Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.017
Cevap
663
Favori
2.292.399
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bartın_74

Arkadaşlar merheba

İlk defa yazıyorum,

Supplementler Whey Protein 1000 Gr Aromasız olanı kullanan varmı şuan 99 tl ile uygun olduğunu düşünüyorum.

Bence sıcak fırsat sayılır 99 tl ile 1000 gr whey ama aromasız.

Bu arada ilk defa aromasız kullanacağım bakalım nasıl olacak.
    Aslında en güzeli aromasız olan. Çünkü her gün aynı tatlandırıcılı protein tozuna mahkum kalmazsınız. İstediğiniz içecek ile karıştırıp, içersiniz. Aromasız olanları genelde shake yapanlar çok kullanır. Bu tarz içecekler hazırlıyorsanız süper bir seçenek. Öteki türlü suyla içerim diyorsanız aromasız olanı sevmeyebilirsiniz.
  • https://www.fitbull.com/optimum-gold-standard-whey-908gr.html

Skt yaklaşmış diğer satıcılara göre daha uygun ama bence haziran ayı içerisinde bu ürün kalırsa daha iyi indirimler olacaktır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ReLaX_35_

https://www.fitbull.com/optimum-gold-standard-whey-908gr.html

Skt yaklaşmış diğer satıcılara göre daha uygun ama bence haziran ayı içerisinde bu ürün kalırsa daha iyi indirimler olacaktır :)
    Biraz yukarıda 150 liraya 1000 gr Weider paylaştım. O varken Optimum'un 908 gr'ına 190 lira verilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sicsoline kullanıcısına yanıt
    Hocam üyelere 139 tl , tabi hala yüksek skt yaklaşmış ürünün haziran içinde alınmazsa 99 düşeceğini düşünüyorum 1-2 ürün daha buldum skt yaklaşan onlarda da indirimler olacaktır takipdeyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ReLaX_35_

Hocam üyelere 139 tl , tabi hala yüksek skt yaklaşmış ürünün haziran içinde alınmazsa 99 düşeceğini düşünüyorum 1-2 ürün daha buldum skt yaklaşan onlarda da indirimler olacaktır takipdeyim :)
    Demek ki bir de üye olup bakmak lazımmış. Benim hatam pardon :)
  • Sicsoline kullanıcısına yanıt
    evet fitbula üye olun üyelere indirimli oluyor bazı ürünler :)
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    Malesef bitmiş sanırım. Kuponu uyguluyor ancak indirim 0 TL gösteriyor.

• _ReLaX_35_ kullanıcısına yanıt
    Ürünleri bekleriz. Skt farketmiyor artık bana 🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karaber kullanıcısına yanıt
    Bayramda geçerliydi sanırım. Yine kod gelirse paylaşırım.

• Karaber kullanıcısına yanıt
    Belirli ürünlere kapatıyorlar kuponu

• beyler 1 haziranda salonlar açılıyor bir yandan diyorum sağlığın daha önemli ama diğer yandan da acayip hevesliyim ne yapacaksınız sizler,nasıl önlemler alınabilir maske kullanılamaz siperlik olabilir sanırım,bide fiyatlar uçmuş ama iyice uçuşa geçmeden ürün almak lazım
  • Tüh ya, üzdü bu. Neyse bekleriz, yeni kampanya gelecektir yakında başkalarındanda

• fabrizo kullanıcısına yanıt
    Hocam gidilmez... O kadar insan mesafe, temizlik hicbisi koruyamazsin. Sen dikkat edersin ama başkası senin kadar dikkat edecekmi bakalım. Salona havlusuz gelen insan çok biliyorsunjz bunları. 12 senedir yapıyorum fitness ama inanin ben gitmeyi düşünmüyorum şimdilik. Evde yapabildiğim kadar devam.

• Maskeyle,siperle spor olmaz. Yattin sehpaya cektin agir kiloyu , nasil nefes alacaksin ? İster istemez terleyen bi ton adam olacak, havlu da kullansan o ter damlayacak,makineye geçecek. Bu yaz bence geçmeli gençler ama tabii karar sizindir

• Hastaların çoğu İstanbul'da ve sınırlar açılınca baya kişi dağılacak. Az çok dağılan İstanbullu'ları bilirim yıllar sonra kafeslerinden çıkan inekler gibi şehir dışına çıkınca nasıl olsa kimse yok diyerek davranırlar.. yani ikinci dalga olması çok uzak değil. Olası bir artışta ilk kapanacak yerler spor salonları olur diye düşünüyorum.

• Supplementlere %30 gümrük vergisi gelcek vs diyorlar? Durum nedir bu konu hakkında bilgi sahibi olan aktarımda bulunabilir mi ona göre protein tozu depolayayım. Supplementleri maddi bir yük olarak görmüyorum da her geçen gün artan piyasa fiyatı insanı deli ediyor arkadaş

• Mhp-bcaa-xl 69 tl olmuş. Lösin oranı çok iyi 10.1.1. Bu ürün denenebilir gibi.
    Skt 30.06.2020'imiş.https://www.supplementler.com/urun/mhp-bcaa-xl-300-gr-7458
  • siyahlee97 kullanıcısına yanıt
    Bunu kullandım hatta bitirmedim daha, ben hardline ile daha çok terleyip enerjik hissediyorum sanki bu pek onun kadar etkili değil.

• Unstoppable!! U kullanıcısına yanıt
    Hocam 300 gramda 150 gram BCaa var , yani aslında 150 gram Bcaa 69 tl diye bakmak lazım yanlış mıyım :)
  • 
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.