Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1096. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: PlayerX , PlayerX Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
32.016
Cevap
663
Favori
2.292.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bcaa gereksiz supplement mi? 🤣🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • silveraction kullanıcısına yanıt
    Çogu bodyci gereksiz buldugunu soyluyor.( bu isi profesyonel olarak yapanlar)

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Cunku bu işi pro yapanlar o kadar cok ilac cakiyor ki bcaa ya gerek kalmiyor 🤣🤣🤣 15 yildan fazladır bu sporu yapıyorum,denemedigim supplement kalmadi,en kaliteli supplement bile tek ignenin çıkardığı isi çıkarmıyor 🤣 haklılar yani

Yedikleri besinlerden aldiklari icinde olabilir. 🤔

Yedikleri besinlerden aldiklari icinde olabilir. 🤔

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Ben 94 kilo adamım,oyle hergun ,her ay duzenli beslenmek is guc derken imkansız. Mecburen kullanıyorsun bcaa kreatin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 3 Temmuz 2020; 23:57:3 >
  • Bakin yulaf tüketiyorsanız hb uzerinden satici direk eti olarak 12 tane yulafi 76 tl ye aldim. Ilgilenen varsa baksin. Markette tanesi yaklasik 10 tl . Kargo ücretsiz Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

Onunda fiyat hataliydi herhalde kapamislar :))

• berkay3498 B kullanıcısına yanıt
    12 tane aldim geldi bugun 😃

• Selamlar,

Hayatım boyunca hiç supplement kullanmadım. 2 yıldır spor yapmıyorum tekrar başlayınca, bir kaç ürün de kullanmak istedim.

Bugün Supplementler Akasya mağazasından Weider L-Carnitine Liquid 3000 Mg 20 Ampul ve Weider Premium BCAA Professional 450 Gr aldım. Hiç bilmediğim bir alan olduğundan satış temsilcisinin yönlendirmelerne göre hareket ettim. Bir de protein tozu almak istiyorum. Burayı okuyarak çok faydalı bilgiler de öğrendim. Fiyat sınırı olmadan en kaliteli (yanlış tabir ediyor olabilirim) alabileceğim içeriği en iyi olan ürün nedir. Yine weider marka mı almalıyım? Ronnie Coleman Signature, Muscletech Nitrotech, Optimum Gold, Multipower da sanırım iyi markalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omertimurtas kullanıcısına yanıt
    2 yil spor yapmamissiniz,peki oncesi? Eger oncesi de cok yoksa size tavsiyem en az 3 ay supplement kullanmaniza gerek yok cunku bodybuilding bugun calistim yarin kas yaptim isi degildir. Ancak yine de keyif sizin. Weider de multipower da cok iyi markalardir, gonul ferahlığı ile kullanabilirsiniz ama sunu unutmayin: bu urunler kimyasal urunlerdir o yuzden periyodik olarak 3/6ayda bir vücudu dinlendirin . Kolay gelsin

• omertimurtas kullanıcısına yanıt
    Bu arada, ronnie colman,muscletech, Optimum alacaginiza pazardan köy sutu alin daha fayda fazla goreceksin 🤣🤣

• Teşekkür ederim, bu koşulda Weider markadan şaşılmaması gerekiyor sanırım. Daha öncesinde 6 yıl kadar spor yapmıştım. Ama hiç bir zaman kaslanmak için fit kalmak içindi, öyle de olmuştu. Sporun 2.3. Ayında kullanmaya başlarım o halde.

• Hepsiburadadan aldığım protein tozu geldi çikolata aromalı skt 01 2021

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf4235

Hepsiburadadan aldığım protein tozu geldi çikolata aromalı skt 01 2021
    Aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf4235

Hepsiburadadan aldığım protein tozu geldi çikolata aromalı skt 01 2021
    Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

Sorun şu ki ne ben ücret ödedim ne de tarafıma gönderildi. 29 haziran akşam 6 civarı aldım ertesi günü saat sabah 7'de baktığımda iptal edilmişti. MH'yi arıyorum 1 saat içinde ücreti atmanız lazımdı diyor, ee diyorum havale ile alırken 1 iş günü içerisinde ücreti gönderme durumu var, error veriyor Şaka gibi

İlla THH'ye ver diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 4 Temmuz 2020; 14:34:47 >

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Hocam şikayet et geç hiç uğraşma

• Bu iade konularında sanırım en iyi trendyol geçen bir ürün aldım satıcı iptal etti 50-25 kupon tanımladılar eski kullandığım kuponu da iade ettiler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Bcaa gereksiz supplement mi? 🤣🤣🤣
    Günlük 200 gram tavuk göğüsünde aldığınız bcaa 7gr civarı çoğu kişinin protein tozu kullandığını düşünürsek her serviste ortalama 4 gr bcaa oluyor.
    Günlük max ihtiyacımız 12-15 gr civarı. Bu iki besinden 11 gr geliyor fazlası sizi çok daha ileri götürmez.
  • Ben artık şu tatlandırıcı olayından ciddi şekilde rahatsız olmaya başladım, sözde sıfır şeker var ama tatlandırıcıdan şeker komasına girecek gibi hissediyorum. Özellikle bu aralar ketojenik diyet yaptığım için hepten midem bulandı.

Aromasız tozları incelerken içerik olarak çok hoşuma giden aşağıdaki tozu buldum. Farklı sitelerde hakkında olumlu/olumsuz birçok yorum okudum emin olamadım.

Kullanıp deneyimleyen var mıdır?
    https://www.yesilmarka.com/saf-aromasiz-protein-tozu/
  • 
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.