yok da pahalıya geliyor. Sürekli içmiyorum benim arada bir ihtiyacım oluyor dersen de çok da pahalıya gelmez :)

yaklaşık 4-5 yıl düüzenli protein tozu kullandım her marka ama hep içimde tereddüt vardı acaba bana ne içiriyolar diye
    son 2,5 yıldır protein tozunu bırakıp günde 300 gr lor peynirini blender da karıştırıp ayran gibi içiyordum ama artık kusacam (üstelik çok yüksek kalsiyum almış oluyodum)...

şimdi ülkere falan bi itimadım var belki kendi peyniraltı tozunu kulanarak yapıyodur, içinde zararlı birşeyler yoktur diye
    vakit bulursam bi mail atıcam, prtein tozunu dışardan mı alıyosunuz diye...
  • https://forum.donanimhaber.com/hic-kullanilmamis-protein-tozu-whey-optimum-gold-muzlu-2-27--127076937#127097882

Optimum gold 130 tl kokusu nasil diye acmistim hic kullanmadim. Isteyen ozel mesaj.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0the1emre

xpro whey 1 Kg + xpro creatine 500 gr = 116 tl(indirim kuponu ile) ye aldım protein7 den uygun geldi bana.
    İhtiyacı olan varsahttps://www.protein7.com/paket-xpro-whey-complex-protein-tozu-1000gr-xpro-creatine-500gr-95.html

creatine'ini kullanıyorum xpronun ama neyi merak ettiniz bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sunirgerep

quote:

Orijinalden alıntı: 0the1emre

xpro whey 1 Kg + xpro creatine 500 gr = 116 tl(indirim kuponu ile) ye aldım protein7 den uygun geldi bana.

creatine'ini kullanıyorum xpronun ama neyi merak ettiniz bilemedim.

fiyatı biraz uygundu, o yüzden yazdım. Etki konusunda nasıl bi ürün onun için yazmıştım :D Gerçi kreatinde markaların çok bi' önemi olduğunu düşünmüyorum ben.

• 0the1emre kullanıcısına yanıt
    Evet aynı anafikre dayanarak aldım bende, marka bağımsız düşün gibi bi genel kanı var. Etkisini hissedip etmediğimi soracaksanız etmedim ama etmeyi de beklemiyordum zaten yani kendimi dinleyip farkı gözlemlemeye çalışmadım. Bunun yanında mesela karbonatta kullanıyorum supplement olarak. hangisi neye sebep oluyor hangisi neyi ne ölüde etkiliyor bilmiyorum ama toplamdan memnunum ben.
    Xpro içinde almanyada üretiminden kaynaklı bir güven duymadım değil, almanlar özellikle bu tip işlerde çok pimpiriklidir, O fabrikanın inciğini cıncığını incelemeden izin falan vermezler.
  • Vitamin.comdan dh kodu ile bcaa satın aldım. Gayet uyguna geldi. Yanında istediğim hediyeyi gönderdiler. Hızlı geldi, ürün güzel.

Beslenmemdeki protein miktarınının yetersiz olduğunu düşünüyorum, protein tozu da alacağım. İlk kez kullanacağım. Bir sorum olacak. Bu shakerları nasıl kullanıyorsunuz. Bazılarında toz haznesi var. Bazılarında yok sanırım. (hediye olarak gönderilecek olanda da yok gibi) Belli ki toz haznesinin bir kolaylığı var. Merak ettim. Yorumlarınızı bekliyorum. Alacağım protein tozu Musclepharm Iron Series

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria35 -- 20 Haziran 2017; 0:48:59 >
  • hysteria35 H kullanıcısına yanıt
    Selamlar, hangi bcaayi ne kadara aldiginizi soyleyebilir misiniz?

Para verip iyi bir shaker almadiginiz surece hepsi ayni sayılır, bi sure sonra sizdirmaya baslarlar vs. Toz haznesi olsa da hep ayri kap kullandim ben, o hazne kullanışlı gelmiyor nedense. Ustelik yikarken o hazne islaniyordur sanirim.

• Aşağıdaki otomatik motorlu shaker'dan kullanan var mı arkadaşlar, bayadır takip ediyorum fiyatı yarı yarıya düştü.

http://www.banggood.com/Digoo-DG-VX1-Portable-Vortex-Mixer-Creative-Auto-Electric-Blender-Protein-Shaker-Bottle-Evolution-p-1066600.html

• metabax kullanıcısına yanıt
    Myprotein Bcaa 180 Tablet 75tl
  • Belki paylasilmistir ama tum yorumlari okumadim malum burasi artik BASLİKTA YAZMASİNA RAGMEN FİRSAT PAYLASİMİNDAN COK TAVSİYE/TARTİSMA ALANİ na dondu ama neyse

İHTİYACİ OLAN / KULLANAN İCİN

Isostar Hydrate & Perform Sport Drink Powder 400 gr 14.90TL

SKT ye dikkat 07/2017 hemen kullanmayacaklar dikkat etsin

http://www.fitbull.com/isostar-hydrate-perform-sport-drink-powder-400-gr.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=lowerfunnel#customer-reviews

• quote:

Aşağıdaki otomatik motorlu shaker'dan kullanan var mı arkadaşlar, bayadır takip ediyorum fiyatı yarı yarıya düştü.

http://www.banggood.com/Digoo-DG-VX1-Portable-Vortex-Mixer-Creative-Auto-Electric-Blender-Protein-Shaker-Bottle-Evolution-p-1066600.html

Hocam super biseymis bu ya cok deli fikirler geldi aklima acep blender gibi kullanilirmi yani shakera wheyin yanina b vitamini mahabinda muzda atsak muz yumusak olsada karistirirmiki? Yani sut + muz + whey + bal cak antremandan once kim tutar seni diye dusunuyorum cok heyecanlandim bak

• quote:

Orijinalden alıntı: madhane

quote:

Aşağıdaki otomatik motorlu shaker'dan kullanan var mı arkadaşlar, bayadır takip ediyorum fiyatı yarı yarıya düştü.

Hocam super biseymis bu ya cok deli fikirler geldi aklima acep blender gibi kullanilirmi yani shakera wheyin yanina b vitamini mahabinda muzda atsak muz yumusak olsada karistirirmiki? Yani sut + muz + whey + bal cak antremandan once kim tutar seni diye dusunuyorum cok heyecanlandim bak

Motoru baya güçlü gibi sanki ne atsan karıştırır gibi Yorumları da gayet iyi

• Merhaba,

Bana glutamine lazım fırsat var mi?? Vitamin dh kodu nedir arkadaşlar??

Birde Musclepharm V-Armor - Multivitamin arayan varsa dükkana bir baksın anlaşırız :)))

• Elimde MHP glutamine 300 gr bulunmakta son kullanma tarihi:5/2018
    Uygun fiyattan bırakıcam
    Bide Cla arıyorum elinde olan pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhçvn -- 20 Haziran 2017; 10:36:30 >
  • epttavm de besinshop mağazasında sporcu besinlerinde indirim var.

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Dostum aliexpressden aldım tavsiye ederim çok rahat hiç tortu bırakma kullanımı çok rahat.
  • Merhaba,

Ultimate Nutrition %100 Whey Çilek aromalı tam 10 porsiyon kullanılmış olarak satılıktır, içerik 80 porsiyondur tartışarak verilebilir İzmirden elden teslim edebilirim bilinen bir siteden faturalı kutulu olarak verilecektir skt 2019

Piyasa : 239 tl

Satış : 150 lira

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.